DayTrading: Środa 12.03.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 13 mar 2014, 00:00

Wzrost
15
38%
Bez zmian
4
10%
Spadek
20
51%
 
Liczba głosów: 39

MaciekH
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2014, 17:34

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: MaciekH »

Witam

co sądzicie o NZD/USD w kontekście danych, które pojawią się już niedługo. Czy ewentualna zakładana podwyżka stóp procentowych o 0,25 pb nie jest już, aby w cenie?

Dzisiaj kurs pary wędrował w okolice krótkoterminowej LT poprowadzonej po ostatnich szczytach. W sumie to cena nie dotknęła linii i widzimy zjazd. Czy to tylko chwilowe schodzenie i ustawianie się pod dane.. czy może coś innego?

* przyznam szczerze, że nie przyglądam się zbytnio tej parze, ale chciałbym wykorzystać okazję (o ile się taka pojawi) i być może jeszcze złapać trochę pipsów dzisiaj ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

Obrazek

-- Dodano: śr 12-03-2014, 21:26 --
MaciekH pisze:Witam

co sądzicie o NZD/USD w kontekście danych, które pojawią się już niedługo. Czy ewentualna zakładana podwyżka stóp procentowych o 0,25 pb nie jest już, aby w cenie?

Dzisiaj kurs pary wędrował w okolice krótkoterminowej LT poprowadzonej po ostatnich szczytach. W sumie to cena nie dotknęła linii i widzimy zjazd. Czy to tylko chwilowe schodzenie i ustawianie się pod dane.. czy może coś innego?

* przyznam szczerze, że nie przyglądam się zbytnio tej parze, ale chciałbym wykorzystać okazję (o ile się taka pojawi) i być może jeszcze złapać trochę pipsów dzisiaj ;)
gorzej jak nie podniosa :) to bedzie wielkie DIP bo graja pod podniesienie

MaciekH
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2014, 17:34

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: MaciekH »

@Nowy123
Z taką ewentualnością też się liczę, ale bardzo kusi Long - kurde ta chciwość ludzka :roll:

No nic chyba pora odpocząć i przyglądać się temu co zrobią ;)
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

Awatar użytkownika
steven69
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 29 sie 2013, 09:03

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: steven69 »

http://www.macronext.pl/pl/aktualnosci/ ... j-zelandii

piszą tak, jakby już wiedzieli o podwyżce. Inflacja w NZ jest niska więc chyba nie podniosą.

Awatar użytkownika
kelvin
Gaduła
Gaduła
Posty: 221
Rejestracja: 03 gru 2009, 06:24

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: kelvin »

Srebro h4

Na rynku utworzyła się formacja flagi czy rynek szykuje się do wystrzału na wyższe poziomy . Kolejny opór 21.62 rozbicie go będzie szybkim atakiem na szczyt 22.15 i na wyższe poziomy , najbliższe wsparcie znajduje się 20.80.

-- Dodano: śr 12-03-2014, 21:48 --

Usd/Pln W

Rynek od dłuższego czasu utworzył strukturę RGR pierwszy cel w kolejnych tygodniach to poziom 2.88 a nawet 2.82 co by mogło zakończyć dość sporą korektą abc. Niestety to ciekawostka dla graczy którzy grają co najmniej na interwałach H4.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
If you do not have the patience and discipline to wait for conditions with a high probability outcome according to your trade plan, you are not a trader. You are a game player with no respect for rules.

Awatar użytkownika
A.S.A.T.
Gaduła
Gaduła
Posty: 279
Rejestracja: 27 lut 2014, 10:46

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: A.S.A.T. »

MaciekH pisze: Z taką ewentualnością też się liczę, ale bardzo kusi Long - kurde ta chciwość ludzka :roll:

No nic chyba pora odpocząć i przyglądać się temu co zrobią ;)
odpodcznij i ochłoń :wink:

na kiwi analizy na niskich interwałach w tej chwili nic nie powiedza, a wprowadza duzo zamieszania.

ode mnie masz to

ja bym w tej chwili tu longa nie dał (chyba ze przejda i na retescie).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

MaciekH
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2014, 17:34

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: MaciekH »

Tak jak pisałem wcześniej nie przyglądam się za bardzo tej parze. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to właśnie to ograniczenia w postali LT na niższych interwałach. A to, że w ogóle się zainteresowałem akurat w tym momencie NZDUSD to wynik danych makro i decyzji odnośnie stóp ;)

Dzięki wszystkim za odpowiedzi, pozostanę poza rynkiem i zobaczę czy coś mnie ominęło.

:564:
Dzisiaj jestem lepszy niż wczoraj... Jutro będę jeszcze lepszy!!

Awatar użytkownika
kelvin
Gaduła
Gaduła
Posty: 221
Rejestracja: 03 gru 2009, 06:24

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: kelvin »

Srebro D1

Rynek z dużym prawdopodobieństwem zakończył korektę na fali 4 . Dzisiejsza świeca jest dość pokazna co świadczy że utworzyła się nam formacja gwiazdy porannej. Skuteczność takich formacji przewidywana jest 50-60% , gdyby scenariusz sie zrealizował to złoto ma spore szanse dojść do ponad 22.50usd oraz kolejny target po przebiciu 23.19.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
If you do not have the patience and discipline to wait for conditions with a high probability outcome according to your trade plan, you are not a trader. You are a game player with no respect for rules.

Awatar użytkownika
steven69
Gaduła
Gaduła
Posty: 134
Rejestracja: 29 sie 2013, 09:03

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: steven69 »

a jednak podnieśli ale reakcja dziwna

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Środa 12.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

8500 podziekowal na KIWI :) z L z ta luka zrobiona po danych zgodnych

Zablokowany