DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
no wreszcie jakies rozsadniejsze ceny na kupowanie ropy
https://iv.pl/image/GrdXdEs
jak to tak beda ciagnąc to moze i 25 zobaczymy he he
najciekawsze jest to ze w sumie wszystko spada i naprawde trudno powiedziec w co pakowac sie pod ten tzw korek na dluzej :D
nie chce mi sie poazywac pozycji z glownego bo zaczynaja sie robic takie zyski ze musze kasowac np z 1 ktr do 0,5 kontr :) by to za bardzo nie wygladalo ze nie umiem kasowac zyskow he hwe
Ostatnio zmieniony 17 mar 2020, 21:24 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
17 mar 2020, 20:54
MERLIN pisze:
17 mar 2020, 19:14
Moje zdanie jest takie - to broń biologiczna
Sam lubie teorie spiskowe ale cos co ma smiertelnosc 3% to popierdółka, a nie broń biologiczna. :wink: :564:
Wiesz, z bronią jest tak, że ta która szybko zabija niekoniecznie jest najlepsza. Najlepiej zranić jednego przeciwnika, wtedy reszta druzyny mu pomaga. Tym sposobem nie walczą a zajmują się swoimi. Ogólnie Chiny, Tajwan czy Korea wygrały tę bitwę, a Europa krwawi i leczy zranionych.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

Na cmcmarket kabel +10% wiecej kupujacych, 93% aktualnie, moze walnac jeszcze w dol :roll:

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

cugan pisze:
17 mar 2020, 20:03

Tu bym ważył słowa .
Nie wiesz co będzie juto.
Macron zapodał niemal pompę finansową
Czekamy co zrobi makrela
Jeśli mamy spadki to powinien rosnąc volumen a on spada.
Jak to wytłumaczysz .
Dywergencje są pozytywne
Wskazniki rosną a cena nie .
No kaman zaskocz mnie Bemowo
Ja mówię o technice, Ty teraz poruszasz kwestie makro. A to zupełnie inna bajka
W kontekście tego, pisanie o uwarunkowaniach technicznych nie ma żadnego sensu

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
17 mar 2020, 21:19
ropa wti
no wreszcie jakies rozsadniejsze ceny na kupowanie ropy
https://iv.pl/image/GrdXdEs
jak to tak beda ciagnąc to moze i 25 zobaczymy he he
najciekawsze jest to ze w sumie wszystko spada i naprawde trudno powiedziec w co pakowac sie pod ten tzw korek na dluzej :D
nie chce mi sie poazywac pozycji z glownego bo zaczynaja sie robic takie zyski ze musze kasowac np z 1 ktr do 0,5 kontr :) by to za bardzo nie wygladalo ze nie umiem kasowac zyskow he hwe
:564:
moim zdaniem to to ze sie takie tematy jak choroby rozwleka
jest po to by wiekszosc szaraczkow zapomniala ze kasa ma 1000 osob i oni rzadza
i znowu o 100-500 procent sie na tych spadkach wzbogaca
bo w pewnym momencie chocby francja zaczelo byc o tym za glosno to wycisza znowu temat na kilka lat
Ostatnio zmieniony 17 mar 2020, 21:31 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

św. Franciszek pisze:
17 mar 2020, 20:24

Polecam nie czerpać wiedzy z memów na temat tego co robią angole. Mieszkam i pracuje w UK i sytuacja wygląda zupełnie inaczej.
Tutaj masz stronę lokalnej gazety, wystarczy sprawdzić nagłówki artykułów. :564:

https://www.bristolpost.co.uk/
Biorąc pod uwagę tak późną reakcję związaną z zamykaniem szkół, to nadal twierdzę, że trzeba być prawdziwym głupcem i skurwielem, aby na podstawie sytuacji we Włoszech reagować z takim opóźnieniem.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wti h1 - filizanka już niemal zrealizowana. Jutro po korekcie powinniśmy doleciec do zwierzaka. Potem spodziewam sie odreagowania
https://www.tradingview.com/x/zRXN9aSN/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a wy jak dzieci ciagle to samo
prze bessie nie technika nie sens rzadzi ceną a instynkt stada
kiedys bylo tak
cos spadalo banki hurRa i po spadkach
teraz na to zaden kraj zadne panstwo nie ma szans bo wirtualnego pieniadza jest tyle ze rozwali kazda cene EOT
DOLARY NA noc
i tyle wrazen ile zysku w kieszeni
https://iv.pl/image/Grd6KR7
straznik starcza na te wariacje
Ostatnio zmieniony 17 mar 2020, 21:39 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

mario_M
Gaduła
Gaduła
Posty: 239
Rejestracja: 10 mar 2016, 17:02

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: mario_M »

ludzie w kwarantannie - czyli urlop? płatny lub bezpłatny - będzie w wakacje więcej roboty, większe pkb (brak urlopów)
miejsc w sanatoriach nie przybędzie a obecnie odwołane turnusy to oszczędności dla zus i nfz
pytanie co więcej kosztuje, kto zyska bo nie wyda - jaki będzie bilans tej parodii bo przecież zdrowym ludziom nic nie grozi!

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Wtorek 17.03.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Parodia to eufemizm to przebija nawet montypajtona. Ludze sa juz tak oglupieni ze zal na to patrzec. Przedewszystkim dlaczego nikt nie wezmie za dupe fundacji gatesa za tego virusa. Zbrodniarze i kanalie powinni wisiec. Teraz moga bezkarnie drukowac bez ograniczen. Kto pracowal i oszczedzał zostanie z niczym.

Zablokowany