DayTrading: Środa 08.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

qduaty pisze:
08 sty 2020, 02:05
Uspokoiło sie juz troche..mozna indexy w L zapuscic.. ale z płytkim slem.. bo jak zrobią drugie 11 wrzesnia to cienko będzie wszędzie.. tylko zloto po 2000
Panowie ale daliscie eLki? Dax juz 140pkt odrobil.. reszty nie pilnuje.. black frajdej w środę normalnie

A rano w wiadomościach powiedzą że rynki ze spokojem zareagowały na atak na bazy usa..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Uff, kupiłbym złoto ze stopem pod tym dołeczkiem co go teraz zrobili, ale trzeba odetchnąć.
Właśnie wróciłem z dalekiej podróży - od 30% depo do ostatecznego wyjścia bez strat.
A to wszystko dlatego, że nie potrafiłem wykonać polecenia od własnego mózgu i se zdjąłem stopa. Sygnał gdzieś zaginął po drodze. Limit szczęścia wyczerpany na ten tydzień.
Może 1620 pukną, choć teraz zakładam że nie.
Złoto to jest najbardziej odjazdowy instrument. Nie ma co :p

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

qduaty pisze:
08 sty 2020, 03:41
qduaty pisze:
08 sty 2020, 02:05
Uspokoiło sie juz troche..mozna indexy w L zapuscic.. ale z płytkim slem.. bo jak zrobią drugie 11 wrzesnia to cienko będzie wszędzie.. tylko zloto po 2000
Panowie ale daliscie eLki? Dax juz 140pkt odrobil.. reszty nie pilnuje.. black frajdej w środę normalnie

A rano w wiadomościach powiedzą że rynki ze spokojem zareagowały na atak na bazy usa..
:shock: ... no ebał ich pies .... zostawłem te eSki i eLki zabezpieczone na be i poszedłem spac , własnie sie obudziłem a wszystko powycinane w pień na tych SL-ach .... noż qrwa..... co to ma być ? :shock:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Do rana z tym na plus wyjda.. dax sie zamknął przeciez 13226 wczoraj. Licze na wzrost przynajmniej 13200 a rano pewnie pokazowo w dol

kokosy pisze:
08 sty 2020, 03:56
Uff, kupiłbym złoto ze stopem pod tym dołeczkiem co go teraz zrobili, ale trzeba odetchnąć.
Właśnie wróciłem z dalekiej podróży - od 30% depo do ostatecznego wyjścia bez strat.
A to wszystko dlatego, że nie potrafiłem wykonać polecenia od własnego mózgu i se zdjąłem stopa. Sygnał gdzieś zaginął po drodze. Limit szczęścia wyczerpany na ten tydzień.
Może 1620 pukną, choć teraz zakładam że nie.
Złoto to jest najbardziej odjazdowy instrument. Nie ma co :p

Teraz wszystko wraca do normy z 9 wieczorem..

Ide spać. Chcialbym mieć takie plusy miesiąc w miesiąc jak mi dały ostatnie 3h..
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

excuse
Ostatnio zmieniony 08 sty 2020, 04:19 przez kokosy, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

kokosy pisze:
08 sty 2020, 04:13
Aaaaa...
Iran fires missiles at multiple U.S. positions in Iraq in retaliation for Soleimani killing
Moja ładniejsza połowa jak to w wiadomościach zobaczyła to mnie przyszła budzić żebym kasy nie stracił :lol:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Za chwile powiedzą ze to były ćwiczenia i taki żart noworoczny albo pokaz fajerwerków ....ide spac lepiej bo jeszcze głupot narobie. :563:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kurcze. Obudzilem sie własnie i czytam co tu sie nawywijalo. Nie jest zle ale bez rewelacji. Ujek wprawdzie wszedl na TP i wrocil do punktu wyjscia to chyba go ponowie ale kangur prawie nie drgnal, a zloto i srebro powycinalo mnie po raz kolejny na BE. I teraz mysle czy to ponowic jeszcze raz. Troche za nisko od dzisiejszego szczytu sa zeby teraz wchodzic wiec narazie z boku. Jak podejda na sesji usa pod dzisiejsze maksy to odnowie blyskotki znowu. Ide dalej spac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

Kermit pisze:
08 sty 2020, 04:39
kurcze. Obudzilem sie własnie i czytam co tu sie nawywijalo. Nie jest zle ale bez rewelacji. Ujek wprawdzie wszedl na TP i wrocil do punktu wyjscia to chyba go ponowie ale kangur prawie nie drgnal, a zloto i srebro powycinalo mnie po raz kolejny na BE.
Podejrzewam u ciebie gorączkę złota.
A można je narysować tak. Wyjdą górą?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 08.01.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ok opisze te noc i ja
ale biurwy mieszaja dobrze ze troche pokasowalem w nocy ale spierniczyl mi i zysk na niemcu i na sp500
zysk byl git i co z tego ze pozycje mam z gorki i bez ryzyka jak dalej skubanie i hwco robic
dobrze ze choc ta ropka wyszla pieknie na plus bobym niezle sie wkurzyl ze poszedlem spac
400 ktr na ss ze sred 65,5 jest ok 63,5 czyli bingo jedno choc jest
a reszta to brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr chocby frycek wyzej 100 pkt ucieklo
chocby teen edek 3lki krna dalej mam bez sensu
maluja tylko mi dziady formacje na formacji i dpa blada z tego :mrgreen:
https://iv.pl/image/Gr12GMB
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany