DayTrading - propozycje zasad

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
Jack
Gaduła
Gaduła
Posty: 93
Rejestracja: 26 sty 2012, 23:43

Nieprzeczytany post autor: Jack »

By_żyło_się_lepiej pisze:A może później wątek DTWulgaryzmy a później DTIdioci a później DTDT a później ...
Popadaj dalej w skrajności.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7576
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

mam propozycję, niekiedy ktoś wklei tekst na pół strony, można by ograniczyć ten formularz do np.15 linijek i umieścić ikonke ze strzałką do rozwijania tekstu, denerwuje mnie jak kilka osób umieszcza pod rząd po dwie, trzy linijki tekstu a potem nagle trzeba przewijać pół strony żeby dostać się do kontynuacji rozmowy, to bardzo przeszkadza i przypomina to flood
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Seneszal26
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 761
Rejestracja: 26 sie 2009, 21:01

Nieprzeczytany post autor: Seneszal26 »

Czy to jest Polskie czy Angielskie forum? Pytam bo w dziale DT jest co raz więcej wklejanych postów w języku angielskim. Nie wiem czy ktokolwiek to czyta i czy komukolwiek to coś daje i wpływa na jego profity ale bez przesady. Kilka postów i do tego jeden po drugim w obcym języku. W mojej ocenie to jest zwykły spam
Nie podejmuj żadnych działań dopóki nie nadarzy się odpowiednia okazja

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Seneszal26

Wola ludu newsy zostały uznane za pożyteczne.

http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... 609#498609

expedient warzywniaka

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

By_żyło_się_lepiej pisze:Może warto się zastanowić nad archiwizowaniem wątków DT? Jeżeli komukolwiek z tego forum zależy na edukacji, to takie wątki są nieodzownym jej elementem ... Dają pełny obraz tego co w głowie siedzi, w szczególności młodym adeptom sztuki cyrkowej. Przeglądając takie wątki z archiwum i zerkając chociażby na posty z dni istotnych danych widać będzie jak na dłoni co potrafi z człowiekiem zrobić taki dzień albo zwykła konsola. Takie wątki więcej wbrew pozorom dadzą dużo więcej niż niejeden "POWAŻNY".
Ja się z tym w pełni zgadzam. Przydatne dla wnikliwej analizy psychologii graczy.

ODPOWIEDZ