DayTrading: Środa 30.09.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

Czy konflikt między Armenią a Azerbejdżanem wpływa na cene ropy . I czy będzie miało to nacoś wpływ ? czy ktoś mi odpowie z góry dzięki.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

aleksandrowicz pisze:
30 wrz 2020, 20:43
Czy konflikt między Armenią a Azerbejdżanem wpływa na cene ropy . I czy będzie miało to nacoś wpływ ? czy ktoś mi odpowie z góry dzięki.
Myślę, że nic. Dwa mało znaczące kraje z małym potencjałem. Ormian popiera Rosja, Azerów Turcja, a oba te duże Państwa nie chcą się kłócić ze sobą.
Poszczelają sobie, spalą trochę czołgów i sprawa rozejdzie się po kościach.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

JoooohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 02 sie 2020, 17:55

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: JoooohnTitor »

Poważnie Was przestrzegam przed Lkami na idexach, ja wiem ze to wyglada wzrostowo bo to bo tamto ale nie bedzie czego zbierac jak sie dacie w to wmanipulować. Tylko S i czekać.... Jeszcze przed wyborami bedzie poteżna zwała.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

JoooohnTitor pisze:
30 wrz 2020, 21:08
Poważnie Was przestrzegam przed Lkami na idexach, ja wiem ze to wyglada wzrostowo bo to bo tamto ale nie bedzie czego zbierac jak sie dacie w to wmanipulować. Tylko S i czekać.... Jeszcze przed wyborami bedzie poteżna zwała.
titor
nie szalej
wybory to za miesiac do tego czasu moze byc w gore by wyczyscic i w dol jeszcze ze 2 razy
nikt tu nie przeczy
ze nie bedzie spadek ale na wszystko musi przyjsc ta chwila :568:
sygnał setup itp itd
na teraz gram wzrosty z lkami na slkach i tyle
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

w dzien byly wzrosty piekne na indeksach
teraz sa piekne spadki
wazne by kupic tak by zarobic LKI
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora


doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

JoooohnTitor pisze:
30 wrz 2020, 21:08
Poważnie Was przestrzegam przed Lkami na idexach, ja wiem ze to wyglada wzrostowo bo to bo tamto ale nie bedzie czego zbierac jak sie dacie w to wmanipulować. Tylko S i czekać.... Jeszcze przed wyborami bedzie poteżna zwała.
TAK jak wzrost na usd-pln 4,70 --sorka ale Ty 2 Jackowski :564:

pacynka
Gaduła
Gaduła
Posty: 197
Rejestracja: 27 wrz 2012, 17:21

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: pacynka »

Ktoś gra złoto? Jakieś pomysły? Jeżeli miesięczną zamkęliby ze 20$ niżej to mielibyśmy gwiazdę wieczorną.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

POZYCJE
tak sobie spadac o 20-30 pip w dol to moga codziennie jesli po 200 pip rosna
https://iv.pl/image/poz-na-noc-teraaz.GtmtATo
szkoda tylko ze tego wariata us30 nie bralem bo tez ze 300 pip spadl ale na razie sobie go daruje i tak mam pikna lke caly czas :)
fakt to w sumie posrneee granie bo kasa skacze tak ze to szokujace
ale jak znasz kierunek to trzeba tylko nie panikowac i wytrzymac napor zwlaszcza w dół
mialem 3k teraz 6 bajkaaaaaaaaaa
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2020, 22:00 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 30.09.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Wyczyściłem konta do końca start od około 120k. Na jednym jest juz 194k na drugim 377k. Rozegrałem te sspadki teraz na DJ. Trzeba jednak skalpować.. tylko skalpować. Wtedy żaden scenariusz nie przeszkadza, bo na M1 nie licza się scenariusze. To jest metoda. XAB, jutro pół bańki znowu będzie, a potem bańka. Na skalpowaniu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2020, 22:12 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 2 razy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany