DayTrading: Środa 27.05.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

no i jaki kierunek obrali ?
oczywiście na Dax

Tomasz uważam Cię za ok dlajtego odpowiem moze pytaniem na pytanie

na takim poziomie wysokim grałbyś UP ? (gdybyś był instytucją czyli jak to mówią grubas)

pozwolę sobie odpowiedzieć jak ja to widzę

ruch cały odbył się na niewielkim kapitale (to chyba jest zgoda)

to ja przynajmniej chciałbym wiedziec czy ten większy kapital ma taki sam pogląd co do kierunku

dlatego masz korekty ...bo podaż testuje popyt

w wielkim skrócie

dlaczego pisałem o 9 ?
otwiera się kasowy

Tomasz a może napiszesz jak myślisz jak grubas sprawdzi czy ktoś grubszy obrał ten sam kierunek?
jeśli myslisz ze narysujesz sobie kreski i dzieki temu masz przewagę to Ci napiszę że jesteś naiwny
zobacz jak to wygląda grubas podkrada ze stołu grubszemu kase :D :564: jesteś sprytniejszy żeby to zrobić ?
Ostatnio zmieniony 27 maja 2020, 09:36 przez _Kerad_, łącznie zmieniany 5 razy.

Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Dogadają się jak zwykle :) Dziś rakieta leci w kosmos więc indeksy podążają za nią. Ale jest też pewna analogia kiedy Ameryka robiła kolejny krok w kosmosie wówczas indeksy spadały na kilka dni , lądowanie na księżycu, stacja ISS. Gdzieś widziałem grafikę 4 wydarzeń związanych z kosmosem i lotami i giełda w tym samym czasie. Pewnie jakaś głupota ale jakaś lekka korekta na DAX może być.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kerad - Darek
pisanie ze jestes ok prp nie nadaje sie do działu dt, co według administratora jest naruszeniem regulaminu i przyznaje nagany
bieżąca sytuacja i komentarze dt danego dnia to miedzy innymi wykresy co wiekszość tu daje, uzmysławiać Ciebie tak dorosła osobe i powaznego tradera nie myśle,
Co do rynku masz mój PW ba masz telefon chcesz porozmawiac nt rynku w zupełności popieram bo mysle ze mam rozeznanie nienaiwne jak określiłeś natomiast tu teraz bede sie zastanawiał bardzo nad tym co pisze i inni co piszą
Tak że mozesz też zgłosić ten post do admina o jego usuniecie
natomiast zawsze bede pisał o superlatywach o AT a ganił inne wymysły
na urealnienie swoich tradów proponuje założyć dziennik czy też podpiąć sie do mfxbook wszystko realne
Pozdrawiam Ciebie i też innych i Administratora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Na razie sprawdza się scenariusz z D1 na SP z wyjsciem na F78%. Jak zwykle wszystkich oszukali, nawet najlepszych traderów/zawodowców. WIG20 też wyskoczył.. szkoda gadać. Robią to co jest bardziej zaskakujące dla ulicy. Jak zwykle...
Ostatnio zmieniony 27 maja 2020, 10:21 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Powiem wam, że po 4 latach juz mi sie troche nudzi ta gra. Ciągle to samo- dymanie ulicy. Jednego sie jednak nauczyłem w tej grze- nie słuchać ludzkiego gadania. Bo na wykresach robia dokładnie odwrotnie do tego gadania. Wszyscy eksperci sie juz pomylili co do tego kryzysu i wykresów. Nawet najlepsi.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2020, 10:22 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zibi 68
Gaduła
Gaduła
Posty: 227
Rejestracja: 27 mar 2014, 20:27

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Zibi 68 »

Świeżak44 pisze:
27 maja 2020, 10:17
Powiem wam, że po 4 latach juz mi sie troche nudzi ta gra. Ciągle to samo- dymanie ulicy. Jednego sie jednak nauczyłem w tej grze- nie słuchać ludzkiego gadania. Bo na wykresach robia dokładnie odwrotnie do tego gadania. Wszyscy eksperci sie juz pomylili co do tego kryzysu.
Poza tobą :mrgreen:
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

A pomyliłem się??? Pamiętasz moje posty z marca?? Poszukaj sobi bo mi sie nie chce..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zibi 68
Gaduła
Gaduła
Posty: 227
Rejestracja: 27 mar 2014, 20:27

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Zibi 68 »

Świeżak44 pisze:
27 maja 2020, 10:26
A pomyliłem się??? Pamiętasz moje posty z marca?? Poszukaj sobi bo mi sie nie chce..
A oprócz piep…. ile kont uwaliłeś od marca ?
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują moje subiektywne spojrzenie na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nie uwaliłem, ale ograniczyłem depozyt na wszystkich.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Misiek712
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 707
Rejestracja: 28 gru 2012, 16:18

Re: DayTrading: Środa 27.05.2020

Nieprzeczytany post autor: Misiek712 »

Żaba dziękować za edka :)

Zablokowany