DayTrading: Środa 26.02.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 lut 2014, 00:00

Wzrost
14
48%
Bez zmian
1
3%
Spadek
14
48%
 
Liczba głosów: 29

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

ten szczurek to najgorszy pedał na stanowisku ministra finansów jakiego świat widział. bedzie gorszy niz rostowski.. ale wyleci z hukiem jak pisiory wrócą za ster tylko wtedy juz nie będzie czego i jak naprawiać
windsurfing na falach trendu

Awatar użytkownika
Demo_man
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 09 lut 2010, 23:45

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Demo_man »

Krótka analiza EURUSD. Nie było większego oporu, żeby przebić dość mocno męczony w dniach 12-14 luty poziom 1,3685. Teraz subiektywnie widzę zjazd do poziomu 1,3595.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
roberttheus
Maniak
Maniak
Posty: 1956
Rejestracja: 28 gru 2011, 21:52

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: roberttheus »

psxor pisze:
roberttheus pisze:
Jones pisze:taka wizja UP
to by grało.. no cóż teraz najbardziej interesuje mnie jutrzejsze otwarcie na dax nawet jak poleci grubo w dół to też dobrze z niższych poziomów zacznę dokładać L

-- Dodano: śr 26-02-2014, 22:39 --

ostatnio same dobre dane napływają więc nie ma impulsu do dużych spadkow sadze
Zobaczysz jutro/pojutrze gdzie bedziemy ;)
zobaczyć to napewno zobaczę jak i Ty zapodaj lepiej analizę swoją
windsurfing na falach trendu

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

najgorsze ze mi tez wychodzi ze teraz 4 jest hihihi na EU USD ja ktak samo wszyscy widzea to moze byc ....

psxor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1259
Rejestracja: 16 mar 2013, 14:52

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: psxor »

roberttheus pisze:
zobaczyć to napewno zobaczę jak i Ty zapodaj lepiej analizę swoją
Ja nie korzystam z fal elliotta bo uwazam ze fale eliotta mozna wyliczyc jak sie juz zrealizuja, a nie przed, ale to takie moje podejscie, ja biore pod uwage rsi, macd, ema, fundamenty i jeszcze kilka innych rzeczy, ktorych Ci nie pokaze, depo jeszcze nie wyczyscilem, a miesiac w miesiac mam dosc spore profity, takze tutaj mam przewage nad Toba kolego :) tyle odemnie, jak znajdziemy sie na 1.38 to pochyle czola i sie uciesze bo bede mial lepsze miejsce do eSki, ale taki scenariusz oceniam na 20%. Tyle odemnie :)

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

psxor pisze:
roberttheus pisze:
zobaczyć to napewno zobaczę jak i Ty zapodaj lepiej analizę swoją
Ja nie korzystam z fal elliotta bo uwazam ze fale eliotta mozna wyliczyc jak sie juz zrealizuja, a nie przed, ale to takie moje podejscie, ja biore pod uwage rsi, macd, ema, fundamenty i jeszcze kilka innych rzeczy, ktorych Ci nie pokaze, depo jeszcze nie wyczyscilem, a miesiac w miesiac mam dosc spore profity, takze tutaj mam przewage nad Toba kolego :) tyle odemnie, jak znajdziemy sie na 1.38 to pochyle czola i sie uciesze bo bede mial lepsze miejsce do eSki, ale taki scenariusz oceniam na 20%. Tyle odemnie :)
Eliot polaczony z DTOSC RSI i... daje dobere rezultaty :) wazne jest gdzie zasieg fali i jaka fala i sie patrzy pod dywerygencje :)

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

sporo się działo na forum przez ostatnie kilka godzin - MANIEK 74 - pierwszy wariant 12345 i skończone abc w 100 % poprawne (mam dokładnie takie samo rozliczenie - wczoraj/przedwczoraj wrzucałem - dzisiaj nie mam dostępu do kompa z tym szablonem)

A tego trójkąta nie można lekceważyć, - kabel nie chce spadać - tam nadal w trendzie wzrostowym
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ciapul
Maniak
Maniak
Posty: 3649
Rejestracja: 11 mar 2006, 14:41

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Ciapul »

Bemowo1 pisze:A tego trójkąta nie można lekceważyć, - kabel nie chce spadać - tam nadal w trendzie wzrostowym
tak jest... wróć sie do tego co pisałeś w piątek - miałeś racje :) potem chyba nie potrzebnie, zmieniałeś zdanie...
Fakt, że meduza przeżyła 650 milionów lat bez mózgu daje nadzieję wielu ludziom...

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Ciapul pisze:
Bemowo1 pisze:A tego trójkąta nie można lekceważyć, - kabel nie chce spadać - tam nadal w trendzie wzrostowym
tak jest... wróć sie do tego co pisałeś w piątek - miałeś racje :) potem chyba nie potrzebnie, zmieniałeś zdanie...
To, co w piątek wynikało z intuicji - potem były dobre argumenty za spadkami, obecnie - są argumenty za wzrostami na kablu. Negacja wzrostów - zejście poniżej 1.66,
potwierdzeniem dalszych wzrostów na kablu będzie utrzymanie się ceny w okolicach 1.67

Awatar użytkownika
steven69
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 29 sie 2013, 09:03

Re: DayTrading: Środa 26.02.2014

Nieprzeczytany post autor: steven69 »

Nowy123 pisze:Obrazek

podsumowanie dnia :)

teraz KIWI cos namieszali jeszcze na sesji USa podbicie zobaczymy co dane pokaza :)
kieda są te dane i jakie są prognozy ?

Zablokowany