DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Tolmon_Nika pisze:
07 sty 2020, 14:16
Świeżak44 pisze:
07 sty 2020, 14:11
Ale jak się gra mikropozycjami przy bardzo dużym stosunkowo depo, to faktycznie ani TF nie ma znaczenia, ani kierunek nie ma znaczenia. Tylko trzeba czasu żeby wróciło. Można nie znać się na AT.
to tak jak by powiedzieć:
https://www.youtube.com/watch?v=MuYeLHJZOkE
:564:
a gwno prawda
wszystko ma znaczenie tylko w twojej wyobrazni latwo i prosto :D
tez stawiasz czasem nie jedna a kilka pozycji i konczysz wieksza wtopa
bez zalozenia mozesz sobie tylko podetrzec tylek i truc bzdety bos nigdy realnie nie gral :roll:
to jest rynek w ktorym trzeba sie nauczyc tylko zarabiac a nie siedziec na dpie i czekac ze wroci
matlizm dopotegi i tyle tak jakbys nie czytal ile razy uciekalem z pozycji
i jakie i kiedy te mikropozycjre ktore daja potem 1dna 5 kola zysku ?
to strate tez moga dac 10 kola a ja takich strat nie mam i nie mialem od dawna
zycze tu kazdemu ze 100 w mcu takich niby mikropozycji np na ropie
Ropa
‎-0,73%‎
62,80
62,82
63,13 / 62,32
Pozycja: Sprzedaj Wartość: ‪83 585‬ zł Z/S: ‪2 235,60‬ zł
Edycja zamknij
wiec jak kogos przytaczasz to najpierw sie naucz co ta osoba robi bo juz ktorys raz pierniczysz glupoty
a potem piszesz ze to ja sie wkriam
bo ja na te chwile mam 16 otwartych i 14 oczekujacych czyli ja zapierdzielam na dt a nie plote tu bzdety
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nieśmiertelny Trader pisze:
07 sty 2020, 13:52


Bo każdy atak Iranu na USA będzie czymś niespotykanym, czymś do czego Amerykańce nie przywykli. Iran jest trzynastą armią na ziemi więc to już nie jest tylko ''pseudo walka z terroryzmem''. Kto wie jak zareagują Chiny, Indie i Rosja? Europa jest wyeksploatowana i po za strefą konfliktu. EUR jest tanie a analiza techniczna potwierdza początek wzrostów. Część potężnych inwestorów spieprzy z rynku Amerykańskiego i zacznie ładować kasę w rynki rozwijające się jak np Polska GPW i Polski ZŁ. UK która niedawno była częścią Europy - nie osłabi jej poprzez wtrącenie się do wojny jako największy sojusznik USA. Kryzys w 2008 bardzo umocnił kraje które z kryzysem związane nie były. W tej części świata mieszka połowa ludzkości i już samo to jest bardzo niebezpieczne. Ta rakieta na złocie to raczej nie przypadek.
1. moze byc to co najwyzej atak terrorystyczny a i to bardzo malo prawdopodobne po zmianach wprowadzonych po 11 września. Nic innego sie nie zblizy do terytorium USA na odleglosc kilkuset km nawet.

2. Ja wiem. Oleja Iran jak do tej pory bo niby czemu mieliby tego nie zrobic

3. Zupelnie sie nie zgadzam ze poczatek wzrostow potwierdza AT. Skoro eurodolar jest od roku w kanale spadkowym to zadnych potwierdzen nie ma, po prostu porusza sie dalej w trendzie z korektami i dopóki nie wyjdzie gora wszelkie wrozenie wzrostow jest tylko zyczeniowe i nie podparte argumentami AT.

4. Naprawde uwazasz ze jesli wybuchnie wojna to inwestorzy uciekna od dolara w strone złotówki? tego nawet nie skomentuje bo chyba nie trzeba
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek juz bp
https://iv.pl/image/Gr1DfyU
usd/pl straznik
https://iv.pl/image/Gr1DHZn
sie tyra pany eksperty
https://iv.pl/image/Gr1DA83
dax s trzymam rope trzymam i sp trzymam bo wskoczylo w oczek
https://iv.pl/image/Gr1DFmo
i to nie jest tak ze na wszystkim jest super bo np na edku wskoczylo 1xx,0 zlotych ale liczy sie suma i jesli codziennie plus to zarabiasz tez plus
Ostatnio zmieniony 07 sty 2020, 15:03 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:
07 sty 2020, 14:47
Nieśmiertelny Trader pisze:
07 sty 2020, 13:52


Bo każdy atak Iranu na USA będzie czymś niespotykanym, czymś do czego Amerykańce nie przywykli. Iran jest trzynastą armią na ziemi więc to już nie jest tylko ''pseudo walka z terroryzmem''. Kto wie jak zareagują Chiny, Indie i Rosja? Europa jest wyeksploatowana i po za strefą konfliktu. EUR jest tanie a analiza techniczna potwierdza początek wzrostów. Część potężnych inwestorów spieprzy z rynku Amerykańskiego i zacznie ładować kasę w rynki rozwijające się jak np Polska GPW i Polski ZŁ. UK która niedawno była częścią Europy - nie osłabi jej poprzez wtrącenie się do wojny jako największy sojusznik USA. Kryzys w 2008 bardzo umocnił kraje które z kryzysem związane nie były. W tej części świata mieszka połowa ludzkości i już samo to jest bardzo niebezpieczne. Ta rakieta na złocie to raczej nie przypadek.
1. moze byc to co najwyzej atak terrorystyczny a i to bardzo malo prawdopodobne po zmianach wprowadzonych po 11 września. Nic innego sie nie zblizy do terytorium USA na odleglosc kilkuset km nawet.

2. Ja wiem. Oleja Iran jak do tej pory bo niby czemu mieliby tego nie zrobic

3. Zupelnie sie nie zgadzam ze poczatek wzrostow potwierdza AT. Skoro eurodolar jest od roku w kanale spadkowym to zadnych potwierdzen nie ma, po prostu porusza sie dalej w trendzie z korektami i dopóki nie wyjdzie gora wszelkie wrozenie wzrostow jest tylko zyczeniowe i nie podparte argumentami AT.

4. Naprawde uwazasz ze jesli wybuchnie wojna to inwestorzy uciekna od dolara w strone złotówki? tego nawet nie skomentuje bo chyba nie trzeba
A co masz do krajów rozwijających się? Złotówka to kropla w morzu... Chyba nie bywasz zbyt często w Warszawie i nie widzisz tego co tam się buduje... Musisz patrzeć szerzej zamiast skupiać się tylko na szkoleniach. ;)

O AT dyskutował nie będę, bo jak wiemy - Nie ma to sensu.
Ostatnio zmieniony 07 sty 2020, 15:03 przez Nieśmiertelny Trader, łącznie zmieniany 1 raz.

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 752
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

XAB pisze:
07 sty 2020, 14:28
Tolmon_Nika pisze:
07 sty 2020, 14:16
Świeżak44 pisze:
07 sty 2020, 14:11
...............
to tak jak by powiedzieć:
https://www.youtube.com/watch?v=MuYeLHJZOkE
:564:
a gwno prawda.............
................
jeżeli piszesz (cytujesz dwie osoby ) napisz o kogo chodzi
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Andreasgp pisze:
07 sty 2020, 15:02
XAB pisze:
07 sty 2020, 14:28
Tolmon_Nika pisze:
07 sty 2020, 14:16

to tak jak by powiedzieć:
https://www.youtube.com/watch?v=MuYeLHJZOkE
:564:
a gwno prawda.............
................
jeżeli piszesz (cytujesz dwie osoby ) napisz o kogo chodzi
byl tekst swiezaka moze i racja pisalem do niego gdybys czytal co pisze
bos nigdy realnie nie gral :roll: ?????????///////
to urywek wiec kazdy wie ze tolmo gra tylko realnie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 752
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

XAB pisze:
07 sty 2020, 15:04

byl tekst swiezaka moze i racja pisalem do niego gdybys czytal co pisze
czytałem :!: , radzę uważać można nieźle "wdepnąć" :idea: :!:
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

frycek dax fut
jednak zrobilem blad bo trzeba bylo te ostatnie eski posciskac a tak to tylko 2ktr dobre ale zysk uciekl brr
https://iv.pl/image/Gr1D8Hr
przynajmniej dalej moje zalozenie jest w dołłłlllllllllllllll choc juz ostrozniej jak widac
ropa wti
zgasilem bo moze lki poszukam za dlugo trza czekac a i tak na glownym jak pokazalem mam ski
https://iv.pl/image/Gr1DB7m
dolar tez juz bp
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nieśmiertelny Trader pisze:
07 sty 2020, 15:01

A co masz do krajów rozwijających się? Złotówka to kropla w morzu... Chyba nie bywasz zbyt często w Warszawie i nie widzisz tego co tam się buduje... Musisz patrzeć szerzej zamiast skupiać się tylko na szkoleniach. ;)

O AT dyskutował nie będę, bo jak wiemy - Nie ma to sensu.

a co ma wyglad Warszawy do tego ze kapital w czasie wojny nie ucieka z bezpiecznych przystni do ryzykownych aktywow? Zobacz sobie po zamachach z 11 wrzesnia na edku jak to kapital uciekał z USA przez kolejnych 5 miesiecy. Bylo dokladnie odwrotnie.
A poniewaz na argumenty merytoryczne odpowiadasz jakimis bzdurami o szkoleniach (nie wiem skad te urojenia) to odpowiem krotko. Hosse na kangurze i zmiane trendu po rzekomym Twoim wybiciu dlugoterminowej linii trendu widac pelna geba wiec moze powinienes jakiegos szkolenia poszukac TY. Niestety nie u mnie bo ja nigdy nikogo nie szkolilem i nie szkole. Nie musze. Fajnie mi sie zyje z forexu. Ale jak poszukasz to moze na tym forum lub gdzies w necie znajdziesz kogos madrego i sie ulituje.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 07.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jest przewaga statystyczna?? :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany