DayTrading: Poniedziałek 30.08.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
30 sie 2021, 23:25
navik dlatego wszedlem w lki us30 bo on idzie jakis czas po NQ
I TEZ MOZE WALNAC Z GRUBEJ RURY
a nq u mnie nie bylo nawet 610 ? cofam bylo 616 fakt
poziomem kluczowym na us30 jest 35488 jak wybiją to lecimy na 36000 i dalej na 36500 ( okolice ) podobnie jak nasdaq ....ihmo
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

nasdaq lkowac to ja sie po prostu boje juz bo jest naprawde bardzo wysoko
ty go lubisz a ja go za bardzo nie czuje choc wg mnie to idzie ten nygus na 16 k
i grubasy beda miec w dpie ze wszystkie normy i wskazniki przeskoczyl tak uwazam
ale spierdzielic sie na np 15 tez moze w try miga
dla mnie to walor nie do grania zwlaszcza esek
tak sobie wyliczylem ze przy wyzej 4550 na sp500 to nq wywali 16k :P tak to wskaznikowo wyglada
Ostatnio zmieniony 30 sie 2021, 23:42 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.08.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
30 sie 2021, 23:32
nasdaq lkowac to ja sie po prostu boje juz bo jest naprawde bardzo wysoko
ty go lubisz a ja go za bardzo nie czuje choc wg mnie to idzie ten nygus na 16 k
jak wrzuce na miesieczny wykres to zasieg mi wychodzi do 16768 :lol: - aLe to jest tak "wysoko" że nawet nie pisze tego bo powiecie ze herezje jakies wygaduje :lol:
staram sie szukać sygnałów i zasiegów na H4 i H1 , bo z miesiecznych swieczek to po drodze może byc jeszcze kilka korekt mniejszych lub wiekszych i wiadomo że depo ( moje ) nie wytrzyma a i psycha bedzie w strzępach , wiec H4 i H1 jest w sam raz .
Ale jako ciekawostka.... to z miesięcznych swiec wychodzi zasieg do 16768 :564:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 30.08.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

no czyli w sumie widzimy bardzo podobnie
dlatego ja to szybko zauwazylem ze ski stawiac przy mozliwej wariacji na nim to chore podejscie
bo 100piow mozna ogarnac ale nie 300 czy 500
nie wszedlem w lki wiec na sile nie bede wskakiwal bo tez nie mam czasu pilnowac
musze czekac na jakis spadek albo byc na bp tym bardziej ze moje depo jest kilka razy mniejsze niz pol roku temu a to od razu inny poziom ryzyka Ja ryzykowac za bardzo nie lubie i nie lubilem nigdy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany