DayTrading: Środa 01.08.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 02 sie 2018, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
2
33%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Michał - TopTrade

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Michał - TopTrade »

fx-technik pisze:
Michał Iwański pisze:
Świeżak44 pisze:
Wystarczy, że pokażesz statement.. + pare wejśc na żywo. Jak to jest takie dobre, to chętnie to wypróbuje. Zawsze coś nowego można przetestowac.
Nie pokażę statementu. Kategoryczne nie. Założę natomiast nowe konto i zrobię kilka sesji live np. przez miesiac albo i na dłużej i wtedy wszystko wytłumaczę. Dam znać tutaj na forum. Na nowym koncie będzie można monitorować progres od początku a transakcje będą otwierane tylko na live streamie
A po co się trudzić?
Zgłoś się do ruskich na Account Managera konta PAMM.
Nie widzę takiej potrzeby. Zarządzam własnym kapitałem i takie coś mi odpowiada. Czemu Ty się nie zgłosiłeś?
Ostatnio zmieniony 01 sie 2018, 22:22 przez Michał - TopTrade, łącznie zmieniany 1 raz.

ufcamro
Gaduła
Gaduła
Posty: 169
Rejestracja: 21 gru 2017, 09:05

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: ufcamro »

Kermit - chłopie dzięki.
Twój pogląd na Edka przy 1.1730 że jesdnak na short, zmienił moje przekonania.
Moje przemyslenia i kreski - mówię przekonania - podpowiadały że to czas na longi. I jak widziałem to wielu innych miało podobny pogląd. Ale Twoje podejście, mnie przekonało. Otworzyłem umysł i dostrzegłem, że w górę to była korekta (fala 4) a teraz w dół to fala 5 (modelowo powinno się poczekać na wybicie nowego dołka.
Pewnie by mnie wywaliło na SL niewielkich, a tak zapakowałem mocne shorty i jeszcze trochę potrzymam.
Jeszcze raz dzięki i szacun

Awatar użytkownika
F-You Money
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1020
Rejestracja: 02 sty 2017, 18:06

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: F-You Money »

GBP/JPY m5

Układ przechodzi w kupno, jak niżej przejście powyżej czarnej lini, dodatkowy dołek zaznaczony niżej na wskaźniku świadczy, że nastąpi jeszcze jedno zejście w dół, w okolicę 146,4X i tam należałoby kupować z celem okolicy 146,80

Obrazek
Rysiek - MikiFX - Farciarz - F-you Money

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Michał Iwański pisze:
fx-technik pisze:
Michał Iwański pisze: Nie pokażę statementu. Kategoryczne nie. Założę natomiast nowe konto i zrobię kilka sesji live np. przez miesiac albo i na dłużej i wtedy wszystko wytłumaczę. Dam znać tutaj na forum. Na nowym koncie będzie można monitorować progres od początku a transakcje będą otwierane tylko na live streamie
A po co się trudzić?
Zgłoś się do ruskich na Account Managera konta PAMM.
Nie widzę takiej potrzeby. Zarządzam własnym kapitałem i takie coś mi odpowiada. Czemu Ty się nie zgłosiłeś?
Nawet miałem propozycje, ale ja za stary już jestem na takie rzeczy.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Easy Markets z Cypru I Admiral M. mają już obniżone dzwignie? Którzy brokerzy jeszcze zostali jeszcze na normalnych zasadach. Jecz\e bym sprawdził ze dwóch do ICM. Na razie jestem bardzo zadowolony, ale jak już szukać to szukać. :) Którzy jeszcze zostali (oprócz Ducascopy, bo nie mają jeszcze MT4 i te ich dziwne zasady): https://forexrev.pl/ PS. A Axitrader ???
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Świeżak44 pisze:Easy Markets z Cypru I Admiral M. mają już obniżone dzwignie? Którzy brokerzy jeszcze zostali jeszcze na normalnych zasadach. Jecz\e bym sprawdził ze dwóch do ICM. Na razie jestem bardzo zadowolony, ale jak już szukać to szukać. :) Którzy jeszcze zostali (oprócz Ducascopy, bo nie mają jeszcze MT4 i te ich dziwne zasady): https://forexrev.pl/ PS. A Axitrader ???
Kurde, pisałem ci, że AM ma oddział w Australii i możesz tam konto założyć.
Pod regulacją ASIC.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
kk.dreamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1512
Rejestracja: 01 lut 2013, 13:30

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: kk.dreamer »

Easy market obniżył
Drodzy Panowie Panie również trejdują...

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Takiego bujania dawno nie widziałem :evil:

Na ten momet kierunek piwnica.

Następnego testu taśmy już nie powinno być (zostanie pokonana)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Środa 01.08.2018

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Tu jest jeszcze większy wybór: https://forexrev.pl/ranking-brokerow-forex/ Zainstaluje sobie jeszcze tego Admirala w wersji australijskiej, i moze Ducascopy Bank z dżwgnią 1:200. Jest jeszcze jakiś Klimex reklamowany przez Fraktali, ale nie ma go nawet w tym rozszerzonym rankingu. Generalnie chyba ICM najbardziej się obłowi na tych zmianach. Już wcześniej byli na czołowych miejscach.

-- Dodano: 01 sie 2018, 23:54 --

Masa brokerów jest z UK. Po co oni wychodzili z UE, jak też muszą się dostosować???
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany