DayTrading: Środa 24.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: szuler »

doktorek
miałem cię uprzedzić z tymi udami
oczywiscie to też, ale ty mi nie czaruj

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

świetne PMI, wracamy do góry?
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

XAB pisze:
24 mar 2021, 08:43
ropa wti
gra systemikiem ski na lki cel gra na spadek na wti na 54
zgaszona 150 lki na ropie po 58,58 teraz
a kupuje skii teraz 300 na s a 100 na lce
Zamieniasz ski na lki, grasz ski na lki, jak to czytać ?
Nie chcę być złym prorokiem po raz kolejny, ale wybronili overbalance na wti. Kolejne spadki mogą nie nadejść tym bardziej że dane z API nie zrobiły specjalnego wrażenia. Zobaczymy o 14:30. Ale jak dla mnie ropa L
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Blacktorious pisze:
24 mar 2021, 09:35
XAB pisze:
24 mar 2021, 08:43
ropa wti
gra systemikiem ski na lki cel gra na spadek na wti na 54
zgaszona 150 lki na ropie po 58,58 teraz
a kupuje skii teraz 300 na s a 100 na lce
Zamieniasz ski na lki, grasz ski na lki, jak to czytać ?
Nie chcę być złym prorokiem po raz kolejny, ale wybronili overbalance na wti. Kolejne spadki mogą nie nadejść tym bardziej że dane z API nie zrobiły specjalnego wrażenia. Zobaczymy o 14:30. Ale jak dla mnie ropa L
to proste czytanie bo teraz kasukjesz powoli lki a wazne tylko by w sumie rynek poszedl w dół
bo wtedy powoli bedziesz kasował ski
ropa systemik
ta lka ktora znowu widac teraz jest 250b wiec skrocona do 150 i budujemy ski
https://iv.pl/image/ropalka.GtxRaZD
wykres robie podobnie

doktorek
jest cacy bo moje lki na 3uda zarabiaja ha ha ha i nie musze ich lapac bo same pod kołdre wskakuja :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wti
lka zgaszona i 1ktr na us czerwc
https://iv.pl/image/wtiiiiiiii.GtxRjmp

na ropie to tylko taka prosta technika ktora zawsze zarabia :D
https://iv.pl/image/ropazz.GtxR2e5
dlej mam lke na systemiku i tam tez mam ski
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

jeszcze raz do tej samej rzeki dzisjaj
SSSSSS dax 14619

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek dobrany po 1.1820, SL na calosci 1.1780, tp open ale raczej wysoko bede celowal (mozliwe ze wczorajsza pozycje zamkne na 0 a dzisiejsza zabezpiecze na BE jak wroca na 1.1870)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

i na edku i na usdpln IMO mozliwe ostatnie falszywe odbicie w klinie i mocny odwrot.... pod to sie pozycjonuje w dalszej czesci tygodnia



na indexie dolara potencjalny podwojny szczyt
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

wojtalo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1067
Rejestracja: 25 mar 2014, 16:29

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: wojtalo »

Kermit, a nie sądzisz, że USA może nadbić dołki? Nie mówię dzisiaj, ale w tym tygodniu...
pzdr
w.
/nie jestem poważnym traderem, więc proszę nie brać moich sugestii na poważnie.../

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 24.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

napisalem pod co gram...nie interesuje mnie USA czy Etiopia. Gram wykres a na nim widze wsparcie tygodniowe. Jak na kablu ostrzegalem przed oporem tygodniowym kilka tygodni temu to tez nikt nie sluchal... wycieli wtedy co mieli wyciac i walnelo 4 figury w dol w ciagu kilku dni. To sa miejsca ktore trzeba wytrzymac jesli chodzi o cierpliwosc i odpowiedni dobor pozycji bo odbicie z nich nie nastepuje w godzine, zazwyczaj jest jakas konsolidacja zeby mieli z czego wybic i przy okazji jak to w konsolidacjach bywa ruchy w obie strony...obecnie od dwoch tygodni edek sie buja miedzy 1.1835, a 1.1990 mniej wiecej. IMO uklepuja dno na wsparciu tygodniowym i na koniec miesiaca bedzie ruch w gore pod przekrecenie swieczki miesiecznej bo za niedzwiedzio wyglada... Ponizej 1.18 bede korygowal dopiero plan na wzrosty, Narazie kazdy zjazd podkupuje tak jak sprzedawalem kazde podbicie na kablu kilka tygodni temu w analogicznej jak juz wspomnialem sytuacji. Mysle jeszcze tylko czy nie przesunac sie mocniej w dol z SL'em na 1.17 lub 1.1690 bo na 1.1730 jakas zwierzyna jest i zeby tam jakiegos strzala niespodziewanego nie bylo ale raczej zostane przy tym ktory mam teraz i najwyzej odnowie jak wybija
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany