DayTrading: Środa 24.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tomasz196407 pisze:
24 lip 2019, 22:58
6 tabletek na rózne choroby
Ostatnio jechalem pociągiem z babeczką która brała 15 dziennie, miala na to specjalne pudełeczko.

Od siebie polecam giga dawki witaminy C, najlepiej liposomalnej i D w kropelkach najlepiej w dawce 4 razy wiekszej niz podaja na ulotce. Witamine C w dawce 100-200 razy wiekszej niz podaja na ulotkach. Nie choruje od dwóch lat na nic a tez bylo cienko w pewnym momencie.

:564:

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Regulamin działu DayTrading:

1. W wątku DT omawiamy bieżąca sytuacje na rynku i to co dotyczy danego dnia. Od dłuższych prognoz jest dział Prognozy, komentarze, analizy
2. Zamieszczamy tylko i wyłącznie swoje analizy. Nie kopiujemy z innych serwisów.
3. Komentarz do własnej analizy nie może mieć charakteru rekomendacji. (to nie jest dział z sygnałami)
4. Kłótnie, ataki na innych użytkowników są niedopuszczalne.

5. Nie zaśmiecamy wątku. (wypowiedzi w stylu: "dałem S", "ja kończę na dziś" itp. jak i chwalenie się swoimi statami)

bedzie trzeba zgłaszac za kazdym razem tylko poprosic moda o szybszą reakcje
albo cos funkcjonuje albo nie

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: leechang »

Nieśmiertelny Trader pisze:
24 lip 2019, 23:07
Tomasz196407 pisze:
24 lip 2019, 22:58
6 tabletek na rózne choroby
Ostatnio jechalem pociągiem z babeczką która brała 15 dziennie, miala na to specjalne pudełeczko.

Od siebie polecam giga dawki witaminy C, najlepiej liposomalnej i D w kropelkach najlepiej w dawce 4 razy wiekszej niz podaja na ulotce. Witamine C w dawce 100-200 razy wiekszej niz podaja na ulotkach. Nie choruje od dwóch lat na nic a tez bylo cienko w pewnym momencie.

:564:
To jak w tym filmie z Brusem Willisem : "czy ja byłem kiedyś na zwolnieniu?" :)

Tomek, przecież wiesz, że to sformułowanie tyczyło się farmazonów które piszesz a nie Twojego stanu zdrowia.
Chcesz rozmawiać merytorycznie proszę bardzo.
Nikt tutaj nie chce nikogo obrażać bo nie o to chodzi.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

regulamin
pora by ten regulamin zmienic a nie podawac go raz na kilka dni bo to to nie ma sensu
mnie np interesuje jak ktos w cos wchodzi i dlaczego
niekoniecznie wielkosc pozycji ale dlaczego ?
bo to sa tu podstawowe rozmowy jakie prowadzimy codziennie
zwlaszcza ze malo ktory z was gra prawdziwe dt tu
a nawet samo napisanie wszedlem w s daje jakis sygnal a dlaczego bo ja mam np lke :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
l||l||l||
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 65
Rejestracja: 14 lip 2019, 21:38

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: l||l||l|| »

leechang pisze:
24 lip 2019, 22:20
l||l||l|| pisze:
24 lip 2019, 20:26
leechang gratulacje świetnego wyniku i oby tak dalej :564: .

Skoro publikowałeś wszystko na fb to może następny taki półroczny projekt byś poprowadził tutaj w formie dziennika? W swoim wątku mógłbyś zadbać o to żeby zbędne komentarze zgłaszać modom i utrzymać wątek przejrzystym.
Problem jest taki, że ja już nic nie muszę. Pokazałem ludziom wynik swojej kilkuletniej pracy. Swojego rozwoju.
W zamian dostaje tylko jakieś dziwne teksty i niedowierzanie.
Mam to gdzieś, bo mogę :)


Cblondyn pokazałem Ci dzisiaj 2 zagrania na których można było zarobić kupę siana a Ty dalej powiesz, że za późno... :)

Zdrowie was wszystkich :564:
Nigdzie nie napisałem że musisz. Oczywiście, że to tylko twoja wola czy chcesz. Robiłeś to na fb to pomyślałem że mógłbyś to robić tutaj w swoim dzienniku a tam miałbyś właśnie kontrole żeby takie osoby jak Cblondyn czy yeahman zgłaszać za bezsensowne posty i trzymać dyskusje na pewnym poziomie merytorycznym.

Oni Ci zawszą powiedzą, że za późno bo albo nawet nie zarabiają na fx albo robią kiepskie wyniki i zazdroszczą Ci twoich. Oni by chcieli żebyś napisał gdzie wejść gdzie wyjść i jeszcze dał gwarancję że trejd zarobi. Gdyby sami umieli to zrobić to na logikę nie dopytywali Ciebie i nie próbowali zdyskredytować, że wrzucasz wykres po fakcie gdy wrzucasz go 5min po otwarciu pozycji. Dla nich to za późno bo kilka pips uciekło.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jednak skusisz się na dziennik :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Nieśmiertelny Trader pisze:
24 lip 2019, 23:07
Tomasz196407 pisze:
24 lip 2019, 22:58
6 tabletek na rózne choroby
Ostatnio jechalem pociągiem z babeczką która brała 15 dziennie, miala na to specjalne pudełeczko.

Od siebie polecam giga dawki witaminy C, najlepiej liposomalnej i D w kropelkach najlepiej w dawce 4 razy wiekszej niz podaja na ulotce. Witamine C w dawce 100-200 razy wiekszej niz podaja na ulotkach. Nie choruje od dwóch lat na nic a tez bylo cienko w pewnym momencie.

:564:
NT w pewnych srodowiskach branie tabletek jest ujma dla samego człowieka bo przykładowo pracodawca nie chce pracownika tylko dlatego że widzi u niego tabletki
Wywołanie tematu może i nieświadomie moze budzic pewne zgorszenie w srodowisku lekowców
ale ja sie przyzwyczaiłem do tego i mało mam wyrozumiałego Pana Profesora któremu sam przypominam o tabletkach
Sam problem jest inny
wywołuje go sztuczne "chwalenie sie" własnie statami
mysle ze w tutejszym regulimanie nie bez powodu znalazł sie zapis taki
Mozemy np inaczej to zorganizować bardziej widoczne nawet bo z zarządzaniem ryzykiem przedstawic od a do z jak robimy te pozycje
Wszystko można zrobić jak sie chce

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Też uważam, że info że ktoś zajmuje jakąś pozycję jest pewnym sygnałem. Przy czym hmmm, to zależy kto to pisze, bo jak nowy nick to umówmy się...Przydałoby się też info o tp i sl :wink:
The only way is up

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

TsunamiPL pisze:
24 lip 2019, 23:25
Też uważam, że info że ktoś zajmuje jakąś pozycję jest pewnym sygnałem. Przy czym hmmm, to zależy kto to pisze, bo jak nowy nick to umówmy się...Przydałoby się też info o tp i sl :wink:
Tak oczywiscie juz nie interesuje mnie ciag kolejnych zyskowno/stratnych pozycji
tylko jak zajmuje pozycje

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

info o tp i sl jak ktos stawia tez popieram
zas ile stratnych czy zyskownych niekoniecznie bo np ja podaje tylko wykresowy a i tak mam z tym problem
bo nic bym nie robil tylko tu pisal np teraz 8 pozycji to bym tu zamordowal wsiech po koleji piszac jakie np sl i tp na noc ustawilem dobrej nocki
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 24.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
24 lip 2019, 23:33
info o tp i sl jak ktos stawia tez popieram
zas ile stratnych czy zyskownych niekoniecznie bo np ja podaje tylko wykresowy a i tak mam z tym problem
bo nic bym nie robil tylko tu pisal
chodzi o jedna pozycje nie serie kilku

-instrument.
-Wybór momentu zawarcia transakcji.
-Wyznaczenie parametrów transakcji: cena transakcji, poziom S/L, poziom T/P.
-Obliczenie wielkości pozycji.
-Złożenie zlecenia.
-Sprawdzenie realizacji zlecenia.
-Wystawienia zlecenia typu Stop Loss(S/L) i T/P.
-Prowadzenie pozycji.
-Całkowite zamknięcie pozycji.
-Statystyka transakcji.

Zablokowany