DayTrading: Środa 25.08.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

XAB nie strzelaj focha. Mogę pokazać moje pozycje ale co to komu da? Każdy gra swoje. Można przedstawić swoje podejście ale kto mądry w ślepo za tym idzie? Chodzi o punkt widzenia. Chcesz się chwalić załóż dziennik, bądź podepnij konto pod myfx. Tutaj nikomu nie pomożesz przedstawiając swoje pozycje. Bo szczerze to ja (pewnie także większość tutaj) nie rozumie Twojego grania i nawet nie chcę.
Masz screena co gram z nudów, czekając na USA. Mam nadzieję że Tobie pomoże w czymś, bo mi w niczym by nie pomogło.
Powodzenia i więcej pokory życzę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

P4W3L
dawno cie tu nie bylo wiec sorki ale na pewno nie pije akurat do ciebie
jesli tak to odczules to przepraszam
koncze temat bo to bez sensu
a tak swoja droga to ja ropke czesto gram i akurat mnie interesuje jak ktos /TY/stawiasz na dt pozycje :P
kiedy np zaczales ski ? bo ja pisalem wycofalem sie wczoraj bo mnie zmulilo gdyz mi fibo wywalili:564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

RRRR
Gaduła
Gaduła
Posty: 146
Rejestracja: 22 lip 2021, 13:06

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: RRRR »

A myślę, że każdy może coś ciekawego dla siebie ogarnąć - jestem zdecydowanie za wymianą informacji.
Ja kolei stawiam na VIXa, który przy korekcie pójdzie bardziej niż indeksy.

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

XAB pisze:
25 sie 2021, 13:38
P4W3L
dawno cie tu nie bylo wiec sorki ale na pewno nie pije akurat do ciebie
jesli tak to odczules to przepraszam
koncze temat bo to bez sensu
a tak swoja droga to ja ropke czesto gram i akurat mnie interesuje jak ktos /TY/stawiasz na dt pozycje :P
kiedy np zaczales ski ? bo ja pisalem wycofalem sie wczoraj bo mnie zmulilo gdyz mi fibo wywalili:564:
Ja za stary jestem aby się obrażać.
Ski mam od 67,45 ale to tylko DT. Im wyżej pójdzie to lepiej dla mnie, więcej pozycji otwartych, jeśli wyjdą powyżej 68,50 to wtedy będę się martwił.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

No nie chcą za bardzo w dół iść . To moze jednak w górę
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

navik pisze:
25 sie 2021, 16:03
No nie chcą za bardzo w dół iść . To moze jednak w górę
Navik poganiaj nygusa bo nadal czekam na 4500+ na sapinie.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

P4W3L pisze:
25 sie 2021, 16:16
navik pisze:
25 sie 2021, 16:03
No nie chcą za bardzo w dół iść . To moze jednak w górę
Navik poganiaj nygusa bo nadal czekam na 4500+ na sapinie.
Robie co mogę .... depozyt wykorzystuje w pełni , tyle tylko ze to grosze sa i nie ruszają wykresem . :564:

Edit . Dzień zaczął mi sie mniej więcej tak jak na zdjęciach ..niezbyt dobrze :563:
na fx u mnie dzis jest podobnie - rozpizdziel :roll:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
P4W3L
Gaduła
Gaduła
Posty: 290
Rejestracja: 22 lip 2013, 10:34

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: P4W3L »

navik pisze:
25 sie 2021, 16:22

Robie co mogę .... depozyt wykorzystuje w pełni , tyle tylko ze to grosze sa i nie ruszają wykresem . :564:

Edit . Dzień zaczął mi sie mniej więcej tak jak na zdjęciach ..niezbyt dobrze :563:
na fx u mnie dzis jest podobnie - rozpizdziel :roll:
Masakra z kołem.
Liczyłem na SP500 4500, przy czym NASDAQ 100 15400. NASDAQ wybił ten poziom a sapina śpi.
Rotacja akcji w USA, myślę że ubierają ulice na maksa.
„Śpieszymy się do dorosłości, żeby tęsknić za dzieciństwem, tracimy zdrowie dla pieniędzy, a potem płacimy by je odzyskać, żyjemy jakbyśmy nigdy nie mieli umrzeć, a umieramy jakbyśmy nigdy nie żyli” - Paulo Coelho

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Trochę mnie to właśnie zdziwiło ze na otwarciu USA , SP i us30 zanurkowały ( m5) a nygys poszedł w górę ...kręcą coś , ale dalej widzę w górę - nie upieram sie na to ze w górę pójdą oczywiście ale jakoś tak mi „intuicja” podpowiada
Edit . Atak na 4500 zrobią , nie ma bata. Za blisko są żeby nie spróbować zaatakować . Pytanie czy wybiją ?
Jak wybiją to przystanek z h4 wychodził na 4513
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
zakaven
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1158
Rejestracja: 16 sty 2016, 08:30

Re: DayTrading: Środa 25.08.2021

Nieprzeczytany post autor: zakaven »

To musi być niezły huk jak taka 23" (dokładnie to chyba 22,5") opona strzeli. Wiesz co ja dzisiaj też znajomej koło wymieniałem, co prawda fela całe 15" ale sytuacja podobna, a i to ta sama znajoma od Ali Majewskiej, przypadek ? nie sądzę :lol:

Zablokowany