DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax germany to co pokazalem rano z glownego
1ska zgaszona teraz a 5 jeszcze otwartych

Sprzedaj
GERMANY 30
2020-05-19 08:50 ‪3 538,20‬ zł 2,32%‎
Ilość: Kontrakty 3 Kurs otwarcia11 200,70
Bieżący kurs10 941,27 Zys. / str. Netto‪3 538,20‬ zł
edek niby delikatnie ale mnie ske wywalilo sporo wczesniej
czyli kombinujemy inaczej bo wyszli z linnii trendu krotka czasowka
postawilem juz eske ale bez entuzjazmu bo ramki ruszone i trzeba popatrzec co wymodza gdyz teraz to 1,1 w grze lub sporo wyzej
nie tak mialo byc brrr
https://iv.pl/image/GtBOh6w
jedyne to łudzic sie ze to tylko typowy wałek ale to :idea:
info z tym ze nie w te strone mialo byc
ZNOWU DRUKARNIE PRACUHJA
Liderzy Niemiec i Francji zapowiedzieli gigantyczny projekt wsparcia unijnej gospodarki pogrążonej w kryzysie. Kwota 500 miliardów robi olbrzymie wrażenie, pytanie jak zostanie to rozliczone
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
edek jedynie hameryka moze ich do szeregu postawic inaczej to skubanie caly dzien i nawet daxa mi karwa odkrecili :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek no ok
wrocili do punktu jadziem w dol
czyli szanse ze na 109 pojda rosna wyraznie a to co bylo to mozliwe tylko leszczenie esek
mnie oddali to co zabrali na slce ale ske 1dna trzymam ze 10965
slka nad dzisiejszy szczycik i niech sie bujaja dziady
gorzej bo ropa tez sterczy czyli nuda nara do danych z usa bo beda jak zwykle a moze ciut gorzej
KTOŚ COŚ gra :?:
jakies pomysly czy tylko ja znowu od rana tu tańczę ha ha ha
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

DAX - eLki przetrzymałem z 350, puściłem po 700 pipsach, ale eSki za wcześnie postawiłem i trochę smuteczek.., po tym ruchu co zrobili jestem lekko skołowany, więc najchętniej byłbym BE do czasu wyraźnego sygnału, chociaż intuicja mi podpowiada, że trzeba eSki dobierać na górkach.. będzie się to wolno rozkręcało, ale w końcu nabierze rozpędu, CHYBA, że znów puszczą FOMO o kolejnych rewelacjach.. ozdrowienia, zmartwychwstania, szczepionki, leki itp itd

reasumując jestem na eS i czekam co dalej..
Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 14:28 przez Czuguri, łącznie zmieniany 1 raz.
uczę się

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

//
uczę się

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pinzielonybox pisze:
19 maja 2020, 14:22
DAX - eLki przetrzymałem z 350, puściłem po 700 pipsach, ale eSki za wcześnie postawiłem i trochę smuteczek.., po tym ruchu co zrobili jestem lekko skołowany, więc najchętniej byłbym BE do czasu wyraźnego sygnału, chociaż intuicja mi podpowiada, że trzeba eSki dobierać na górkach.. będzie się to wolno rozkręcało, ale w końcu nabierze rozpędu, CHYBA, że znów puszczą FOMO o kolejnych rewelacjach.. ozdrowienia, zmartwychwstania, szczepionki, leki itp itd

reasumując jestem na eS i czekam co dalej..
no fakt to wyjscie jakim wyrwali tego daxa to mnie tez troche przejechali
w sumie z jednej strony dobrze ze umiesz czekac z drugiej zle bo moga kolysac a ty bedziesz stal w miejscu
no chyba ze pojada choc znowu ze dwie setki to pewnie cie wyciszy czego ci zycze
edek sie pierdzieli i tylko ten problem widze choc 1092 i bylby z daxem luz
nagorsze ze ropa bez jazdy dzis brrrr
jeszcze powwelll ma dzis zaszczekac?
dane frajerskie czyli za bardzo w gore nie maja pod co isc
poprosze o w dółłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Czuguri
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 402
Rejestracja: 17 mar 2020, 17:54

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Czuguri »

XAB pisze:
19 maja 2020, 14:35
pinzielonybox pisze:
19 maja 2020, 14:22
DAX - eLki przetrzymałem z 350, puściłem po 700 pipsach, ale eSki za wcześnie postawiłem i trochę smuteczek.., po tym ruchu co zrobili jestem lekko skołowany, więc najchętniej byłbym BE do czasu wyraźnego sygnału, chociaż intuicja mi podpowiada, że trzeba eSki dobierać na górkach.. będzie się to wolno rozkręcało, ale w końcu nabierze rozpędu, CHYBA, że znów puszczą FOMO o kolejnych rewelacjach.. ozdrowienia, zmartwychwstania, szczepionki, leki itp itd

reasumując jestem na eS i czekam co dalej..
no fakt to wyjscie jakim wyrwali tego daxa to mnie tez troche przejechali
w sumie z jednej strony dobrze ze umiesz czekac z drugiej zle bo moga kolysac a ty bedziesz stal w miejscu
no chyba ze pojada choc znowu ze dwie setki to pewnie cie wyciszy czego ci zycze
edek sie pierdzieli i tylko ten problem widze choc 1092 i bylby z daxem luz
nagorsze ze ropa bez jazdy dzis brrrr
jeszcze powwelll ma dzis zaszczekac?
dane frajerskie czyli za bardzo w gore nie maja pod co isc
poprosze o w dółłłłłłłłłłłłłłłłłłłł
na ropie jestem także na eS, ale idzie to bardzo ślamazarnie. Korekta na ropie powinna pociągnąć indeksy. Potrzebny nam impuls. Jutro i pojutrze dane z UK, gdzie raczej kolorowo nie jest.. Dzisiaj Powell.. w zależności co powie możemy jeszcze zrobić w górę z 200 pipsów.. eSki na DAX mam z poziomu 10890, nie chce zamykać ze stratą w imię zasad :), chociaż jest naprawdę drobna w stosunku do tego co zabrałem. Liczę, że to tego poziomu to korekta być MUSI :)
uczę się

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pinzielonybox
hmmm to w sumie juz byles tak blisko 930 bylo u mnie
ja raczej bym wyskoczyl i zaczal od nowa ale kazdy rzadzi swoja kasa
i dobrze trzeba grac swoja bajke zawsze
i zakladac musi byc oki
z tym ze teraz jak zeszli z bata 300 to polowka to 11080no ok 11100 wiec i maja miejsca dosc
pilnuj fbo bo na krotkiej czasoewce oni bardzo dobrze graja i latwo zauwazyc co leci zwlaszcza 23fb i 50 :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »


XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax minutka
to przy okazji dla uczacych sie by wiedzieli co to fbo23
https://iv.pl/image/GtBnNJT
zejscie nizej to cel 50 fb i taka to szkoła jazdy
bo gdy to pilnujesz to jak widac wiesz kiedy stana i skorekca
i poki nad 23fb to rynek tylko wzrosty
proste pany jak machanie cepem na czczo :)
i to tylko pierdzielenie kota ze grajac samym fibo nie da sie zarabiac
Matoł bedzie miał 10 wskaznikow i tez gwno zarobi PANY EKSPERTY
AMEN
Ostatnio zmieniony 19 maja 2020, 15:32 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Wtorek 19.05.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »


Zablokowany