DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 kwie 2019, 00:00

Wzrost
2
40%
Bez zmian
1
20%
Spadek
2
40%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

to forum przerasta wszystkie inne. Dziś do niedzialajacej AT i AF doszla tez wchodzac z drzwiami i z przytupem - nowa matematyka. Musialem, bedac skupionym na forexie, przegapic jakies zmiany w dodawaniu w zakresie 10 (poziom 1 klasy podstawowki dawno to bylo wiec juz pewnie nieaktualne) :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

To nie o wynik chodzi. 2+2=2+2=1+3=3+1...............To ze jest "4" to tylko dlatego, ze tak zostalo ustalone tak jak plaska Ziemia kiedys. Mayowie budowali piramidy a nie wiedzieli, ze 2+2=4
Jedni zarabiaja bo 2+2=4 a inni bo $+$=DSWS. Brak tolerancji doprowadza do tego, ze 2+2=4 niszczy $+$=DSWS.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:to forum przerasta wszystkie inne. Dziś do niedzialajacej AT i AF doszla tez wchodzac z drzwiami i z przytupem - nowa matematyka. Musialem, bedac skupionym na forexie, przegapic jakies zmiany w dodawaniu w zakresie 10 (poziom 1 klasy podstawowki dawno to bylo wiec juz pewnie nieaktualne) :)
Kermit nic straconego :D
wystarczy sie skupic nad dzisiejszą lekturą
wybieraj teksty z matematyką ,
wszystko przychodzi z wiekiem też
a tak poważnie dyskusje z P. na ww tematy juz sie odbywały :D
czy doprowadziły do czegoś??
tylko do tego
dsws działa

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Cblondyn pisze:@Świeżak
Jeśli czytasz co byś dał za system co na 10 wejść jest 9 zyskownych przy SL porównywalnym do TP?
Juz nie wspomne, że taki setup nie istnieje ale to drobiazd ;)
Wszystko bym dał! :P

-- Dodano: 16 kwie 2019, 17:59 --

Dadas, masz jakies dowody na 90% zyskownych wejść? :roll: Kiedys pokazałeś swój statement to tam było około 73% zyskownych. Teraz już 90% ?? :roll:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Online
Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6616
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Świeżak44 pisze:
Cblondyn pisze:@Świeżak
Jeśli czytasz co byś dał za system co na 10 wejść jest 9 zyskownych przy SL porównywalnym do TP?
Juz nie wspomne, że taki setup nie istnieje ale to drobiazd ;)
Wszystko bym dał! :P
Ja też w dodatku bym się zapożyczył na wszystko co mam :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

bez serca jestes swiezak
zone tez np ????????????
a mam tez gorsze mysli ha ha haaaaaaaaaaaa
w tym 9 na 10 jest haczyk
9 to pozycje po 0.1 lot a 1 po 10 lotow :D :D :D
no ok zgoda na 1- lot by depo nie zniklo w ten jeden raz :)
edeeeek :564: moze wreszcie sie to gno rusza :idea:
choc do zielonej plissss :(
https://iv.pl/images/07450801694307414136.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

dzis wyjatkowy dzien na forum
zamiast pipsów to mamy posty :mrgreen:
Swiezak co tam widzisz w swojej kuli
dji czy us500

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

70% to jest wynik, który daje już dużą przewagę na rynku. Patrze właśnie wyniki Damiana Karbowiaka za ostani miesiąc. i ma +70% na Short, i tylko +59% na Long.. i zrobił +50% konta przez miesiąc. Wiadomo , że jednym tradem też można uwalic cąłe konto, ale jak się gra systematycznie jedną pozycją, na podobnych zasadach, to miej więcej widać jaki procent zyskownych wejśc jest potrzebny do zarabiania.. 90% to kosmiczny wynik.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Wtorek 16.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

coolcov pisze:
Caldeborn pisze:2+2=4 jest tylko dlatego, ze tak zostalo ustalone. Gdyby kos ustalil, ze 2+2=8 albo cos innego to tak by bylo.
Fx-technik daj sobie na luz. Debilowi nie wytlumaczysz.
Przepraszam Cie bardzo kolego, ale teraz to już przegiąłeś. Z resztą przeginacie cały czas. Tak się składa że jestem po matematyce i tam nikt niczego sobie nie ustalał. Nie istnieje coś takiego jak filozofia matematyczna. Jest to nauka "ścisła"!!!!!!
Wiesz co to znaczy nauka ścisła????
Wszyscy, którzy to próbują znaleźć podkładkę dla swoich filozofii życiowych i nie umieją znaleźć zastosowania w podstawowych prawach, wymyślają takie bzdury. Nie idź tą drogą, bo niczego nie wymyślisz.
Gdyby tak było jak piszesz to piramidy dawno by się przewróciły. Nie wymyślajcie czegoś czego nie ma i nie słuchajcie jakiś tajemnych magów na youtubie, albo gościa, który napisał jedną książkę i sieje zamęt. P prostu przyjmijcie do wiadomości to co istnieje. I nie mówcie że 2+2 to jest cztery bo tak jest przyjęte. Błagam Was bo to czysty debilizm
Kurde, kolego, żebyś mógł w ogóle coś na tych studiach zrozumieć, to ktoś, kiedyś musiał się wpierw zgodzić, że "2" (symbol arabski) znaczy to samo, co dwa palce np. Inaczej to gówno byś na tych studiach osiągnął!
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Zablokowany