DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
pozycjonowanie na sss moze i w maju mialo jakis sens
na dzis czekam az sie rynek zmeczy i zachłysnie tymi wzrostami lka jest /11881/i niech sobie bedzie / zysk juz z niej czesciowo zrealizowalem
bo moze tp tez przesunęęe :(
tp linia zielona slka czerw0na
wykres m30
https://iv.pl/image/GtR5hUU
banan ss do przezycia za to lki na usd/pl
usredniam usredniam a nadal cena nizej mojego dobrego nastroju 8)
tak szczrerze to mysle ze szkoda ze RZ NIE POCZYTAL tego co ja o DAXIE pisałem 8)
moze by przynajmniej od rana ski na sile nie szukał ale co tam jego kasa i tyle
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dolce USD/PL
BRAK koncepcji przez tego eur/dolca
i pelen w sumie koszyk elek brrr / czyli straty spore dopoki nie ma realizacji
https://iv.pl/image/GtR5ju1
zakldalem ze 38fb wybroni sie a wyglada ze moga ruszyc i na 23fb co by bylo juz nie HAAAALO
:568: wreszcie dali wyrownac jakos szyk bo zaczeli mnie juz draznic tym dolcem jest 3,944 to nizej mej sredniej czyli polowe elek kasuje
Ostatnio zmieniony 02 cze 2020, 14:36 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Świeżak lepiej zajmij się swoją grą , a nie ciągle tu męczysz ludzi Zaorskim lub jakimś innym swoim guru .Pytanie co Ci to daje ? jak i tak ciągle tracisz z tego co piszesz , moim zdaniem ciągle grasz tak samo i nie wyciągasz żądny wniosków p.s nie czepiam się Ciebie ani nie jestem złośliwy

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Kermit pisze:
02 cze 2020, 12:50
zobaczylem na tym linku od Świeżaka tylko na szybko gdzieś tam w środku filmu bombardowane S na wybitej formacji orgr i zamknalem... tak to jest jak AT nie dziala
KERMIT WG MNIE TU NIE CHODZI W SUMIE TAK BARDZO O at
ale raczej o to upierdliwe przekonanie ze on ja czy ktokolwiek
dobrze zaklada i powinny byc spadki i musza byc spadki
mysle ze co drugi z nas na fx nie potrafii nad tym zapanowac zwłaszcza ze wiadomo kiedys te spadki przyjsc musza :(
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Arturm21
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 417
Rejestracja: 23 sty 2013, 10:20

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Arturm21 »

XAB pisze:
02 cze 2020, 14:23
dolce USD/PL
BRAK koncepcji przez tego eur/dolca
i pelen w sumie koszyk elek brrr / czyli straty spore dopoki nie ma realizacji
https://iv.pl/image/GtR5ju1
zakldalem ze 38fb wybroni sie a wyglada ze moga ruszyc i na 23fb co by bylo juz nie HAAAALO
:568: wreszcie dali wyrownac jakos szyk bo zaczeli mnie juz draznic tym dolcem jest 3,944 to nizej mej sredniej czyli polowe elek kasuje
Pozdowki :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
https://iv.pl/image/GtR5wad
jakos tak tu tez wystawili ryja nad fbo niestety czyli sygnal ze rosbnac chca wyrazny

co do dolcy to ja zawsze lub prawie na usd/pl najpierw musze dostac w tylek a dopiero zaczynam wtedy myslec lubie dolce miec i to czesto moj błąd na dodatek mam to gdzie jak kupuje ze cos tam na tym strace
glowna sprzedaz robilem dolcy wyzej 4,2 wiec w sumie po ile by nie kupil to i tak jest zysk
30groszy to juz zysk bajkowy ale 35 tez moze byc
a i jeszcze o wigu 20
tak poprosilbym by rynek zszedl choc w okolice 1700 to domknalbym na maksa swoj plan na daxie sp500
i bananku GRUBY MASZ TO ZROBIC
BO mam wieksza sieczke niz na dolcach jeszcze :(
zas co do dolcy to tak to na te chwile i obylo sie bez strat wiec teraz ja juz decyduje przynajmniej na razie co robic z pozycjami a nie rynek za mnie
https://iv.pl/image/GtRGHpm
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

usd/pl na m15
formacja ktora sobie rynek wyrysowal to bialy klin i niestety dla byczka dalej to podazowa formacja
https://iv.pl/image/GtRGFL1
oporki widac czerw kanalik opor 1szy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
02 cze 2020, 14:31

mysle ze co drugi z nas na fx nie potrafii nad tym zapanowac zwłaszcza ze wiadomo kiedys te spadki przyjsc musza :(
Nie co drugi tylko 99% nie ogarnia tej gry. Wszyscy się pomylili. Zaorski, Szwajcar, szkoleniowcy, zawodowcy, amatorzy, ulica, demowcy, doświadczeni... itd. itp.. tragedia. Potrzebna jest jakaś zmiana metodologii. Nie może byc tak, że tych pare wykresów robi w konia wszystkich po kolei. :/
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Apek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 12 maja 2020, 15:16

Re: DayTrading: Wtorek 02.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Apek »

Świeżak44 pisze:
02 cze 2020, 15:53
XAB pisze:
02 cze 2020, 14:31

mysle ze co drugi z nas na fx nie potrafii nad tym zapanowac zwłaszcza ze wiadomo kiedys te spadki przyjsc musza :(
Nie co drugi tylko 99% nie ogarnia tej gry. Wszyscy się pomylili. Zaorski, Szwajcar, szkoleniowcy, zawodowcy, amatorzy, ulica, demowcy, doświadczeni... itd. itp.. tragedia. Potrzebna jest jakaś zmiana metodologii. Nie może byc tak, że tych pare wykresów robi w konia wszystkich po kolei. :/
IMO wielu trudno przyjąć fakt że popyt na sp jest teraz ręcznie sterowany przez fed, oderwany od praw ekonomii, a że większość pozostałych instrumentów straciło całkowicie swoją autonomię i jest de facto syntet. replikacją sp to mamy takie koronagiełdy

Zablokowany