DayTrading: Środa 27.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

gbpchf h4 - klasyka AT - wybicie, retest, troche cierpliwości i coraz blizej celu. Pozycje zamkniete dziś chociaz duże szanse na dalszy ruch w góre. Łacznie 170 pipsów i przesiadka na inna pare
https://www.tradingview.com/x/aZ5Pv0se/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel h4 - po wybronieniu kluczowego poziomu dla tego klina, czyli polowy wysokosci formacji powrót do wzrostów i jak widac rosnace szanse na realizacje zasięgu
https://www.tradingview.com/x/lXHrKTNJ/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kangur h1 - dopóki nie wyjdą poniżej dolnej niebieskiej strefy traktuję cały układ jako szanse na podwójne dno z wąskim SL, a trójkąt jako formację odwrócenia
https://www.tradingview.com/x/zHNuQ2Ho/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

NT musze Ci pogratulować
pare pips GJ-owsich wpadło :564:

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

@Kermit - a może coś o USD/PLN?
Pamiętam takie scenariusze po cenie 3,88 z TP na 3,86. Cena dalej UP na 3.90 i cyk, kolejny scenariusz z TP na 3.86x.... A tu psikus, cena na 3.92
Przecież to też "klasyka AT"

A zakład z Kongiem?
1.12 już za rogiem... a nie, teraz nie, za tydzień... a nie, jeszcze nie teraz... ale kiedyś na pewno.
Cena spadła ponad figurę? Co za detal, ledwie to widać.
W końcu kiedyś: "O wa, jest i on, nie mówiłem - klasyka AT"

Tyle lat na rynku i nie wyrobiłeś sobie spojrzenia w dwie strony, że każdy układ może być zanegowany, a prawie każda formacja może realizować się jako kontynuacja lub jako odwrócenie. Może to i masz, ale w twoich postach to prawdziwa rzadkość.
Piszesz o U/CH: "50p, luźna gumeczka", na parze, która od września zrobiła zasięgu ok 180p... Dolary do orzechów, że nie zamkniesz tego na full TP.

Grasz Funta w konsoli na L, fajne te zasięgi i jak najbardziej realne, ale za dwa tygodnie wybory w UK, myślisz że teraz wyjdą z konsoli i zostawią traderów z bezpiecznymi longami w połowie flag? Bo zasięgi w przypadku realizacji układów z D1 Long są o wiele większe. Na G/U 1.3175 jako minimum IMO.

Czasem mam wrażenie, że prędzej Bridgewater "przekręci" się ze swoimi miliardami, niż ty zmienisz kierunek swoich projekcji.
Osobiście mi to lata koło pióra, czy i ile zarabiasz, jak mawiasz: "pipsów wystarczy dla wszystkich". Bardziej drażni dyskontowanie rynku, gdy ten idzie w odwrotnym kierunku.

Na Canaveral mieli wystartować wczoraj po 16... chyba poszli na piwo i zostali leżeć.

Żeby nie było całkowitego OT - na E/U mamy rozgrywkę wewnątrz kanału na D1, zamkniecie kilku świec poniżej szarej strefy mocno utrudni obecność ceny powyżej 1.10, a to z kolei trochę się "gryzie" z wypełnieniem formacji. Dlatego uważam że najbardziej pp jest odbicie ze strefy, nawet z możliwością przełamania wsparcia na 1.0989
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cajto jak Cie w domu molestuja to idz leczyc kompleksy gdzie indziej. Ja nie robie tu za psychologa ani za psychiatre. Wiem ze poplynales na funcie. Nie musisz tego potwierdzac czepiajac sie innych.Pozdrawiam. Bez odbioru
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

No tak, gdy brak merytorycznych argumentów, pozostaje bezpośredni atak i wycieczki osobiste.

Na G/A był RGR z opcją "jeśli będą go realizować', nie piszę o wszystkich parach na których gram, wejścia wrzucam rzadko. Miło, że gratulujesz mi porażki o której jesteś przeświadczony, zapominając o piątkowym S na E/U i G/A, gdzie było widać pozycje w trakcie i na zamknięciu.
Ty oczywiście byłeś w kontrze i oczywiście jesteś zarobiony.
Klasyka :lol:

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Dobra coś nie rośnie ten Edek, zamykam z lekkim plusem. Edek jest za dynamiczny by trzymać go dłużej niż 24H te 6H wystarczy dla mnie.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

naprawde nie zamierzam wdawac sie z Toba w wieksze dyskusje. Wszystko merytorycznie i czytelnie podaje na moich wykresach. Bardzo czesto z opisami. Nie musze tego robic, nie biore za sygnaly kasy, nie szkole innych nie promuje tu brokerow ani nie sprzedaje kosmetykow :) Jestem tu głownie z nudów bo spedzam przed komputerem okolo 6-8h kazdego dnia, a oprocz czasu na analizy i transakcje fajnie czasem cos poczytac i wrzucic cos od siebie. Jak masz z tym problem to wszystko jest wyjasnione w mojej stopce i nic nie mam oprocz tego do dodania. Ataku z mojej strony nie bylo tylko jasna i dosadna odpowiedz na Twoje zaczepki ktore pojawiły sie jako pierwsze. I to one były skierowane konkretnie w moją stronę. Co do funta to nie tlumacz sie - nie oczekuje tego, nie interesuje mnie to. Sa tu tacy, ktorych interesuja pozycje innych uzytkowników - ja do nich nigdy nie nalezalem i nie naleze. Twoje pozycje, Twoja strategia, Twoja kasa. Tak że czesc i good bye
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
jędrula
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 05 gru 2018, 00:47

Re: DayTrading: Środa 27.11.2019

Nieprzeczytany post autor: jędrula »

:509: :509:

Zablokowany