DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek h1 - IMo skonczyliśmy fale b korekty. Nadal oczekuje powrotu pod 1.1260 na fali c (możliwe utworzenie filizanki tak jak poniżej) i potem impuls w dół. Dzisiejsze zejście troche niżej od razu przesuwa zasięg w dół o jakies 10 pipsów (inny poziom podstawy formacji pod wybicie). Dzisiejsza mocno spadkowa świeca dzienna potwierdza, że albo polecimy od razu wybic 1.1180 albo zobaczymy w gore co najwyzej korekte jutro i w czwartek przed dalszym zjazdem. Na obecną chwilę nie ma podstaw do szukania już teraz nowego impulsu w górę.
https://www.tradingview.com/x/qEPwMgT1/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

na M15 widać że nie pomyliłem się co do tego gdzie jest kapitał, na czerwono zaznaczona realizacja zysków z szortów grubasa, na niebiesko odreagowanie ulica, komercyjni pozamykali to i teraz przed nami akumulacja i jazda w górę, eLki trzymam w sumie 15 sztuk lotów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Kermit pisze: edek h1 - IMo skonczyliśmy fale b korekty. Nadal oczekuje powrotu pod 1.1260 na fali c (możliwe utworzenie filizanki tak jak poniżej) i potem impuls w dół. Dzisiejsze zejście troche niżej od razu przesuwa zasięg w dół o jakies 10 pipsów (inny poziom podstawy formacji pod wybicie). Dzisiejsza mocno spadkowa świeca dzienna potwierdza, że albo polecimy od razu wybic 1.1180 albo zobaczymy w gore co najwyzej korekte jutro i w czwartek przed dalszym zjazdem. Na obecną chwilę nie ma podstaw do szukania już teraz nowego impulsu w górę.
https://www.tradingview.com/x/qEPwMgT1/
zgodze sie z tym i 1,1260 i ryzykiem 1,1180 (ale to mało prawdopodobne przed 1,1260) ale nei zgodzę się że nie ma podstaw do nowego impulsu w górę , wg mnie to dopiero będzie widać jak pójdzie w obecna akumulacja i gdzie ustawi się kapitał przy zakładanym rejonie 1,1260 , na ten momen tza wcześnie jak dla mnie na takie oceny bo na karnecie jest mocna zmiana pozycji
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Rafal154
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 467
Rejestracja: 26 mar 2017, 22:00

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Rafal154 »

krab29 pisze:
16 lip 2019, 21:31
Rafal154 pisze:
16 lip 2019, 20:51
Rafal154 pisze:
16 lip 2019, 20:49


Krab29 taki zachowanie ropy zazwyczaj jest po jakimś ważnym wydarzeniu i nie trzeba było długo czekać .. TRUMP który jest zwolenikiem taniej ropy chce zasiąść do stołu z Iranem , po prośbach które OPEC nie spełniło znalazł inne rozwiazanie .. Uważaj bo będzie bujać
Dziękuję ci bardzo. "Wszystkie" dzisiejsze moje posty zaczynały się od "dziękuję". Jak można zobaczyć, ile osób, tyle wizji. Jak to się skończy wykres pokaże. Cieszę się, że skupiliśmy się na wizjach jakiegoś instrumentu, a nie na obrażaniu siebie. Prośba- jak będzie po "moje" to będzie. I nic to nie znaczy, po prostu tak wyszło. Różnimy się w poglądach, ale i szanujemy w odwadze pokazania swoich wizji. Prośba. Niech ktoś zapoda temat na jutro. :568:
Dobranoc. :564:
https://demotywatory.pl/4937447/W-zwiaz ... em-wczoraj

Nie ma za co i masz rację właśnie o to w tym chodzi że każdy powinien pokazać swoją wizję a nie sprzeczać kto ma większego ..

CAD/JPY warte zobaczenia z W1 .. zejście poniżej 82.600 otworzy drogę do mocnych spadków .. jutro dane z kanady więc może dostaną impuls ..

Powodzenia

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

tu był jeszcze ciekawy moment to trzeba by obczaić na taśmie co tam było rozgrywane ale dziś juz nie mam siły
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

pr7emo pisze:
16 lip 2019, 21:39
kurcze bardziej powinni rozbujać eDwarda :/
Oby nie za bardzo i w dół :lol:
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

wti h4 - zgodnie z założeniami z weekendu ropa zjechała kilka dolarów w dół w reakcji na tygodniowy opór. W najbliższych dniach IMO jest możliwość poprawienia szczytu jeszcze raz ("uklepanie sufitu") i w dalszej części miesiąca bardzo mocny zjazd w dół

https://www.tradingview.com/x/ghOW6bpM/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Edka jednak odpuszczam.

GBPCAD doszedl do bandy OB pod S i może w nocy się rozstrzygnie chociaż jedni jak i drudzy powinni spać.

Na Daily retest kanału więc szansa na spore up i jednocześnie ładne zniesienie na eurgbp - down co wyklucza mi częściowo edka na long.

Zastranawiałem się właśnie gdzie funt pęknie pierwszy, większość zapewne shortuje eurgbp ze względu na dodatni swap. Na gbpcad jest mocno ujemny wiec i dla planktonu mniej oplacalny na long term do ego jak juz pisalem spadl najmocniej ze wszystkich wiec i odreagowanie powinno byc najsilniejsze i poki co w punkt odbili od bandy dolnej LT Daily, ładnie tutaj pomogła ropa i w koncu korelacja z kanadyjczykiem.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

często sprawdza się
i następny player do obserwacji z dobra krzywą wzrostu https://www.forexfactory.com/mookick#ac ... orer.67260
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, 22:40 przez pr7emo, łącznie zmieniany 1 raz.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Wtorek 16.07.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

GBP/USD tygodniowy
https://www.tradingview.com/x/2xEOjKcW/
Do końca tygodnia jednak 3 dni. Zobaczymy
The only way is up

Zablokowany