DayTrading: Środa 17.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Tomasz197604
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2020, 11:16

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz197604 »

Andreasgp pisze:
17 cze 2020, 09:43
Tomasz197604 pisze:
17 cze 2020, 09:33
XAB pisze:
17 cze 2020, 08:06
usd/pl
xxxxxxx
ROPA WTI
xxxxxxx
DAX GERMANY 30
xxxxxxxxxx
JAKOS tak ale bez przekonania bo cos mi tu nie pasi jeszcze / brak trybikow/
fajne rozliczenie, podoba mi sie
scenariusz na edka mam podobny tylko inaczej rozliczona korekta
Pozdrawiam :)
Żal mi kogoś, kto musi wygrać we wszystkim. :liar:
Andreas,
Nie chodzi nawet wylacznie o kolege Xab
Nie wiem czy czytasz watek tu na DT, swoje i innych posty?
Nie zauwazyłes czegos znaczacego?
zastanów sie nie bede ci podpowiadał

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Panie Kermit, kiedyś założyleś taki klub 9na9. Nie wiem czy ma on formułę open czy close? Chciałem do niego się zgłosić. I wiem, że u ciebie tp było równe lub nawet kilkukrotnie większe od sl. W związku z tym od początku zeszłego tygodnia codziennie rano typowałem ediego - chyba od początku, ale nie chce mi się sprawdzać, nie o to chodzi., bo teraz i tak nie ma to znaczenia. Typy były na podstawie schematu z poprzedniego dnia. I cały czas sygnały były, choć nie zawsze są. Zasady były takie: 9 dni, edi, start rano jak siadam do pracy, podana wartość którą wykres przecina (tp) tego dnia, bez sl. I wiem, że w czwartek wywózka byla kilkukrotnie większa od potencjalnego tp, ale było tp. Nie wiem czy kwalifikuje się to do twoich kryteriów bycia w klubie na takich zasadach? Chociaż wiesz, nie każdy musi być prezesem, mi wystarczyło, żebym został prostym cieciem, ale w klubie.
Kłóciliście się o statementy, o to czy ktoś może pisać posty, nie uczestniczyłem w tym, grałem swoje. Do wczoraj było 7na7. Dzisiaj podałem cenę 1,1295 i kurcze brakło 1,5pipki. Przykre to trochę i smutno mi. :cry: Jeśli ci odpowiada taka zabawa to może raz na kwartał można próbować?
I w sumie cieszę się, że edi zleciał bo mam eski, ale tak niewiele brakowało do final countdown - czyli jutro. Cóż, bywa i tak. :(
PS. U mnie na edim pojawił się sygnał na L, więc w L.
Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję tej serii bo nigdy u nikogo tego nie widziałem. :568: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek h1 - gdyby nie to wsparcie dzienne to mozna by wchodzic pod wybita filizanke
https://www.tradingview.com/x/vtHOBtdP/


a tam niech strace...skusilem sie jednak
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

krab29 - Tobie tez gratuluje serii. Co do Sl to wszystko zalezy jak go traktujesz. Jeden ustawia tak zeby ryzyko bylo zawsze dwa razy mniejsze minimum niz zysk, inny ustawia po to zeby zabezpieczyc kapital przed wydarzeniami takimi jak pamietny 15 styczen. Wiem ze nie wszystkim SL pomogl ale jak jest a broker go gwarantuje to juz sa podstawy do ewentualnej reklamacji. SL IMO musi byc. Ale nie musi byc tam gdzie inni by chcieli zeby byl bo oni by go tam ustawili.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wiecie co
uwielbiam te wasze trafienia na pips czy dwa na edku
zastanawia mnie jak do tego dochodzicie ?
gdyz z nudow zerknalem to na 5 brokerow to rozpietosc na wykresach jest nawet wyzej 10 pip
to trzeba miec mikroskop w oku chyba ha ha ha ha
chocby u 2 moich
ta sekunda
1,123210 na buy
1,122880 na buy a tu pomylki na 1,5 pipsa :564: krab graty
to jeszcze moze poprosze o ten sygnal na wzrosty
na ile na 1,1250 ? czy moze nizej :D bo ja z minutki mam mocny opor na 1,1253 :D
Ostatnio zmieniony 17 cze 2020, 19:12 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Tomasz197604
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2020, 11:16

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz197604 »

XAB pisze:
17 cze 2020, 19:07
wiecie co
uwielbiam te wasze trafienia na pips czy dwa na edku
zastanawia mnie jak do tego dochodzicie ?
gdyz z nudow zerknalem to na 5 brokerow to rozpietosc na wykresach jest nawet wyzej 10 pip
to trzeba miec mikroskop w oku chyba ha ha ha ha
chocby u 2 moich
ta sekunda
1,123210 na buy
1,122880 na buy a tu pomylki na 1,5 pipsa :564: krab graty
to jeszcze moze poprosze o ten sygnal na wzrosty
na ile na 1,1250 ? czy moze nizej :D
xab co cie obchodzi kto co pisze ?
patrz na eu
2 razy podchodzi 1,1210 i ????
pytanie retoryczne!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

to ze podchodzi 2 razy i zawraca nie jest sygnalem no moze na 2-3 godz
czytaj szuli lki i krab lki zasada at do 3 razy sztuka he hwe :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Tomasz197604
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 28 maja 2020, 11:16

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz197604 »

XAB pisze:
17 cze 2020, 19:14
to ze podchodzi 2 razy i zawraca nie jest sygnalem no moze na 2-3 godz
czytaj szuli lki i krab lki zasada at do 3 razy sztuka he hwe :)
Dałeś kilka wytyczonych poziomów i rozliczenie abc i tak przyglądając się wykresowi troche nie wiesz z czym te poziomy połączyć-
to raz
Co do drugiej częsci takie tam aluzje czytanie czy coś?
PP jestes tu długo na tym forum, to że akurat tak jest jak dzis nowość jest/ dla Ciebie?
Chyba nie, dla mnie tez nie i powiedziałbym że to normalność ,
Widzisz towarzystwo tu co pisze jak sie zachowuje (to dzis pikuś w porównaniu z okresem bytnosci pewnego wybitnego tradera co wszystkich tu zesłał i wyzwał od debili bo stworzył nowy swiat trejdingu a tu mu nikt chwały nie dał - pp nadal tkwi nastepny model osobosciowy co wszystko wie i tez oczekuje chwały i nici z tego i frustracja )
Wiec czy sie komu coś podoba takie czy inne postowanie naturalnym jest by to robić a nie siedziec
bo ile osób tyle opinii

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dlatego tez skoro komus latwo / nie pisze o tobie/ komentowac moje wypowiedzi czemu niby nie moge sobie pokomentowac trochę i ja tego co ktos pisze w koncu to jest forum
nikomu nie ublizam przynajmniej na razie i tuyle temat
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Środa 17.06.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

XAB pisze:
17 cze 2020, 19:14
to ze podchodzi 2 razy i zawraca nie jest sygnalem no moze na 2-3 godz
czytaj szuli lki i krab lki zasada at do 3 razy sztuka he hwe :)
[/quote
Idzie L , ale z tego nie korzystam,
Zaparkowany w zajezdni

Zablokowany