DayTrading: Środa 07.07.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
07 lip 2021, 18:05
Kermit pisze:
07 lip 2021, 17:36
XAB pisze:
07 lip 2021, 17:27

ja tez przyznaje ze nie zakładalem ze nizej 1,18 zejda a zeszli
ja zakładałem że zejdą ale sądziłem że po jedno, dwutygodniowej korekcie ruchem 3-falowym a chłopaki poszli na raz... Dobrane dzis L jeszcze i niech wrócą powyżej 1.20 to bede zadowolony. Ale to nie dziś. Dzis lub jutro 1.1860 byłoby ok
no wlasnie KERMIT MAM NA RAZIE WRAZENIE ZE ONI ODKRECILI NAM ROBOTE
i w tym wypadku te 1,2 to marne szanse
z tym ze ja za bardzo tego edka nie rozpatruje ale obraz sie zmienil wyraznie i to bardzo
bo mozna ten poziom dzisiejszy podpiac pod 3falke w dol
a wtedy mocne opory buduje sie juz na 1,188-1,19
i zasieg by wtedy sie zrobil nizej 1,15 :568:
z tym ze na tym pogietym rynku to mogla byc podpucha tez
na razie to przegiecie bo dolce realne sprzedalem ok 3,82 czyli dpa blada bo jest 3,84xxx
wiec co z tego ze z zyskiem :(
a i ropy znowu troche kupilem po 71,0x sred i mala s juz kontrolnie na dax
u mnie ropka to chodzi ok pol pktu nizej niz u 2 brokera
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Kermit pisze:
07 lip 2021, 15:55
Gratulacje Zakaven
U mnie na szczycie był sygnał na down, ale czekałem na jeszcze jedno wybicie. Ogólnie to gola zdobyliśmy, ale tak jak Szczęsny. Każdą wiadomość można przedstawić w dobry sposób: W meczu ze Słowacją to Polska zdobyła więcej bramek :!:
Cóż bywa, jednak gol to gol :D
Teraz i na eduardo i na los cablos mam upy.
Myślisz, że do piątkowego wieczora wykresy odbiją? Na wakacje jadę i chciałbym się przeczyścić :D
3maj się
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Krab do piatkowego wieczora za długo... Jak dolar ma ruszyc to dzis lub jutro do poludnia. Index dolara, usdchf i usdpln ustawiaja sie pod mocna kontre dolara wiec jesli to zrealizuja to i edek mocno ruszy. A czy zrealizuja czy zaneguja niedługo sie przekonamy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: szuler »

e/u
po 20-ej nowy dołek?
https://invst.ly/vd07i

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

edek h4 projekcja - cały czas wewnatrz duzego trojkata i cały czas brakuje mi jakiejs duzej formacji kontynuacji na wykonczenie tego ruchu do dolnej bandy. Dopiero ponizej 1.17 zmieniam postrzeganie tej pary
https://www.tradingview.com/x/W712Jbwn/
https://www.tradingview.com/x/ypPfksvx/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

szuler pisze:
07 lip 2021, 19:47
e/u
po 20-ej nowy dołek?
https://invst.ly/vd07i
Dokładnie, pierwszy strzał za chwilę. No zobaczymy gdzie pójdzie. Niech będzie, ja na up.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

ciekawe czy poziom 4358 na S&P bedzie dobrym poziomem do cofki
w sumie to nie wygląda jakby mieli cofac
Ostatnio zmieniony 07 lip 2021, 20:14 przez navik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nigdy nie jest tak ze zawsze wszystko wychodzi
bo moglo byc lepiej ale jak na dwa dni to z/s jest git
https://zapodaj.net/ed616bdf74986.jpg.html
musialem mocne skroty robic dlatego lki z denka poszly w pzdziec
otwarte lka edek
lka ropa
ska dax
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 07.07.2021

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
07 lip 2021, 20:14

otwarte lka edek
lka ropa
ska dax
a u mnie otwarte okna bo parno :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany