DayTrading: Środa 08.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Ekolog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 516
Rejestracja: 20 mar 2018, 14:47

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Ekolog »

Wszystko wyciągnięte za jaja do góry waluty i indeksy. Tylko złoto jest wyżej i srebro. Nawet ropa wróciła na start. Coś mi się wydaje że ta wojna to będzie coś podobnego do wojny USA/Chiny. Postrzelają trochę,dużo popiszą, wszystko zrobi korekty a potem to odrobią z nawiązką. Wszystko się rozegra w tym kwartale aby potem móc wyciągać indeksy na nowe ATH pod wybory. Chyba że drukarki FED itp. wyciągały kurs bo nie mają co hajsem zrobić, tak to można prowadzić wojnę i kampanie prezydencką na spokojnie :)

Generalnie ładuje S na indeksy za bardzo to wszystko wyciągnięte. DAX S 8)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ropa wti
https://iv.pl/image/Gr12fur
podaje te rope dlatego by napisac cos
raz w tyg leca te glupie gadki o lapamiu nozy itp setupach ze to nudne
tu jest typowy przyklad jak czasem poziom ryzyka jest oplacalny
rysowal chocby navik w nocy zasiegi 66xxx czy sporo wyzej i to nie byla pozycja do wejscia juz w ski
a wyszlo jak widac tyle ten nudny juz i ciagle powtarzajacy sie temat
czyli jak to pisze swiezak ale ty to masz farta buchachaaaaaaaaaa
i podobnie rzecz z fryckiem
https://iv.pl/image/Gr12eEm
bo malo kto juz pamieta ale zrobilem pozycje sss z piramidki z 134xx na nizej 13000 a teraz jade z ok 13300
no i jade sobie i jade dalej ale tu trace tylko swap narazie powinienem to gasic fakt ale chytry traci
i spac mi sie chcialo bo pewnie bym zgasil tyle wrazen
juz sp nawet nie pokazuje bo tam to samo ide sie zdrzemnac niech sie cos wyjasni nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

cześć
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
08 sty 2020, 05:55
ropa wti
https://iv.pl/image/Gr12fur
podaje te rope dlatego by napisac cos
raz w tyg leca te glupie gadki o lapamiu nozy itp setupach ze to nudne
tu jest typowy przyklad jak czasem poziom ryzyka jest oplacalny
rysowal chocby navik w nocy zasiegi 66xxx czy sporo wyzej i to nie byla pozycja do wejscia juz w ski
a wyszlo jak widac tyle ten nudny juz i ciagle powtarzajacy sie temat
czyli jak to pisze swiezak ale ty to masz farta buchachaaaaaaaaaa
i podobnie rzecz z fryckiem
https://iv.pl/image/Gr12eEm
bo malo kto juz pamieta ale zrobilem pozycje sss z piramidki z 134xx na nizej 13000 a teraz jade z ok 13300
no i jade sobie i jade dalej ale tu trace tylko swap narazie powinienem to gasic fakt ale chytry traci
i spac mi sie chcialo bo pewnie bym zgasil tyle wrazen
juz sp nawet nie pokazuje bo tam to samo ide sie zdrzemnac niech sie cos wyjasni nara
Xab ja dalej uważam , że 66,50 bedzie atakowane i JEZELI :!: :!: wybijemy 66,50 czyli szczyt z kwietnia to polecimy wysoko , bardzo wysoko.....
warunek konieczny to oczywiscie pokonac szczyt z kwietnia czyli 66,50 .
dopóki nie wrócimy pod tą piekną różowa linie i cena nie zejdzie poniżej 60$ to piłka jest po stronie byków.... IHMO :!:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

W nocy była probka jak zachowaja sie rynki gdy sie zacznie. Zloto CHF w gore a dolar ni huhu. Na akcjach PPT trzyma wajhe jak widac, co to za spadek na takie info. Sytuacja jest bardzo powazna ale ludzie spia. Teraz juz nikt nie ma zludzen po co zainstalowano biednych uchodzcow w europie. Europa jest do zaorania. Bedzie sie dzialo, kto ma jaja i duze depo moze cos ugra. Zagadka jest dolar.

Awatar użytkownika
BOCZEK
Maniak
Maniak
Posty: 3602
Rejestracja: 26 paź 2010, 14:08

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: BOCZEK »

tak właśnie się zastanawiam jak zachowa się Franek szwajcarski, ale myslę
USD/CHF - sprzedaj
CHF/PLN - kup
Przeczytanie powyższej wypowiedz może doprowadzić do błędnej oceny sytuacji, spowodować przecenienie własnych możliwości, czego konsekwencją mogą być błędnie podjęte decyzje. Ofiarami mogą paść początkujący jak i doświadczeni inwestorzy.
Tak myślę!

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 214
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Cóż, Azjaci nie spanikowali - business as usual

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

JohnTitor pisze:
08 sty 2020, 08:19
W nocy była probka jak zachowaja sie rynki gdy sie zacznie.
To pokazało jakie znaczenie ma czynnik fundamentalny dla rynków. Typu wojna/zamach/katastrofa itp. Jak jest panika/euforia to kreski mozna sobie w ..... buty wsadzić.

Awatar użytkownika
Anomalia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1189
Rejestracja: 17 paź 2016, 20:15

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Anomalia »

Cblondyn pisze:
08 sty 2020, 09:30
JohnTitor pisze:
08 sty 2020, 08:19
W nocy była probka jak zachowaja sie rynki gdy sie zacznie.
To pokazało jakie znaczenie ma czynnik fundamentalny dla rynków. Typu wojna/zamach/katastrofa itp. Jak jest panika/euforia to kreski mozna sobie w ..... buty wsadzić.
Absolutnie nie do pomyślenia (normalnie napisałabym że "koniec świata" ale nie piszmy w zła godzinę takich słów), że Ty piszesz wytłuszczone a ja: że na niektórych parach właśnie wtedy kreski działają. Moim niekreskowym, nie-at okiem rzecz jasna patrząc.
"Zostawiam też nowe pozycje na jutro.. tak nie za dużo, 60 lotów" (Ś44)
"Ciężko się gra 10 pozycji po 250 lotów- niewygodnie." (Ś44)

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 214
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Anomalia pisze:
08 sty 2020, 09:37
Cblondyn pisze:
08 sty 2020, 09:30
JohnTitor pisze:
08 sty 2020, 08:19
W nocy była probka jak zachowaja sie rynki gdy sie zacznie.
To pokazało jakie znaczenie ma czynnik fundamentalny dla rynków. Typu wojna/zamach/katastrofa itp. Jak jest panika/euforia to kreski mozna sobie w ..... buty wsadzić.
Absolutnie nie do pomyślenia (normalnie napisałabym że "koniec świata" ale nie piszmy w zła godzinę takich słów), że Ty piszesz wytłuszczone a ja: że na niektórych parach właśnie wtedy kreski działają. Moim niekreskowym, nie-at okiem rzecz jasna patrząc.
Się zgadzam - moje działają zawsze tak samo he he. Co najwyżej muszą być dłuższe :D

Zablokowany