DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: N T »

N T pisze:
31 sie 2020, 17:06
N T pisze:
31 sie 2020, 16:10
USDCHF nawet nieźle wybronił pozostaniem w konsoli na H4 i objęciem hossy na H1 więc zostawiam jednego Pikiniera i jednego Łucznika do obrony i ewentualnego ataku ;)
Pikiniera spisuję na straty, ale może chociaż się uratuje. Łucznik ciągle w grze. Reszta oddziałów daleko na tyłach. Póki co nie ma sensu mocniej atakować.
N T pisze:
31 sie 2020, 18:14
Ejek H4. Jeden Anioł short. Zasięg spory.
Pikinier uratowany, Łucznik w grze ale o 20 i jego pewnie wycofam. Anioł na ejku powrócił. Tam jednak OB dalej up więc szkoda jednostki by było ;) W zasadzie to finito na dziś. Co do USDCHF to miesięczna nie zakończyła się tak jak miała się zakończyć co może sugerować dalsze spadki, nawet 600 pipsów w dół no chyba że jaka ładna hosanna się pojawi w trakcie to zmienię zdanie.

fx-dadas
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2019, 17:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: fx-dadas »

N T pisze:
31 sie 2020, 19:08
N T pisze:
31 sie 2020, 17:06
N T pisze:
31 sie 2020, 16:10
USDCHF nawet nieźle wybronił pozostaniem w konsoli na H4 i objęciem hossy na H1 więc zostawiam jednego Pikiniera i jednego Łucznika do obrony i ewentualnego ataku ;)
Pikiniera spisuję na straty, ale może chociaż się uratuje. Łucznik ciągle w grze. Reszta oddziałów daleko na tyłach. Póki co nie ma sensu mocniej atakować.
N T pisze:
31 sie 2020, 18:14
Ejek H4. Jeden Anioł short. Zasięg spory.
Pikinier uratowany, Łucznik w grze ale o 20 i jego pewnie wycofam. Anioł na ejku powrócił. Tam jednak OB dalej up więc szkoda jednostki by było ;) W zasadzie to finito na dziś. Co do USDCHF to miesięczna nie zakończyła się tak jak miała się zakończyć co może sugerować dalsze spadki, nawet 600 pipsów w dół no chyba że jaka ładna hosanna się pojawi w trakcie to zmienię zdanie.
gdy spędzisz tych kilkanaście tysięcy godzin na rynku i z wykresami, to
zauważysz pewne charakterystyczne i powtarzalne zachowania rynku.
Co tu na usdchf się zmieniło, że od piatku otwierasz L?
2020-08-31_102536.png Prawda jest taka, że nic.
Jest impuls spadkowy, bardzo silny.
Jest typowa korekta po 15pips, odbicie od jakiegoś wsparcia.
Dzisiaj holiday w UK, spokojna sesja US, UCHF nie będzie się zbytnio ruszał (ADR o 10:30 = 33 Pips - typowe!)
A ty sie podniecasz jakby to byl pierwszy twoj tydzien na rynku.
Chyba, że te 30 Pips toby była dzienna norma instrumentu, toby trzeba było zmienić warunki.
Zamiast tworzyć bajki wyssane z palca i pisać głupoty o aniołach, zajmijcie się rzeczywistością.

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: N T »

A szkoda prądu.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2020, 20:25 przez N T, łącznie zmieniany 1 raz.

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: N T »

Łucznik na USDCHF spisany na stratę albo ocalenie. Na ten moment nie widzę nic co by mogło wybić USDCHF do góry. Okazje mogą pojawić się niżej, znacznie niżej a Nasdaq faktycznie jeszcze dziś może przywalić ponad 12200 ale za to pojawiła się ciekawa świeca na US30 pod spadki. Tutaj jednak spółki lotnicze przez ponowny zakaz lotów dostaną po dupie i już dostają. Mało brakło do domknięcia luki. W Mass Mediach dopiero zaczeły się pojawiać informacje o rekordach w USA więc pewnie jeszcze trochę polecimy ale ja już przestałem przewidywać. Tam jest bardzo sterowany rynek i tylko technicznie UP. Formacje odwrócenia trendu można wywalić do kosza czy wszelakie możliwe zniesienia i górne bandy LT.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »


fx-dadas
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2019, 17:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: fx-dadas »

N T pisze:
31 sie 2020, 20:09
Łucznik na USDCHF spisany na stratę albo ocalenie. Na ten moment nie widzę nic co by mogło wybić USDCHF do góry. Okazje mogą pojawić się niżej, znacznie niżej a Nasdaq faktycznie jeszcze dziś może przywalić ponad 12200 ale za to pojawiła się ciekawa świeca na US30 pod spadki. Tutaj jednak spółki lotnicze przez ponowny zakaz lotów dostaną po dupie i już dostają. Mało brakło do domknięcia luki. W Mass Mediach dopiero zaczeły się pojawiać informacje o rekordach w USA więc pewnie jeszcze trochę polecimy ale ja już przestałem przewidywać. Tam jest bardzo sterowany rynek i tylko technicznie UP. Formacje odwrócenia trendu można wywalić do kosza czy wszelakie możliwe zniesienia i górne bandy LT.
A jak jeszcze spadnie, to jeszcze grubsze L!
I, oczywiście archanioła, palladyna a potem gargulca.
I trzeba jeszcze napisać o mediach fed i formacje i wogole at do dupy.

Mam nadzieję, że poważni traderzy ignorują takie bzdury!

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: navik »

Us30 szykuje sie do wzrostu m5-m15
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

fx-dadas
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2019, 17:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: fx-dadas »

N T pisze:
31 sie 2020, 20:09


Nasdaq faktycznie jeszcze dziś może przywalić ponad 12200 ale za to pojawiła się ciekawa świeca na US30 pod spadki.
W Mass Mediach dopiero zaczeły się pojawiać informacje o rekordach w USA więc pewnie jeszcze trochę polecimy ale ja już przestałem przewidywać. Tam jest bardzo sterowany rynek i tylko technicznie UP.

Formacje odwrócenia trendu można wywalić do kosza czy wszelakie możliwe zniesienia i górne bandy LT.
:shock: :shock: :shock:
I co ty wrociles nam jakieś banały opowiadać, że pójdzie do góry, albo że w dół?
Jakie to ma znaczenie dla zarabiania?

N T
Gaduła
Gaduła
Posty: 190
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: N T »

navik pisze:
31 sie 2020, 20:42
Us30 szykuje sie do wzrostu m5-m15
Pięknie pod domknięcie luki chociaż ja bym jeszcze poczekał z tym jak skończy się dzienna bo zapowiada się na Bessę.

A co do podróbki Dadasa to daj se siana człowieku. Jestem na tym forum od 12 lat, napisalem tysiące postów i ten twój hejt nie robi na mnie kompletnie wrażenia :) Jedyną osobą która się tutaj podnieca jesteś Ty, widać to w jadzie jaki płynie z postów. :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

fx-dadas
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 19 gru 2019, 17:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 31.08.2020

Nieprzeczytany post autor: fx-dadas »

Ja nie wymagam, żebyś się bronił.
Skoro masz skuteczność, to gratulacje i tak trzymać!

Ja na ciebie nie hetuje, tylko pytam dlaczego tak ma być?
Widzisz, żeby trejdowac to potrzeba mieć racjonalne powody.
Dlatego pytam, dlaczego, jakie są racjonalne powody, że rynek ma tak się zachować?
Jeżeli takie nie istnieją, to nie ma sensu ich stosować, bo jeżeli wszystko się
sprowadza tylko do tego, żeby Zysk >> Strata, to po co te wszystkie teorie i wywody
których nie można ani racjonalnie, ani naukowo udowodnić?

Zablokowany