DayTrading: Środa 11.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

SWIEZY
TY COS ZLE ZERKALES NA GRANIE RZETA
on gral troche podobnie do mnie z tym ze ja stawiam poz po0,1-0,3 lot a on napierdzielal czasem jak ty na demo po kilka lotow a to zawsze predzej czy pozniej sie konczy masakra depa
i na noc pozycje zostawial bo inaczej sie nie da jak chcesz wiecej i szybko zarobic
a on jedyne co chcial udowodnic to to ze jest najlepszy to punkt 2 do skasowania depa :564:
malo tego to rzadko usrednial i skracal a to punkt 3
a noc to powinna tak wygladac jak zostawiasz pozycje na nocke
https://iv.pl/image/GrWaqPT
i to sa choopie 2piekne kontrakciki :D :D :D :D
i tyle na noc eot
Ostatnio zmieniony 11 mar 2020, 21:03 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jutro chyba przeleje spory kapitał na konto od GPW, bo tam za mało mam. Taka okazja drugi raz się nie powtórzy. Trzeba kupić wtedy, gdy SP będzie spadać a WIG20 już nie będzie. Trzeba to wyłapać. Teraz chętnie spadają i niektóre spółki mają jeszcze z czego, ale w końcu sie to skończy. W końcu sięgną dna.. To będzie bezpieczna inwestycja, bo indeks nie zbankrutuje. W sumie taka lokata będzie..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

O, taką mam maskę! .Tylko gogle mam lepsze. Jutro przyjdą drugie, bo te troche parują. No i pochłaniacze mam lepsze, bo więcej związków zatrzymują a on ma podstawowy model- pare zł różnicy raptem było to się nie szczypałem. No i nie wiem jakie filtry ma gościu założone, bo ja tam 2 xP3 upchałem po każdej stronie :D Myśłałem że nie wejdą, ale wejdą. Oddycha się już z drobnym oiporem, ale spokojnie się da. Ale biegać w mojej mase sięnie da. Dezynfekcja filtrów będzie spirytusem spożywczym, bo troche się boję przemysłowego.. :D https://warszawa.onet.pl/wojt-nadarzyna ... sa/8t9jbbd
Ostatnio zmieniony 11 mar 2020, 21:10 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 3 razy.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
11 mar 2020, 20:54
SWIEZY
TY COS ZLE ZERKALES NA GRANIE RZETA
on gral troche podobnie do mnie z tym ze ja stawiam poz po0,1-0,3 lot a on napierdzielal czasem jak ty na demo po kilka lotow a to zawsze predzej czy pozniej sie konczy masakra depa
i na noc pozycje zostawial bo inaczej sie nie da jak chcesz wiecej i szybko zarobic
a on jedyne co chcial udowodnic to to ze jest najlepszy to punkt 2 do skasowania depa :564:
malo tego to rzadko usrednial i skracal a to punkt 3
a noc to powinna tak wygladac jak zostawiasz pozycje na nocke
https://iv.pl/image/GrWaqPT
i to sa choopie 2piekne kontrakciki :D :D :D :D
i tyle na noc eot
albo jak na sp500
po 1ktr to co widac
https://iv.pl/image/GrWaZKr
i te oczekujace tez zdjete do 1dnej
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Świeżak44 pisze:
11 mar 2020, 20:59
Jutro chyba przeleje spory kapitał na konto od GPW, bo tam za mało mam. Taka okazja drugi raz się nie powtórzy. Trzeba kupić wtedy, gdy SP będzie spadać a WIG20 już nie będzie. Trzeba to wyłapać. Teraz chętnie spadają i niektóre spółki mają jeszcze z czego, ale w końcu sie to skończy. W końcu sięgną dna.. To będzie bezpieczna inwestycja, bo indeks nie zbankrutuje. W sumie taka lokata będzie..
Nie naganiam na zakupy, ale kupić i rzucić okiem na kursy za 3 lata.
The only way is up

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

macie prezent info na noc
Oficjalny lekarz Kongresu USA Brian Monahan ocenia, że liczba zakażonych Covid-19 w Stanach Zjednoczonych wyniesie od 70 mln do 150 mln osób - informują w środę amerykańskie media
takze kupowanie czegokolwiek na zasadzie ze za 2 -3 lata a to pozdrawiam 8)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
wrongWay
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 742
Rejestracja: 03 lip 2013, 14:39

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: wrongWay »

chodzą indeksy czy wstrzymany handel ?
Kuj żelazo dopóki brązu nie wymyślono

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

XAB pisze:
11 mar 2020, 21:16
macie prezent info na noc
Oficjalny lekarz Kongresu USA Brian Monahan ocenia, że liczba zakażonych Covid-19 w Stanach Zjednoczonych wyniesie od 70 mln do 150 mln osób - informują w środę amerykańskie media
takze kupowanie czegokolwiek na zasadzie ze za 2 -3 lata a to pozdrawiam 8)
Czytałem to. Zapomniałeś dodać, że 80% przejdzie zarażenie jak przeziębienie.
The only way is up

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tsunami
odkad pamietam to kupuje sie akcje wtedy gdy rynek sie juz zmeczy takiego rodzaju infami a nie gdy to wariacja w sumie dopiero sie zaczyna ale ja akcji nie kupie bo sie juz na tym nie znam
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 11.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
11 mar 2020, 21:16
macie prezent info na noc
Oficjalny lekarz Kongresu USA Brian Monahan ocenia, że liczba zakażonych Covid-19 w Stanach Zjednoczonych wyniesie od 70 mln do 150 mln osób - informują w środę amerykańskie media
takze kupowanie czegokolwiek na zasadzie ze za 2 -3 lata a to pozdrawiam 8)
Przestań panikować. Właśnie tak gra wielki kapitał. Zaczną podkupować zanim się obejrzysz.. Przecież do zera nie spadnie. Poza tym będzie widać po wykresie, kiedy będzie SP spadać a WI20 już nie. A że umrze ileś tam ludzi, to kogo to obchodzi?? Zrobi się miejsce dla uchodźców najwyżej. Show must go on. Nie mam zamiaru przegapić tej okazji. Co może być bezpieczniejszą inwestycją niż kupowanie po takiej panice???
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany