DayTrading: Środa 11.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Jak to nazywacie paniką, to prawdziwych spadków nie widzieliście. Chociażby flash crasha z 2010r.
Generalnie co jakiś czas na rynku zdarza się coś, co teoretycznie nie powinno się pojawić, ale się pojawia:
- flash crash z 2010
- flash crash na CHF
- -30% na ropie przez weekend (11 marca 2020r.)
Kto wtedy jest na rynku traci wszystko. Chociażby miał 22 lata doświadczenia na rynku.
Oczywiście każde z tych zdarzeń było zaplanowane przez wpływowych uczestników rynku, ale to inna historia.
The only way is up

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

JohnTitor pisze:
11 mar 2020, 22:03
Odradzam Skowanie dolca do PLN a nawet EUR. Trwa jak zawsze przyzwyczajanie do tego jak to dolar bedzie spadał bo drukuja. Smiem zakladac ze jeszcz w tym polroczu sprzedam dolara w okolicy 4,60 a moze i ciut wyzej. Jesli to wszystko ma sie zakonczyc normalnie to wtedy pakujemy sie w EM. Ale jest tez wariant ze tym razem spadki czy wzrosty beda naszym najmnijeszym problemem.
TY JOHN optymista z ciebie z tym dolarem

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

JohnTitor pisze:
11 mar 2020, 22:03
Odradzam Skowanie dolca do PLN a nawet EUR. Trwa jak zawsze przyzwyczajanie do tego jak to dolar bedzie spadał bo drukuja. Smiem zakladac ze jeszcz w tym polroczu sprzedam dolara w okolicy 4,60 a moze i ciut wyzej. Jesli to wszystko ma sie zakonczyc normalnie to wtedy pakujemy sie w EM. Ale jest tez wariant ze tym razem spadki czy wzrosty beda naszym najmnijeszym problemem.
Kiedyś byłem fanem tej pary .
Powiem tak jak stanowczo przebije 3,99
to taka szansa jest .Jeśli nie to możesz
o tym zapomnieć
PS. Bardziej ustawiłbym się na CHF bo tam
już szaleje koronowirus. Jak przebije 4.18
to tnie na 5zł
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

doktorek
Maniak
Maniak
Posty: 3484
Rejestracja: 25 lut 2014, 19:13

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: doktorek »

cugan pisze:
11 mar 2020, 22:19
JohnTitor pisze:
11 mar 2020, 22:03
Odradzam Skowanie dolca do PLN a nawet EUR. Trwa jak zawsze przyzwyczajanie do tego jak to dolar bedzie spadał bo drukuja. Smiem zakladac ze jeszcz w tym polroczu sprzedam dolara w okolicy 4,60 a moze i ciut wyzej. Jesli to wszystko ma sie zakonczyc normalnie to wtedy pakujemy sie w EM. Ale jest tez wariant ze tym razem spadki czy wzrosty beda naszym najmnijeszym problemem.
Kiedyś byłem fanem tej pary .
Powiem tak jak stanowczo przebije 3,99
to taka szansa jest .Jeśli nie to możesz
o tym zapomnieć
PS. Bardziej ustawiłbym się na CHF bo tam
już szaleje koronowirus. Jak przebije 4.18
to tnie na 5zł
A usd--pln to moja koronna para i do tego eur--usd--daj wykres usd--pln jak mozesz :564:

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Tony S. pisze:
11 mar 2020, 20:18
Złoto.. ktoś coś ? Trzymam S ale juz panikuje bo zarobek jest i korci zamykać

ufff zamknąłem z palucha przed tym odpałem
Jam ci biżuterie mam na S. Ale czekam z tym. Jakby coś to będzie dzisiaj BE, a jak nie to za pół roku. Trzeba poczekać na Kermita długi wykres. Jakoś mocne pół roku/rok temu wróżył 1700 na złocie i 30 na ropie. :568: Sam mu nie wierzyłem. I co? I nic! Teraz bym dłubał palcem ... Eh to życie :oops:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

user
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 451
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:19

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: user »

Czytaliście to atak rakietowy na bazy USA: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/atak-r ... rz/cb94ccs

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

TsunamiPL pisze:
11 mar 2020, 07:30
Bemowo1 pisze:
11 mar 2020, 00:03
Edek, tam może być dobra miejscówka do S, ale nie musi
Doskonałe :564:
Bajkowo wlazło

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

doktorek pisze:
11 mar 2020, 22:26
cugan pisze:
11 mar 2020, 22:19
JohnTitor pisze:
11 mar 2020, 22:03
Odradzam Skowanie dolca do PLN a nawet EUR. Trwa jak zawsze przyzwyczajanie do tego jak to dolar bedzie spadał bo drukuja. Smiem zakladac ze jeszcz w tym polroczu sprzedam dolara w okolicy 4,60 a moze i ciut wyzej. Jesli to wszystko ma sie zakonczyc normalnie to wtedy pakujemy sie w EM. Ale jest tez wariant ze tym razem spadki czy wzrosty beda naszym najmnijeszym problemem.
Kiedyś byłem fanem tej pary .
Powiem tak jak stanowczo przebije 3,99
to taka szansa jest .Jeśli nie to możesz
o tym zapomnieć
PS. Bardziej ustawiłbym się na CHF bo tam
już szaleje koronowirus. Jak przebije 4.18
to tnie na 5zł
A usd--pln to moja koronna para i do tego eur--usd--daj wykres usd--pln jak mozesz :564:
Proszę bardzo.
Mam tu system Hourschannel
Jak widać 5-fala jest bardzo słaba
co w stosunku do USD na chwile obecną mnie bardzo dziwi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Czekaja az sie ludziska odwroca od usd i poleca doi zlota i franka. Dolar nie moze byc slaby jak sie podpala europe. Virus to tylko uzasadnienie zeby nie bylo winnych w ludziach pozniej. Caly czas obstawiam zaorkę europy. A szwajcaria to co ? Pod kloszem i virus jej nie tyka ? Sa tak samo umoczeni, nie bedzei zadnej bezpiecznej przystani. Ja zyje i place w PLN a tutaj nikt nie bedzie inwestowal w tym okresie wrecz pewnym kregom wiadomo o kim mowa to jak manna z nieba pod wykup tego co zostało.

Swoją drogą ZAORKA to ciekawy termin, moze wejdzie to slownika traderskiego. Choc nie za bardzo ufam w to co Zaorski podaje, dla mnie to wykreowany przez banksterke naganiacz ktory nie gra tylko jest na pensji.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2020, 23:37 przez JohnTitor, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Kabel, .....y kabel

Zaznaczony obszar służy do otwierania pozycji krótkich.
Niestety nie wiem czy tam wrócimy.
Pozycje długie dla mnie na kablu nie istnieją
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany