DayTrading: Środa 13.09.2023

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

baxik pisze:
13 wrz 2023, 11:05
merlin tak na ten tydzien edek i dolar
zeby poszly spadki na indeksach / a pojsc w zasadzie powinny ?
to edek musi pojsc w gore nawet gdyby miał potem spadac na pysk /to takie moje widzimisie /
15 kontrakty 20 fed no chyba ze grubas wykombinował i zrobi wrzzesien wzrostowy tak by zamieszac
ale jak kontraktowcy wejda w pozycje na kolejne 3mce :?: na spadek :idea:
Mam jeszcze taką opcję na EU , Motyl świetnie by tu się wpasował jako zakończenie klina i UP do górnej bandy kanału
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2023, 11:32 przez MERLIN, łącznie zmieniany 3 razy.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

pz dzisiaj cdalszy
https://foto-hosting.pl/img/c4/e2/0d/c4 ... e70041.png
mam jeszcze 1ske na dolcach tu
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

...Szuli...
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 454
Rejestracja: 10 sty 2023, 11:22

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: ...Szuli... »


baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

...Szuli... pisze:
13 wrz 2023, 11:37
u/p
https://invst.ly/11d9km
dolce m30
wsparcie 4,29 nizej to robi się otchłań :P
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2023, 11:51 przez baxik, łącznie zmieniany 1 raz.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara ostatni gasi światło
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

baxik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7002
Rejestracja: 25 kwie 2022, 00:37

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: baxik »

jutro ECB
Jutro z kolei poznamy decyzję EBC. Na ten moment oczekiwania zakładają, że z 70-procentowym prawdopodobieństwem zobaczymy podwyżkę o 25 punktów bazowych. Szanse na ten scenariusz wzrosły wczoraj
edek co pierwsze dzisiaj :?: wybija w tym kierunku pojdziemy
1,0715 czy 1,0775 jestem za upp
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
co złego to nie ja to wina Baxa - by nie było zbędnych gadek pozycjonuję na demo i realnie
i nie mam zamiaru podawać który jest realny ani o tym pisać
- to tylko projekcje i moje widzi mi się

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

baxik pisze:
13 wrz 2023, 12:10
jutro ECB
Jutro z kolei poznamy decyzję EBC. Na ten moment oczekiwania zakładają, że z 70-procentowym prawdopodobieństwem zobaczymy podwyżkę o 25 punktów bazowych. Szanse na ten scenariusz wzrosły wczoraj
edek co pierwsze dzisiaj :?: wybija w tym kierunku pojdziemy
1,0715 czy 1,0775 jestem za upp
No to ja odwrotnie :wink: takie moje ryzyko

MauiBreaker
Gaduła
Gaduła
Posty: 170
Rejestracja: 06 wrz 2023, 13:10

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: MauiBreaker »

"Szczerze facet?
Chociaż to nie było do mnie, ale napiszę:
Ja takich tekstów jak napisałeś tu, to czytałem dziesiątki, jeżeli nie setki.
Jesteś typowym zafascynowanym newbem, który jeszcze zbyt mało wie, a jest obecnie na haju zachłyśnięcia się czymś, co wydaje mu się, że ma sens. Prawda jest taka, że ta metoda nie jest w niczym lepsza od dowolnej innej metody. Gdyby ta metoda była rzeczywiście lepsza, to wszyscy by ją stosowali i byli bogaci - a takie zjawisko, niestety, nie występuje w rzeczywistości.
I nie piszę tu, że elementy tej metody nie są dobre, bo są.
Piszę tylko, że takie zachłyśnięcie jest bardzo niedojrzałe.

Piszę to też z perspektywy własnego doświadczenia, kiedy postępowałem podobnie do Ciebie..."

Dla Pana ninjaproject trochę precyzji nawet przed CPI dzisiejszym.
Sesja Londyn

<link usunięty przez moderację>

Zachłyśnięty jestem ICT od 6 lat, a na rynku od 2006, nie ma innej bardziej precyzyjnej metody, tak działa rynek i tyle. Bank centralny żywi się takimi retail strategiami.
Nagraj mi proszę filmik i pokaż co cena robi w danym momencie i gdzie powinna iść i dlaczego. (Obejrzyj powyżej, albo inne moje wejścia, dla przykładu), a jak tobie jeszcze za mało to wejdź do ICT na Twittera i zobaczysz jak to się robi od 1994 roku!

"Gdyby ta metoda była rzeczywiście lepsza, to wszyscy by ją stosowali i byli bogaci - a takie zjawisko, niestety, nie występuje w rzeczywistości."
Ponieważ jest pełno takich jak ty co tylko marudzą i nie włożą pracy żeby to zrozumieć od środka. W moim ICT środowisku ludzie już nie muszą pracować u kogoś od 9-17 tylko ile chcą i nikt im nie będzie mówił kiedy mogą sobie wziąć urlop.

Na tym poście oficjalnie kończę z tobą rozmowę. Skupie się na tych co chcą i mają potencjał, a nie na klasycznym PL.

Chyba że pokażesz mi Price Action na żywo.... Tak też myślałem

Życzę wszystkim udanego CPI, nie radzę wchodzić przed -> chyba że lubicie hazard, albo jesteście już długo w pozycji to rozumiem, na kontach live broker nie zrealizuje waszego zlecenia, możecie klikać ile chcecie pozycja nie zostanie zamknięta ani otwarta w czasie CPI będą opóźnienia -> czyli po co ryzykować.

Awatar użytkownika
setka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 981
Rejestracja: 17 paź 2022, 21:51

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: setka »

Opyliłem przedwczoraj calego $. Licze, że w czwartek dobijemy w okolice 4.20 i tam odkup. Edek na ten czas okolice 1.08 i tam pakuje szwajcara. Pozyjemy, zobaczymy jak mawiają wytrawani rosjanie (nie mylić z upadlińcami).

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: DayTrading: Środa 13.09.2023

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

MauiBreaker pisze:
13 wrz 2023, 12:44
"Szczerze facet?
Chociaż to nie było do mnie, ale napiszę:
Ja takich tekstów jak napisałeś tu, to czytałem dziesiątki, jeżeli nie setki.
Jesteś typowym zafascynowanym newbem, który jeszcze zbyt mało wie, a jest obecnie na haju zachłyśnięcia się czymś, co wydaje mu się, że ma sens. Prawda jest taka, że ta metoda nie jest w niczym lepsza od dowolnej innej metody. Gdyby ta metoda była rzeczywiście lepsza, to wszyscy by ją stosowali i byli bogaci - a takie zjawisko, niestety, nie występuje w rzeczywistości.
I nie piszę tu, że elementy tej metody nie są dobre, bo są.
Piszę tylko, że takie zachłyśnięcie jest bardzo niedojrzałe.

Piszę to też z perspektywy własnego doświadczenia, kiedy postępowałem podobnie do Ciebie..."

Dla Pana ninjaproject trochę precyzji nawet przed CPI dzisiejszym.
Sesja Londyn

<link usunięty przez moderację>

Zachłyśnięty jestem ICT od 6 lat, a na rynku od 2006, nie ma innej bardziej precyzyjnej metody, tak działa rynek i tyle. Bank centralny żywi się takimi retail strategiami.
Nagraj mi proszę filmik i pokaż co cena robi w danym momencie i gdzie powinna iść i dlaczego. (Obejrzyj powyżej, albo inne moje wejścia, dla przykładu), a jak tobie jeszcze za mało to wejdź do ICT na Twittera i zobaczysz jak to się robi od 1994 roku!

"Gdyby ta metoda była rzeczywiście lepsza, to wszyscy by ją stosowali i byli bogaci - a takie zjawisko, niestety, nie występuje w rzeczywistości."
Ponieważ jest pełno takich jak ty co tylko marudzą i nie włożą pracy żeby to zrozumieć od środka. W moim ICT środowisku ludzie już nie muszą pracować u kogoś od 9-17 tylko ile chcą i nikt im nie będzie mówił kiedy mogą sobie wziąć urlop.

Na tym poście oficjalnie kończę z tobą rozmowę. Skupie się na tych co chcą i mają potencjał, a nie na klasycznym PL.

Chyba że pokażesz mi Price Action na żywo.... Tak też myślałem

Życzę wszystkim udanego CPI, nie radzę wchodzić przed -> chyba że lubicie hazard, albo jesteście już długo w pozycji to rozumiem, na kontach live broker nie zrealizuje waszego zlecenia, możecie klikać ile chcecie pozycja nie zostanie zamknięta ani otwarta w czasie CPI będą opóźnienia -> czyli po co ryzykować.
No to spierdalaj stąd, i to już!
Bo tutaj naiwnych nie znajdziesz!
Co za lamerska gadka!
"Skupie się na tych co chcą i mają potencjał, a nie na klasycznym PL."
Skupiaj się na kiblu! Nie na ludziach!

Tu nie znajdziesz frajerów naganiaczu jeden!
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Zablokowany