DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 13 mar 2019, 00:00

Wzrost
1
20%
Bez zmian
1
20%
Spadek
3
60%
 
Liczba głosów: 5

Tolmon_Nika
Maniak
Maniak
Posty: 2675
Rejestracja: 26 paź 2016, 13:40

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tolmon_Nika »

Kermit pisze:
Tolmon_Nika pisze: ok zpomniałem że to DT :D
BB
AFK
no to podyskutowalismy na argumenty merytoryczne...
Wielu pipsów
na wykresie miałeś C ? to..... podałem :lol:
wielu ...... :mrgreen:
πάντα ρέει - Panta rhei - Wszystko płynie
Jest to moja subiektywna ocena rynku , inwestowanie na jej podstawie mija się z celem ;)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

jedyne co trzeba to jak zwykle uwazac i za bardzo nie byc pewny tego s na edku dzis
bo przez to frajerstwo brexitowe moga wywalic jakas wolte na tym edku
ja pykam z obstawa i krotko tp i jeszcze krotsze sl
bo jak zwykle ska dzis znowu zbyt widoczna
to mysle ze przekaz wyraznie merytoryczny :D :D :D
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

a miałyby jeszcze bardziej soczyste poziomy do eSkowania eDek uJek pod lukę międzysesyjną...
https://t.me/pump_upp

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

EDEK bo z krotkiej czasowki to wcale tak ssslodko nie wyglada jeszcze
https://iv.pl/images/83210928441041929389.png
RZEZNIK POJECHAL PIEKNIE PO BANDZIE W DOL 8) 8) 8)
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 12:19 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

Kto przetraca dzisiaj depozyt? Przyznać się.

Trzymać się S na rzeźniku, a włos z głowy nie spadnie.
Ostatecznie runie i krab wybierze dukaty na nizinach. Grall, lepszy niż lokata, jednak poniżej oczekiwań niektórych.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

RYSIO ZNOWU grala chce zobaczyc
Ilość sssssssssssss
‪50 000‬ --Kurs otwarcia147,462
Bieżący kurs-144,628
rysiu trzymammmmmm :D :D
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 12:29 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

F-You Money pisze:Kto przetraca dzisiaj depozyt? Przyznać się.

Trzymać się S na rzeźniku, a włos z głowy nie spadnie.
Ostatecznie runie i krab wybierze dukaty na nizinach. Grall, lepszy niż lokata, jednak poniżej oczekiwań niektórych.
Przyznam ci się Ryszard, że zapomniałem, a raczej nie było czasu, by wczoraj rano ustawić sl na 145,40 - tak by wyjść na zero. Potem, po południu była lufa w górę i nawet nie dało się tego ustawić.
Widzę, żę twój święty grill to taki jeszcze nieopierzony kogucik. Raz lufa w górę, ale z tego napalenia zaraz koniec i lufa w dół. Potrzebna jest grillowi specjalna dieta - szczaw i mirabelki. Wtedy żaden poziom podłogi/łóżka nie będzie mu na przeszkodzie. Tylko piórka będą lecieć i będzie tak ciągnąć kilka razy bez przerwy :mrgreen:
A tak poważnie: Mi wydaje się, że głosowanie dzisiaj Tereska przegra. Ale. I będzie Brexit na koniec marca. Funciak powinien zlecieć na łeb na szyję.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

F-You Money pisze:Kto przetraca dzisiaj depozyt? Przyznać się.

Trzymać się S na rzeźniku, a włos z głowy nie spadnie.
Ostatecznie runie i krab wybierze dukaty na nizinach. Grall, lepszy niż lokata, jednak poniżej oczekiwań niektórych.
Oj Rysiu Rysiu. Od Twojego S wczorajszego 4 figury rzeźnik złapał w góre... tam nie tylko włos, ale całe peruki pospadały... :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nie wiem bo to niezbyt dokladny wykres ale trzepia tym rzeznikiem po ramkach az wiory leca
W NOCY TROCHE NA SS--STRACILEM ZA TO W DZIEN PO CALOSCI

https://iv.pl/images/03775789884170545471.png
Zartowalem z tym czekam ja bp takie walniecia sie kasuje zwlaszcza gdy ja dt :) :) :) :)
to samo na gbp usd tez bp juz mniej ale styknie
edek tez bp a mam ujka mala 0.1l na s
i reszta jak pisalem

-- Dodano: 12 mar 2019, 12:56 --

gbpusd ciekawe czy tez te z dolu ramke dzis zlapia
https://iv.pl/images/25911540031283704227.png

-- Dodano: 12 mar 2019, 13:06 --

to po tym takie walniecie na parach z funtem pewnie
Prokurator generalny Wielkiej Brytanii Geoffrey Cox nie zostawił suchej nitki na nocnym porozumieniu Theresy May i Jean-Claude'a Junckera. To obniża szanse na przyjęcie umowy rozwodowej z UE przez brytyjski parlament podczas zaplanowanego na wtorek głosowania.
/////////////////////////////////////
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Wtorek 12.03.2019

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

trzymajcie S, tak kogucik, do tego pracuje nad wskazaniem wejścia. Grall pokazuje przyszły kierunek ruchu ceny, ale jest to termin 2-3 tygodni, ja tak ustaliłem na podstawie badań i równań GBP/JPY.
Ma to być 100%, ale prawda, to nie jest wskaźnik pokazujący konsole i gdy mówi S, nadal mogą być w górę wahania. Reasumując jednak jak przytrzyma się gacie to ostatecznie da dużo zarobić, bez stratnych pozycji.

Ruchami na m5 niech się zajmują mądrzejsi ode mnie.

Liczy się przede wszystkim wysoka skuteczność przyszłego ruchu ceny. :568:

Ryś

PS Krab poświeć te dukaty i trzymaj póki ci nie napisze żeby zrealizować. jak przejdziesz 3-4 nawroty i po realizujesz zysk za każdym razem, zmienisz zdanie co do Gralla.
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Zablokowany