DayTrading: Środa 08.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Jak pisałem wcześniej. Możliwa konsolidacja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Na M 30 podobnie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 214
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Bemowo1 pisze:
08 sty 2020, 10:21
Na M 30 podobnie
Ładne, takie relaksujące. A tymczasem na złocie symulują korektę 1:1 - względem tej od 87. Nie wiem jak to się fachowo nazywa he he.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

ujek h4 - reakcja na pierwsza żółtą strefę którą pokazywałem niemal idealna. Obecnie jesteśmy w czyms przypominajacym mniejszy klin (kanał spadkowy). Spodziewam sie chwilowej konsolidacji i jeszcze jednego ruchu w doł i pełnej realizacji wybitego wcześniej klina wzrostowego
https://www.tradingview.com/x/AOsCPNGM/
https://www.tradingview.com/x/zIYe3ZZu/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kangur h4 - przeszliśmy w ruchu spadkowym jak przez masło przez żółtą strefę. Wydaje się naturalnym przetestowanie jej od dołu przed dalszym ruchem spadkowym. Jesli do tego dojdzie to dla mnie bedzie to dobre miejsce do rozpoczecia budowania ponownie pozycji S i zamierzam to robic az do 0,7082, które cały czas jest IMO kluczowym poziomem dla utrzymania trendu i klina w grze
https://www.tradingview.com/x/nW4eDXMm/
Ostatnio zmieniony 08 sty 2020, 10:45 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Anomalia pisze:
08 sty 2020, 09:37
Cblondyn pisze:
08 sty 2020, 09:30
JohnTitor pisze:
08 sty 2020, 08:19
W nocy była probka jak zachowaja sie rynki gdy sie zacznie.
To pokazało jakie znaczenie ma czynnik fundamentalny dla rynków. Typu wojna/zamach/katastrofa itp. Jak jest panika/euforia to kreski mozna sobie w ..... buty wsadzić.
Absolutnie nie do pomyślenia (normalnie napisałabym że "koniec świata" ale nie piszmy w zła godzinę takich słów), że Ty piszesz wytłuszczone a ja: że na niektórych parach właśnie wtedy kreski działają. Moim niekreskowym, nie-at okiem rzecz jasna patrząc.
Nie o to mi chodziło. Miałem na mysli kreski PRZED wydarzeniem a nie PO :)
Nie ma takiego oporu którego nie przybiłaby cena gdy jest euforia i nie ma takiego wsparcia którego cena by nie przełamała gdy jest panika. A to, że wielu bardzo chętnie uprawia hossane gdy juz ta panika/euforia jest to inny temat :)
Jeden po własciwej stronie rynku będzie w zachwycie a ten drugi po przeciwnej stronie ..... :?
W koncu coby sie nie działo "rynek dyskontuje wszystko" ;)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cblondyn pisze:
08 sty 2020, 10:45

Nie ma takiego oporu którego nie przybiłaby cena gdy jest euforia i nie ma takiego wsparcia którego cena by nie przełamała gdy jest panika
a jak nie ma paniki czy euforii to jest taki opor ktorego cena nie przełamie? Panika czy euforia nie ma nic do tego - czasem bywa pretekstem, zapalnikiem po prostu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kermit pisze:
08 sty 2020, 10:49
Cblondyn pisze:
08 sty 2020, 10:45

Nie ma takiego oporu którego nie przybiłaby cena gdy jest euforia i nie ma takiego wsparcia którego cena by nie przełamała gdy jest panika
a jak nie ma paniki czy euforii to jest taki opor ktorego cena nie przełamie? Panika czy euforia nie ma nic do tego - czasem bywa pretekstem, zapalnikiem po prostu
Jasne. Ludzie wywołuja wojny by przełamać wsparcie na indexie :d
Jakby bez wojny sie nie dało ;)
Co do zapalnika to bardziej naależałoby użyc słowa "okazja" :)

crok.
Maniak
Maniak
Posty: 2497
Rejestracja: 21 wrz 2011, 22:16

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: crok. »

kuw... ta nasza wig20 .... szalu mozna dostac lub na podbitach esowac bo wiecznie sie fundy wymieniaja na nizszych poziomach... zapomnialem wczoraj napisac ze na wigu juz wczoraj pejsate wiedzialy o 15:30 o spadkach bo poszli w esy
jak uzyskać parytet na edku -swieca z 03.12 - tu podjada pod 1,053 i wtedy rura w jeden dzien 500 piepek :)

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Cblondyn pisze:
08 sty 2020, 10:52

Jasne. Ludzie wywołuja wojny by przełamać wsparcie na indexie :d
Jakby bez wojny sie nie dało ;)
Co do zapalnika to bardziej naależałoby użyc słowa "okazja" :)
czy uzyje slowa zapalnik, pretekst czy okazja dla inwestora w kontekscie o jakim pisalem to inteligenta osoba zrozumie co mialem na mysli
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany