DayTrading: Środa 01.01.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

Co sie stało ze dolar odrobil w jeden dzien wszystkie straty do PLN ?
W chwili obecnej mozna go sprzedac na cinkciarzu po 3.86 a jeszcze wczoraj było 3.79........
dobra zmiana ?

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

JohnTitor pisze:
01 sty 2020, 16:26
Co sie stało ze dolar odrobil w jeden dzien wszystkie straty do PLN ?
W chwili obecnej mozna go sprzedac na cinkciarzu po 3.86 a jeszcze wczoraj było 3.79........
dobra zmiana ?
nie sugeruj się tym, poczekaj na otwarcie rynków dziś późnym wieczorem.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Przywołany do tablicy ...oto jestem :wink: ...i niech przemówią wykresy rożnych instrumentów i podobieństwa jakie w nich widzę :idea:
A czy zasieg zostanie zrealizowany na G/J to sie zobaczy , myśle ze warto było zaryzykować i obserwować wykres :idea:
Na innych instrumentach zasięgi były robione z nawiązką i to sporą :!:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

navik pisze:
01 sty 2020, 17:03
Przywołany do tablicy ...oto jestem :wink: ...i niech przemówią wykresy rożnych instrumentów i podobieństwa jakie w nich widzę :idea:
A czy zasieg zostanie zrealizowany na G/J to sie zobaczy , myśle ze warto było zaryzykować i obserwować wykres :idea:
Na innych instrumentach zasięgi były robione z nawiązką i to sporą :!:
:564:

Ja bym nie wszedł - miało to IMO sens przedwczoraj gdyby się wykonało tak jak próbowałeś, ale teraz nie bardzo

W każdym razie powodzenia życzyć nie mogę, bo sam mam pozycję odwrotną :564:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

qduaty pisze:
01 sty 2020, 17:11
navik pisze:
01 sty 2020, 17:03
Przywołany do tablicy ...oto jestem :wink: ...i niech przemówią wykresy rożnych instrumentów i podobieństwa jakie w nich widzę :idea:
A czy zasieg zostanie zrealizowany na G/J to sie zobaczy , myśle ze warto było zaryzykować i obserwować wykres :idea:
Na innych instrumentach zasięgi były robione z nawiązką i to sporą :!:
:564:

Ja bym nie wszedł - miało to IMO sens przedwczoraj gdyby się wykonało tak jak próbowałeś, ale teraz nie bardzo

W każdym razie powodzenia życzyć nie mogę, bo sam mam pozycję odwrotną :564:
Dlatego przedwczoraj wklejałem G/J na pierwszej stronie wątku DT . :wink: :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

JohnTitor pisze:
01 sty 2020, 16:26
Co sie stało ze dolar odrobil w jeden dzien wszystkie straty do PLN ?
W chwili obecnej mozna go sprzedac na cinkciarzu po 3.86 a jeszcze wczoraj było 3.79........
dobra zmiana ?
Weź pod uwagę że ruchy wykonywane w okresach o niższej płynności (okres świąteczno- noworoczny) często są niwelowane po tym jak rynek wraca do "normalności". Dokonało sie w ostatnich dniach osłabienie dolara i nawet naruszenie ważnych poziomów w niektórych przypadkach choć nie wszędzie. Mimo to dopiero zamknięcie świeczki tygodniowej będzie potwierdzeniem. Jeśli ceny wrócą do poziomów z początku tygodnia, a nawet z okresu przedświątecznego to jedyne co zostanie po ostatnich ruchach to piękne piny tygodniowe. A do końca tygodnia kalendarz pusty nie jest.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

JohnTitor
Gaduła
Gaduła
Posty: 253
Rejestracja: 30 lip 2019, 16:53

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: JohnTitor »

To wiem i dlatego mnie to dziwi. Przed chwila sprzedałem dolara na cinkciarzu po.......... 3.88 WTF ? Dzieje sie cos o czym nie wiemy ? Strata odrobiona z nawiazka.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

JohnTitor pisze:
01 sty 2020, 17:55
To wiem i dlatego mnie to dziwi. Przed chwila sprzedałem dolara na cinkciarzu po.......... 3.88 WTF ? Dzieje sie cos o czym nie wiemy ? Strata odrobiona z nawiazka.
edka na xe.com pokazuje po 1.1190 ale dopoki nie otworza rynków to pewnosci nie bedzie czy takie notowania sie utrzymaja

www.xe.com
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Kermit pisze:
01 sty 2020, 18:03
JohnTitor pisze:
01 sty 2020, 17:55
To wiem i dlatego mnie to dziwi. Przed chwila sprzedałem dolara na cinkciarzu po.......... 3.88 WTF ? Dzieje sie cos o czym nie wiemy ? Strata odrobiona z nawiazka.
edka na xe.com pokazuje po 1.1190 ale dopoki nie otworza rynków to pewnosci nie bedzie czy takie notowania sie utrzymaja

www.xe.com
Na revolucie mam 1.1191 wiec brzmi optymistycznie :D
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
jasiu86
Gaduła
Gaduła
Posty: 318
Rejestracja: 16 maja 2008, 09:32

Re: DayTrading: Środa 01.01.2020

Nieprzeczytany post autor: jasiu86 »

Dopóki nie otworzą rynku, to nie emocjonował bym się tymi ruchami.. .na otwarciu rynkow równie szybko kursy mogą wrocic na 'swoje' miejsce. Na chwilę obecna to wróżenie z fusów

Zablokowany