DayTrading: Środa 14.12.2016

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 15 gru 2016, 00:00

Wzrost
8
57%
Bez zmian
3
21%
Spadek
3
21%
 
Liczba głosów: 14

Husaar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2013, 23:30

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Husaar »

Witam wszystkich.
Wiecie czego się spodziewać po podniesionych Stopach procentowych w USA? S czy L na edku?

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Husaar pisze:Witam wszystkich.
Wiecie czego się spodziewać po podniesionych Stopach procentowych w USA? S czy L na edku?
Właściwa reakcja to s na edku po podwyżce stóp %. $ powinien się umocnić.
Podwyżka może być jednak w cenie i edek wystrzeli do góry, albo podczas konferencji powiedzą, że kolejnych podwyżek na razie nie będzie i rynek odbierze to gołębio.
Nie wiemy też, czy podwyższą, bo rynek zakłada podwyżkę, czyli jej brak będzie zaskoczeniem i reakcja będzie duża.

-- Dodano: śr 14-12-2016, 12:38 --

Carney z BOE przemawia o 13:15. Może bujnąć funtem :!:

Dniówka zrobiona do 13. Not bad :mrgreen:
The only way is up

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

TsunamiPL pisze:
Husaar pisze:Witam wszystkich.
Wiecie czego się spodziewać po podniesionych Stopach procentowych w USA? S czy L na edku?
Właściwa reakcja to s na edku po podwyżce stóp %. $ powinien się umocnić.
Podwyżka może być jednak w cenie i edek wystrzeli do góry, albo podczas konferencji powiedzą, że kolejnych podwyżek na razie nie będzie i rynek odbierze to gołębio.
Nie wiemy też, czy podwyższą, bo rynek zakłada podwyżkę, czyli jej brak będzie zaskoczeniem i reakcja będzie duża.

-- Dodano: śr 14-12-2016, 12:38 --

Carney z BOE przemawia o 13:15. Może bujnąć funtem :!:

Dniówka zrobiona do 13. Not bad :mrgreen:
Tsunami Ty jesteś szara mysza a jednak swoje zrobisz ;] w sensie że nie jesteś krzykaczem ;]
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Husaar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2013, 23:30

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Husaar »

TsunamiPL pisze:
Husaar pisze:Witam wszystkich.
Wiecie czego się spodziewać po podniesionych Stopach procentowych w USA? S czy L na edku?
Właściwa reakcja to s na edku po podwyżce stóp %. $ powinien się umocnić.
Podwyżka może być jednak w cenie i edek wystrzeli do góry, albo podczas konferencji powiedzą, że kolejnych podwyżek na razie nie będzie i rynek odbierze to gołębio.
Nie wiemy też, czy podwyższą, bo rynek zakłada podwyżkę, czyli jej brak będzie zaskoczeniem i reakcja będzie duża.

-- Dodano: śr 14-12-2016, 12:38 --

Carney z BOE przemawia o 13:15. Może bujnąć funtem :!:

Dniówka zrobiona do 13. Not bad :mrgreen:
Dzięki za odpowiedź Tsunami, czyli grać w ciemno na S to nie najlepszy pomysł. Gratuluje udanego dnia :)

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Dzięki za odpowiedź Tsunami, czyli grać w ciemno na S to nie najlepszy pomysł. Gratuluje udanego dnia :)[/quote]

Żartując odpowiem, że to pomysł lepszy niż grać dzisiaj w ciemno na L.
Prognozuję że na 75% s z 1.06500 da dzisiaj soczyście zarobić.
Bezpieczniej poczekać na decyzję, dać się wyszaleć i się podłączyć. Odpuścić łapanie dołka i górki, tylko wejść w trakcie ruchu z kierunkiem tego ruchu.
Jak nie podwyższą to wzrosty na edku będą duże i zdążymy się podłączyć.
The only way is up

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

no dzisiaj szybkie S na pewno bezpieczniejsze niż L no chyba że nie podniosą , aczkolwiek wydaje mi się że nawet jak podniosą to i tak będzie L, ale najpierw Koszenie SL i mocne S a dopiero później wzrosty ..... IMO
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

kolbi123
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 852
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:04

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: kolbi123 »

Edek na ręcznym pod górę jedzie.

Thunder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2016, 00:27

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Thunder »

Sorry za offtop, ale macie cos takiego ze zamykacie pozycje z zyskiem na wczesniej zaplanowanym poziomie ceny, po czym widzicie, ze ruch sie jeszcze troszke poglebia, no to na dokladke "jeszcze tylko 0.2 lota na minutke" po czym tracicie w cholere kasy? Czy tylko ja taki glupi?
I take profit.

Husaar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 17 cze 2013, 23:30

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Husaar »

Thunder pisze:Sorry za offtop, ale macie cos takiego ze zamykacie pozycje z zyskiem na wczesniej zaplanowanym poziomie ceny, po czym widzicie, ze ruch sie jeszcze troszke poglebia, no to na dokladke "jeszcze tylko 0.2 lota na minutke" po czym tracicie w cholere kasy? Czy tylko ja taki glupi?
Mi też się niestety zdarza, dlatego jak zarobiłem wcześniej w ciągu dwóch miesięcy 100% depo wpłaconego tak w ciągu 1,5 miesiąca mam -30% :(

Thunder
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 25 paź 2016, 00:27

Re: DayTrading: Środa 14.12.2016

Nieprzeczytany post autor: Thunder »

Husaar pisze:
Thunder pisze:Sorry za offtop, ale macie cos takiego ze zamykacie pozycje z zyskiem na wczesniej zaplanowanym poziomie ceny, po czym widzicie, ze ruch sie jeszcze troszke poglebia, no to na dokladke "jeszcze tylko 0.2 lota na minutke" po czym tracicie w cholere kasy? Czy tylko ja taki glupi?
Mi też się niestety zdarza, dlatego jak zarobiłem wcześniej w ciągu dwóch miesięcy 100% depo wpłaconego tak w ciągu 1,5 miesiąca mam -30% :(

Dlatego mam taki plan ustalic jakas dzienna stawke jaka max chce zarobic, nie za duza, i po jej osiagnieciu wylaczac platforme chocby nie wiem jakie okazje szalaly na wykresach. Najwyzej obejde sie smakiem , ze nie zarobilem zamiast sie wk***wiac pol dnia ze sie polakomilem na kilka stowek i stracilem kilkanascie.
I take profit.

Zablokowany