DayTrading: Środa 03.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ciagne to co dalo kolosalne zyski mi w marcu i poki daje to sie zalozenia trzymam
mniej zarobilem bo moglem gasic rano ale zarobilem a to podstawa
nawet jak nie zrobia gorki i cos tam strace to juz nic w porownaniu do tego co bylo
bo mialem gora 20 procent dzis elek ktore mialem na poczatku marca czy pod koniec lutego
/ z samego dna/
Ostatnio zmieniony 03 mar 2021, 23:07 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

WestWorld
Gaduła
Gaduła
Posty: 127
Rejestracja: 28 gru 2020, 18:40

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: WestWorld »

No kto poszedł na calosc we wrosty zarobil krocie ja zostalem z skami i troche dobieralem w druga strone ale dalej w plecy. Moze to podpucha i jeszcze sie szarpna wyzej 4000 na sp ale mam nadzieje ze nie i watpie juz w to za pozno. No i jak masz takie mega zyski to wplac z 10 kola dzeiciakowi jakiemus, polecam siepomaga pewny fund, pewnei to robisz ale tak tylko napomknalem.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

WestWorld pisze:
03 mar 2021, 23:07
No kto poszedł na calosc we wrosty zarobil krocie ja zostalem z skami i troche dobieralem w druga strone ale dalej w plecy. Moze to podpucha i jeszcze sie szarpna wyzej 4000 na sp ale mam nadzieje ze nie i watpie juz w to za pozno.
do piatku bedzie wszystko jasne tak mysle wazne jak podciagna jeszcze w gore i z jaka moca to bedzie wiadomo dzis ladnie spadli wg mnie mozna lki ryzykowac bo sp dalekj wyzej 3800 :568:
czyli wsparcie bez dotyku jeszcze
to samo nasdaq tez to wogole szaleje był 139xx jak sprzedawalem lki
dzis 12700 nizej
to co ?odpuscic kupno to by bylo chore musi nad 13k wrocic wyraznie
w dpie mam to ze spada bo kiedys wroci na swoje miejsce
tym bardziej ze co rzadkie ostatnio mam spporo pustego DEPOZYTU szok jak sporo
na systemiku zerknalem to wyzej 80 procent na kupno kasy jest dzis
spadnie rosnie mi lotto po 00 musze dopakowac chociaz z 20 procent depa
Ostatnio zmieniony 03 mar 2021, 23:22 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

:564: :564: świeżak, Xab, doktorek - niekończąca się opowieść. Jeden poświęcił życie na granie na demo, skąd ma kasę to nie wiem? Xab kronikarz i doktorek, coś tam napisze ale nie za bardzo wie o co chodzi :)

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Byłem pewien, że dziś odbiją i polecą w góre i zobaczcie co zrobili. Muszę zastanowić się skąd to przeświadczenie się brało Konto oczywiście nie przeżyło. To był błedny kierunek gry, którego nie potrafiłem zmienić. Jakaś zbytnia pewność siebie, upór.. i katastrofa gotowa. A było 290K dziś na tym koncie. Nie ma pewniaków na rynku..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

Świeżak44 pisze:
03 mar 2021, 23:23
Byłem pewien, że dziś odbiją i polecą w góre i zobaczcie co zrobili. Muszę zastanowić się skąd to przeświadczenie się brało Konto oczywiście nie przeżyło. To był błedny kierunek gry, którego nie potrafiłem zmienić. Jakaś zbytnia pewność siebie, upór.. i katastrofa gotowa. A było 290K dziś na tym koncie. Nie ma pewniaków na rynku..
męconcy jesteś :564:

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Adam_Kowal pisze:
03 mar 2021, 23:24

męconcy jesteś :564:
Mądralo, pokaż ile dziś ugrałeś???

Wywalili mi ten kanał dołem i to po takim pinbarze... no masakra. :shock: To już nawet kanałów nie idzie grać??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

Słuchajcie jak sie czyta te wpisy swiejzego i XAB, który mu tam coś odpisuje i uczy go jak grać od roku, a ona dalej swoje, a on też swoje. Na ten język Xaba, który jak pisze to tylko hindus wie o co chodzi, to wszyscy mamy was dość. Może się ogarnijcie, bo ten język, ta głupota, która wychodzi z tych nicków nie ma wytłumaczenia. Administatorze, pewnie dasz mi bana, albo napiszesz jakieś piękne wytłumaczenie tej patologi, tylko po co? Żeby to dalej trwało ???

Adam_Kowal
Gaduła
Gaduła
Posty: 198
Rejestracja: 22 sty 2021, 08:54

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Adam_Kowal »

Świeżak44 pisze:
03 mar 2021, 23:27
Adam_Kowal pisze:
03 mar 2021, 23:24

męconcy jesteś :564:
Mądralo, pokaż ile dziś ugrałeś???

Wywalili mi ten kanał dołem i to po takim pinbarze... no masakra. :shock: To już nawet kanałów nie idzie grać??
wez się ogarnij, jesteś człowiek demo

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 03.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Chyba kluczowym momentem było to wejście na F23%, kiedy rakieta zamiest w góre to się przekręciła i poszła w dół.. Wtedy powinienem się ogranąć, że coś poszło nie tak. Tym bardziej że zrobili to nagle i bardzo zdecydowanie. No i SL powinien być ustawiony pod tym poziomem. Jak przebijaja poziom od którego powinni się odbić to jest niestety zmiana scenariusza..
Ps. Adam, wielka prośba, zgub się. Albo zaprezentuj swoje wejścia na żywo.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany