DayTrading: Środa 12.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax fut
zrobilem skrot i scialem najwyzsza i najnizsza lke i mam juz 3
https://iv.pl/images/85804860670803672576.png
teraz juz 2 lki i obie nizej 12100 i juz jest git :(
to samo ropka i teraz juz tylko dokladam lub skracam poki mam dno i lki z nizej
https://iv.pl/images/64966192041687670792.png
zgasilem edka w sumie bez zysku
wole miec luz i popatrze co ten draghi dzis wykombinuje a reszte trzymam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Kodak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:23

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kodak »

Krab racja ciekawa stronka z analizami zagraniami trejderow, wczesniej znalem jako consiliuminvest firma dawida augustyna.
tradingdot. com

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kodak pisze:
12 cze 2019, 09:44
Krab racja ciekawa stronka z analizami zagraniami trejderow, wczesniej znalem jako consiliuminvest firma dawida augustyna.
tradingdot. com
Tomasz ją zapodał. Można wszystkich prosić o więcej takich postów odnośnie co kto, gdzieś, kiedyś w którymś miejscu znalazł.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax fut
piramidkuje troszke i juz 4 lki
https://iv.pl/images/56786660852381057643.png
nie zdazylem skrocic i dwie lki mi wywalilo na 5 pip przyp skubie dt wiec i pozycje dosyc szybko sie tez zmianiaja a po koleji pokazywac azda transakcje nie ma na to szans w moim przekazie
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019, 10:33 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Cblondyn pisze:
12 cze 2019, 08:33
krab29 pisze:
12 cze 2019, 07:10
Może z innej beczki:
...
Dobrze, że rysujesz sam. Jak widzisz narysowanie klina/kanału czy LT nie przekracza zdolności intelektualnych zwykłego człowieka :)
Ciekaw jestem czy wiesz jak je rozgrywać. Bo nie ma mowy o dowolności jak tu twierdzi taki jeden :)
Dotknąłeś najistotniejszego tematu czyli jak/kiedy zająć pozycję?
No to tak to wygląda u mnie na tę chwilę:
kabel - wejście w L przy 1,2697 za 0,02 lota - dobre w punkt.
ale, potem trochę większą pozycją 7 czerwca po 16 przy 1,27589 w L - na samym szczycie górki. No masakra jakaś. Totalna porażka. Przecież wybił i "musiał" już iść w moją stronę. Na ten temat nie będę wchodzil w dyskusję.
Obie pozycje mam. Czy mam SL. Mam, ale nie zawsze. Ostatnie wejścia w złoto/srebro w S - były dobre bo wykres leciał w moją strone. Zapominiałem tylko przesunąć sl na be i wycięlo mnie, ale w którym momencie: złoto 7 czer godzina 16,32 przy 1348,22, a srebro też na szczycie 15,13. No kolejna masakra. I nie ma co komentować, że następnego dnia wróciło i byś zarobił. Po prostu tak było i tyle. Nie komentujemy tego.
Czasem bez kresek jak patrzę na wykres to zajmuję 8-9 na 10 pozycji dobrze, czyli co najmniej z BE. Niedługo potem wali się to na łeb i szyję. Teraz mi się zawaliło i muszę się naregulować. Obecnie nic nie wiem i mam wzmożoną czujność ryzyka błędu. U mnie w tym miesiącu jest około +1400zł-swapy. Nie chce mi się nawet sprawdzać ile te swapy zjadły, konto urosło. Może nie jest to wynik imponujący, ale coś wyżej od lokaty. Choć nie sprawdzałem stopy depozytów. Mi jako amatorowi, który pracuje normalnie, a fx ma z doskoku/odskocznię od pracy w zupełności wystarcza. Nawet gdyby było +1 to też by było dobrze.
Czy sugeruję się wami? W pewnym sensie tak, bo patrzę i widzę coś czego nie dostrzegałem. Tak patrząc to największa liczba wpisów dotyczy dax. Kurde nawet w to nie grałem. :oops: Więc nie kopiuję, ale. Mam Ryszarda pozycję na rzeźniku na L przy 140,50. Ryszard zapodawał odwrócenie grila. Pozycja za 0,02 lota - bardziej dla zabawy, odreagowania stresu związanego z pracą. Kiedyś wróci. Więc pracuję na jednym kompie, a na drugim coś se odpalam, czasem aliora i se lecą kreski.
Ogólnie to kiedyś było łatwiej. Jakaś para "zawsze" miała swapy na plus i minus, a teraz "wszystkie" mają oba ujemne. Dlatego coraz trudniej grać długoterminowo.
Wniosek końcowy: ostatnio nie wiem jak je rozgrywać. Totalnie się pogubiłem. Jak masz coś do naregulowania to zapodaj. Od czasu do czasu wrzucasz linki. :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: jkar »

krab29 pisze:
12 cze 2019, 10:29
Czasem bez kresek jak patrzę na wykres to zajmuję 8-9 na 10 pozycji dobrze, czyli co najmniej z BE. Niedługo potem wali się to na łeb i szyję.
...
bo Rynek gra przeciw traderom :idea: (no bo przeciw komu ma grać :!: )
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

krab29 pisze:
12 cze 2019, 09:57
Kodak pisze:
12 cze 2019, 09:44
Krab racja ciekawa stronka z analizami zagraniami trejderow, wczesniej znalem jako consiliuminvest firma dawida augustyna.
tradingdot. com
Tomasz ją zapodał. Można wszystkich prosić o więcej takich postów odnośnie co kto, gdzieś, kiedyś w którymś miejscu znalazł.
Krab pełno jest w necie takich,
Co do indeksów chodzą inaczej niż pary
np omawiany gu
na D piekna formacja odwrócenia świecowa
przy podstawowym poziomie fibo 38,2
przy innych wskaźnikach wskazujących na kontynuacje ruchu spadkowego
a obecny wzrost jako korekcyjny
Nie działa
Przy indeksach od praktycznie stycznia takie formacje zadziałały idealnie
dodatkowo uwzglednianie obligacji
i innych indeksów
Troche sie dziwie walutowcom
ale jakos zyje z ta dziwotą: :D

Andreasgp
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 738
Rejestracja: 05 maja 2009, 11:16

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Andreasgp »

Tomasz196407 pisze:
12 cze 2019, 10:55
krab29 pisze:
12 cze 2019, 09:57
Kodak pisze:
12 cze 2019, 09:44
Krab racja ciekawa stronka z analizami zagraniami trejderow, wczesniej znalem jako consiliuminvest firma dawida augustyna.
tradingdot. com
Tomasz ją zapodał. Można wszystkich prosić o więcej takich postów odnośnie co kto, gdzieś, kiedyś w którymś miejscu znalazł.
Krab pełno jest w necie takich,
Po diabła szukać w necie , jest tu ktoś kto podaje to co chcesz (wczoraj ponad 20 postów ,zagrania ,trejdy) ,powie o błedach o wszystkim o co zapytasz . jest tylko mały problem , nie odpowiada na pytania :!: :d
EOM.. EOT.
At Your Own Risk : Na twoje własne ryzyko
Trzeba zawsze pamiętać, że efekt jaki osiągniesz stosując jakąkolwiek strategię będzie zależał tylko od Ciebie.
Jeden (ten sam) system stosowany przez kilku traderów może dać, zupełnie różne wyniki.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

ujek h4 - zgodnie z wczorajszymi założeniami jest silniejsza reakcja na górnej bandzie flagi
https://www.tradingview.com/x/Y1TzcTL7/

ropa h1 - zjazd nastapił zgodnie z planem z wczoraj choc troche niżej jesteśmy niż zakładałem. Mamy zwierzaka w tych okolicach i cały czas wsparcie miesieczne. Zaczynam wiec szukac ponowienia L ktore zamknalem na 54$
https://www.tradingview.com/x/srWDrTYp/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 12.06.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
skracam na podbiciach do 1lki bo spadaje
https://iv.pl/images/41930087663855080669.png
ropa
tu to samo i dopiero na rozowy sprobuje potrzymac a narazie to szybkie dt
https://iv.pl/images/06196293908402261745.png
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany