DayTrading: Środa 14.12.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 gru 2016, 00:00

Wzrost
8
57%
Bez zmian
3
21%
Spadek
3
21%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Thunder pisze:

Dlatego mam taki plan ustalic jakas dzienna stawke jaka max chce zarobic, nie za duza, i po jej osiagnieciu wylaczac platforme chocby nie wiem jakie okazje szalaly na wykresach. Najwyzej obejde sie smakiem , ze nie zarobilem zamiast sie wk***wiac pol dnia ze sie polakomilem na kilka stowek i stracilem kilkanascie.
gorzej jak nie zarobisz tej stawki dziennej .....
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Glen69
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 18 wrz 2016, 14:59

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Glen69 »

Husaar pisze:
Thunder pisze:Sorry za offtop, ale macie cos takiego ze zamykacie pozycje z zyskiem na wczesniej zaplanowanym poziomie ceny, po czym widzicie, ze ruch sie jeszcze troszke poglebia, no to na dokladke "jeszcze tylko 0.2 lota na minutke" po czym tracicie w cholere kasy? Czy tylko ja taki glupi?
Mi też się niestety zdarza, dlatego jak zarobiłem wcześniej w ciągu dwóch miesięcy 100% depo wpłaconego tak w ciągu 1,5 miesiąca mam -30% :(
Niestety klasyczna pułapka tradera.

-- Dodano: 14 gru 2016, 15:35 --
PipsKong pisze:
Thunder pisze:

Dlatego mam taki plan ustalic jakas dzienna stawke jaka max chce zarobic, nie za duza, i po jej osiagnieciu wylaczac platforme chocby nie wiem jakie okazje szalaly na wykresach. Najwyzej obejde sie smakiem , ze nie zarobilem zamiast sie wk***wiac pol dnia ze sie polakomilem na kilka stowek i stracilem kilkanascie.
gorzej jak nie zarobisz tej stawki dziennej .....
No właśnie, wtedy drugiego dnia trzeba zrobić 2 stawki dzienne:)

Thunder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2016, 00:27

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Thunder »

PipsKong pisze:
Thunder pisze:

Dlatego mam taki plan ustalic jakas dzienna stawke jaka max chce zarobic, nie za duza, i po jej osiagnieciu wylaczac platforme chocby nie wiem jakie okazje szalaly na wykresach. Najwyzej obejde sie smakiem , ze nie zarobilem zamiast sie wk***wiac pol dnia ze sie polakomilem na kilka stowek i stracilem kilkanascie.
gorzej jak nie zarobisz tej stawki dziennej .....
Takiego cisnienia nie ma bo mam normalna prace, bardziej chodzi mi o kaganiec niz o target.
I take profit.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Z tego co pamiętam jak kiedyś słynny gość od giełdy Kuczyński wspominał
zanim zaczęto poodnosić stopy na USD ze reakcja rynku na podniesienie
stóp przez FED jest jednoznaczna EDEK UP.
No zobaczymy czy miał racje wtedy wg mojej opinii złoto powinno
pójść też UP co byłoby bardzo logiczne .Nie wiem jak dla Was :think:
Nie wiem natomiast jak było poprzednio przy podwyżce jakoś mnie to ominęło
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Thunder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2016, 00:27

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Thunder »

Thunder pisze:
PipsKong pisze:
Thunder pisze:

Dlatego mam taki plan ustalic jakas dzienna stawke jaka max chce zarobic, nie za duza, i po jej osiagnieciu wylaczac platforme chocby nie wiem jakie okazje szalaly na wykresach. Najwyzej obejde sie smakiem , ze nie zarobilem zamiast sie wk***wiac pol dnia ze sie polakomilem na kilka stowek i stracilem kilkanascie.
gorzej jak nie zarobisz tej stawki dziennej .....
Takiego cisnienia nie ma bo mam normalna prace, bardziej chodzi mi o kaganiec niz o target.
Pierwszego dnia tradingu (jakies 2 mce temu) zarobilem ze 6000 zl:) Juz mialem rzucic robota jak tu nagle spieprzylem pare transakcji i zjechalem prawie do zera. Potem doplacalem troche do depozytu, teraz tak proboje zamykac dzien na +200-300zl, co dla mnie jest wspanialym dodatkiem do pensji, gdyby nie ta chciwosc pd tytulem " No jeden klik tylko i mam 500 zl wiecej" :)
I take profit.

rodman
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 20 sty 2016, 13:24

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: rodman »

no wkoncu jakies emocje na dax :D

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Oprocentowanie FED w góre , dolar w górę, Edek w dół. Giełdy w dół. Surowce w dół. Tak to chyba powinno byc w teorii. Drogi dolar wysysa wszystko.. Kapitał ucieka do USA.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Świeżak44 pisze:Oprocentowanie FED w góre , dolar w górę, Edek w dół. Giełdy w dół. Surowce w dół. Tak to chyba powinno byc w teorii. Drogi dolar wysysa wszystko.. Kapitał ucieka do USA.
To Ty pewnie nie chciałbyś zarabiać drogiego dolara i wydawać go np: w Polsce
pewnie wolisz zarabiać w Polsce PLN i wydawać je w USA :D
Tak proponują brokerzy inwestować dzisiaj
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 14 gru 2016, 15:00 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Thunder pisze:
Thunder pisze:
gorzej jak nie zarobisz tej stawki dziennej .....
Takiego cisnienia nie ma bo mam normalna prace, bardziej chodzi mi o kaganiec niz o target.
Pierwszego dnia tradingu (jakies 2 mce temu) zarobilem ze 6000 zl:) Juz mialem rzucic robota jak tu nagle spieprzylem pare transakcji i zjechalem prawie do zera. Potem doplacalem troche do depozytu, teraz tak proboje zamykac dzien na +200-300zl, co dla mnie jest wspanialym dodatkiem do pensji, gdyby nie ta chciwosc pd tytulem " No jeden klik tylko i mam 500 zl wiecej" :)[/quote]
Zjechanie ze stawkami jest bezpieczniejsze, zmniejsza się stres i lepiej się gra ..i i wydłuża droge do wyzerowania, ale techniki to nie poprawia. 5 razy zyskasz, 4 razy stracisz..i tak w kólko. To co potrzeba do tej gry to wysoka skuteczność, spokój i dobre czytanie sytuacji. Ja mam około 60%, teraz trochę spadłem na 58-59%.. i to jest tak na granicy. A Ty jaką masz skuteczność? Sprawdź w statystyce trejdów.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

kolbi123
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 852
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:04

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: kolbi123 »

Świeżak44 pisze:
Thunder pisze:
Thunder pisze:
gorzej jak nie zarobisz tej stawki dziennej .....
Takiego cisnienia nie ma bo mam normalna prace, bardziej chodzi mi o kaganiec niz o target.
Pierwszego dnia tradingu (jakies 2 mce temu) zarobilem ze 6000 zl:) Juz mialem rzucic robota jak tu nagle spieprzylem pare transakcji i zjechalem prawie do zera. Potem doplacalem troche do depozytu, teraz tak proboje zamykac dzien na +200-300zl, co dla mnie jest wspanialym dodatkiem do pensji, gdyby nie ta chciwosc pd tytulem " No jeden klik tylko i mam 500 zl wiecej" :)
Zjechanie ze stawkami jest bezpieczniejsze, zmniejsza się stres i lepiej się gra ..i i wydłuża droge do wyzerowania, ale techniki to nie poprawia. 5 razy zyskasz, 4 razy stracisz..i tak w kólko. To co potrzeba do tej gry to wysoka skuteczność, spokój i dobre czytanie sytuacji. Ja mam około 60%, teraz trochę spadłem na 58-59%.. i to jest tak na granicy. A Ty jaką masz skuteczność? Sprawdź w statystyce trejdów.[/quote]

Skuteczność zależy od wielkości SL i TP

Zablokowany