DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Anomalia pisze:
29 lip 2019, 21:55
dubel :oops:
to jak nie otwierasz czy nie rozumiesz 8)
bo teraz to ja juz nic nie rozumiem
moze nie pozycjonujesz tego co ja tu pokazuje to ok moge pojac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

PipsKong pisze:
29 lip 2019, 21:49
jak XAB jest naganiaczem to powinniście być wszyscy po łokcie zarobieni ;]
więc w czym problem :D
pepsiak spko tu i tak wszyscy sa zarobieni bez mojego przekazu bo rzadko ktos tu o stratach pisze :)
chyba ze SWIEZAK :(
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Tomasz196407 pisze:
29 lip 2019, 21:58
Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lip 2019, 21:25
archog pisze:
29 lip 2019, 21:02


Np XAB klasyczny naganiacz
heheh, nie ma szans bo wykresów Xaba nikt nie rozumie :)

Prędzej pracownik forum by wątek tętnił życiem. Xab praktycznie nie sypia a jego posty pojawiają się o nocnych jak i dziennych godzinach, często też w weekendy więc no-life.

Szukamy dalej ;)
To już wiem czemu gcad miał isc wzrosty :lol: :564:
Wszystko według prognozy 8) tylko jeden błąd, przewidując szczyt miałem idealne miejsce do zajecia shorta... ktorego zasięg okazał się ponad moje oczekiwania i to tak szybko... :evil:

Xab, rysujesz dużo kresek i ja je widze ale dla mnie za duzo i za czesto, nie moj styl. Jedną w miare stałą zauważyłem że te pozycje ktore dajesz na koncu prawie zawsze wchodzą. Czyli gdyby ktos gral pod twoje ruchy to powinien wyczekac az twoje pierwsze pozycje beda na stracie i dopiero pozniej zaczac grac. Pytanie czy ten ktos będzie w stanie tak zarządzać kapitalem by nie popłynąć no i musiałby to robić zawsze. Tak samo jak granie na Kermita, na dluzsza mete szło by zarobić ale taki ktoś musiałby polegać tylko na tych analizach, wyczekiwac ich i uważać na ryzyko.

Ja ostatnio lubie posluchac goscia z teletrade, jak dla mnie najlepsza pigułka wiedzy ale ostatnio chyba byl na urlopie i klops... Dzisiaj dopiero się coś pojawiło odnośnie dolara, funta i globalnego kryzysu.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lip 2019, 22:42
taki ktoś musiałby ........ uważać na ryzyko.
a znasz poważnego tradera który olewa zarządzanie ryzykiem? To podstawa wazniejsza niż sama AT nawet :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

:) :)
W normalnych warunkach forumowych pewne rzeczy nazwijmy je ekscesami są wrecz nie zauważane.
Dlaczego tu jest taka nad reaktywność?
Bo nie umiemy dyskutować, jeden cos wrzuca przerwa - nic , drugi co innego znowu przerwa - nic
Nie ma związku miedzy wątkami
Pobudza sie dyskusja właśnie w takich sytuacjach
ktos pokaze staty, ktos zajał pozycje b,dużą i zarobił, ktoś powie o brokerni i właśnie wtedy wybucha
Zauważcie owe ekcesy nic nie mają wspólnego z tematem tego działu
a tak bardzo Was to wciąga
Ale widze juz temat pod stół teraz pewnie bedzie jakis stat,

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tradek wg mnie zasada jest niestety zawsze taka sama
nie wolno brac jako wzorzec czyjes kreski
mozesz je brac pod uwage jesli sprawdzaja sie z twoim zalozeniem inaczej zawsze mozesz doznac straty gdyz ja nigdy nie zdaze momentalnie pokazac tu na forum ze cos idzie nie tak i ze skracam wsio
czasami zdaze ale to rzadkosc dlatego ja czyjes wykresy tylko biore pod uwage
by sie doszukiwac jak moze byc inaczej na rynku tylko po to
przypomne
na wykresowym tzw nie mialem jeszcze sytuacji odkad tu podaje bym mial naruszone choc raz polowe depo
wiec ja robie tu wyraznie na malym poziomie ryzyka i o tym przypominam :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kermit
mam na zamkniecie tyly na ropie
widzisz cos na wykresie czy to tylko podbicie ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

XAB pisze:
29 lip 2019, 23:11
kermit
mam na zamkniecie tyly na ropie
widzisz cos na wykresie czy to tylko podbicie ?
troszke tam sie pozmienialo...glowny kierunek ten sam bo mamy retest kanalu wybitego tydzien temu, ale do 58$ moze nawet 58.20 sadze ze jeszcze moga podbic zanim zjada na 53.
Spodziewam sie obecnie najpierw korekty z pol dolara potem ruch właśnie w okolice 58$ i mocna kontra niedzwiedzi tam pod zamkniecie miesiaca
https://www.tradingview.com/x/qrhxf6QF/
https://www.tradingview.com/x/BRF0QiZB/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ok dzieki za wykres i zmykam jakos to trzeba tylko widze przetrzepac szereg narka
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

XAB pisze:
29 lip 2019, 22:22
PipsKong pisze:
29 lip 2019, 21:49
jak XAB jest naganiaczem to powinniście być wszyscy po łokcie zarobieni ;]
więc w czym problem :D
pepsiak spko tu i tak wszyscy sa zarobieni bez mojego przekazu bo rzadko ktos tu o stratach pisze :)
chyba ze SWIEZAK :(
Jakie straty??? O czym ty mówisz? To już przeszłość.. 519Euro ugrałem dzisiaj. 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany