DayTrading: Środa 24.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 25 kwie 2019, 00:00

Wzrost
2
25%
Bez zmian
1
13%
Spadek
5
63%
 
Liczba głosów: 8

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

archog pisze: Spadną jak ostatnie misie skapitulują jak zawsze . No ale te lukę na 11600 to wypadało by w końcu domknąć przed latem wg mnie i pod to ustawiam piramide
też mi się tak wydaje, tylko nie do końca wiem dokąd by chcieli to zrobić ;/
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ma zrobic do czerwca 12800 jesli to zgodnie z zalozeniami kontr termin
to co tam w marcu pisalem wiec miejsca maja jeszcze sporo i na korekty tez
wybory ecb wiec luki to beda domykac w 2 polowie roku tak uwazam bo 11600 to juz za gleboko :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Myślę, że Dax kierunek co najmniej 13 tyś pkt do lata. Zobaczymy
The only way is up

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax MALA POLOWKE KTR NA S postawilem krotko pod te wzrosty bo a noz cos spadnie
rzeznika tez zgasilem bo juz mnie znowu zmulil :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

kakamamara pisze:US500 odbije sie od psychicznej 3000? Czy nie ma na co liczyc?
Zobacz jak od początku roku, bez żadnej większej korekty dojechali sobie do poprzedniego szczytu. Bez żadnej wiekszej korekty.. co to oznacza? Trzymają sie mocno! 8)
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:dax MALA POLOWKE KTR NA S postawilem krotko pod te wzrosty bo a noz cos spadnie
rzeznika tez zgasilem bo juz mnie znowu zmulil :mrgreen:
no ladnie to w obie strony
Zyski i straty
‪98,94‬
Wartość otwarcia ‪6 182,91‬ Kurs otwarcia 12 365,81 Bieżący kurs 12 318,67
juz tylko jedna lka stara :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

dobra out z S i zmiana kierunku ;]
nie ma co grać przeciwko XABowi i Tsunamkowi ;]
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pepsiak ja w sumie teraz malo dt wale ale tez mi sie tak wydaje ze za silny trend na swiecie by w gore ????/
by sie bawic w miska lepiej chyba poczekac az zrobia jakas korekte choc na 150pip 200 i wejsc wtedy w lki
bo narazie to prawie wcale w dol nieschodza a tylko by wybic nowy szczycik
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ja w S-ce teraz na DAx-ie. Jedna juz zarobiła czas na druga. :)

-- Dodano: 24 kwie 2019, 14:22 --

.. idruga też zarobiła. Na razie dziś 100% celnych trejdów. Małe pozycje, małe zyski, ale jaka skuteczność!
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 24.04.2019

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

Kermit pisze:edek h4, d1 - troche namazałem wiec opis sie przyda. No to po kolei. Cena cały czas od pół roku porusza sie wewnątrz klina. 4 odbicia wewnatrz klina już za nami i przy okazji wybita duża flaga. A przed nami? Obecnie wsparcie bedace jednoczesnie linią szyi formacji filizanki. Dalszy opis dotyczy sytuacji wybicia tego wsparcia bo to moj scenariusz bazowy. W przypadku wybronienia mamy ponowny test 1.13 w grze. Zasięg w przypadku wybicia filizanki to aż 1.0930 gdzie wypada pivot roczny (zielone S1) i z tym poziomem docelowo powinna sie cena zmierzyc IMO. Ale po drodze mamy najpierw okolice 1.11 gdzie wypada zasieg wciąż niezrealizowanej formacji flagi (zielone zasiegi) - tam się nie spodziewam wiekszej reakcji, za to wg mnie mocno powinny sie uaktywnic byki w okolicach 1.10. Po pierwsze jest to poziom tuż pod klinem wiec wiąże się on z obroną klina, po drugie jest to poziom tzw psychologiczny, po trzecie wypadaja tam dwie pokrywające sie formacje harmoniczne, po czwarte bedzie to po ruchu na 300 pipsow (od okolic 1.13) wiec tez spore wyprzedanie. Z tamtego poziomu możliwy jest powrót na retest wybitego wsparcia ktore bedzie wowczas oporem - mysle ze powrot w okolice punktu X czerwonej formacji harmonicznej byłby idealny na ponowienie pozycji S. Nastepnie spodziewam sie jeszcze jednego ruchu w dol na pełna realizację filiżanki, fałszywe wybicie klina, wyciecie SL'i pierwszym bykom i dopiero właściwy ruch w górę i rozpoczęcie przynajmniej kilkumiesiecznej rozbudowanej korekty spadków.
Wielu pipsów

https://www.tradingview.com/x/byFZb8vj/

-- Dodano: 24 kwie 2019, 13:04 --
doktorek pisze: SSS target 1,1190 :564:
na m30, h1 masz trojkat (choragiewke) obecnie wiec jesli odklepia 1.1190 to juz pojda raczej nizej bo wyjda z trojkata dolem z trendem, wtedy i wsparcie główne poleci prawdopodobnie
https://www.tradingview.com/x/iQGu2Fk2/
https://www.tradingview.com/x/sZTFHWbC/
Dzieki --poszly konie po betonie

Zablokowany