DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

yeahman pisze:
29 lip 2019, 18:56
kurde sami agenci brokerów tu chyba są :D
Niby którzy? Co? Jak? Gdzie? Kiedy? Dlaczego? Skąd ten wniosek? :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

yeahman
kurde a ty juz kombinujesz w srode gramy w te klocki edkowe
teraz szukaj okazji tylko
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: jkar »

Kto? i w imię jakich ekonomicznych racji :shock: tak tu pompował ?
EURPLNH1.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

yeahman pisze:
29 lip 2019, 18:01
dzis brak czasu na czytanie wiec od czapy napisze
EDEK - jak dla mnie buy
Ja już w L od rana :P
The only way is up

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: leechang »

jkar pisze:
29 lip 2019, 19:14
Kto? i w imię jakich ekonomicznych racji :shock: tak tu pompował ?
EURPLNH1.png
Właśnie o to chodzi w tej zabawie.
Tam gdzie kończy się zdrowy rozsądek, zaczyna się spekulacja.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lip 2019, 18:57
yeahman pisze:
29 lip 2019, 18:56
kurde sami agenci brokerów tu chyba są :D
Niby którzy? Co? Jak? Gdzie? Kiedy? Dlaczego? Skąd ten wniosek? :)
no niestety jest kilku i to ewidentnie widać, stąd też mamy takie te wejścia "za mgłą" niby każdy zarabia ale nikt nie podaje konkretów kiedy wchodzi i za ile :D Jak na rynku są mocne sytuacja jak teraz L na edku to są one kwestionowane, wiadomo strata handlujacego to zysk brokera, o to na tym forum chodzi - naganiać do gry na forex, zero wiedzy zero konkretów, jedynie gra gra gra, każdy zarabia oby do przodu :D
przyglądam się temu forum od dłuższego czasu pod tym kątem i jestem pewny że o to w tym chodzi :) nakrętka brokerska nic więcej, jak chcecie wiedzę to idźcie na YouTube na kanał TJS
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

yeahman pisze:
29 lip 2019, 18:56
kurde sami agenci brokerów tu chyba są :D
Fajne, ale nikt ostatnio nie przebije szulera i jego tekstu z "jednym demo-nem". :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
leechang
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 740
Rejestracja: 24 mar 2016, 12:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: leechang »

yeahman pisze:
29 lip 2019, 20:17


no niestety jest kilku i to ewidentnie widać, stąd też mamy takie te wejścia "za mgłą" niby każdy zarabia ale nikt nie podaje konkretów kiedy wchodzi i za ile :D Jak na rynku są mocne sytuacja jak teraz L na edku to są one kwestionowane, wiadomo strata handlujacego to zysk brokera, o to na tym forum chodzi - naganiać do gry na forex, zero wiedzy zero konkretów, jedynie gra gra gra, każdy zarabia oby do przodu :D
przyglądam się temu forum od dłuższego czasu pod tym kątem i jestem pewny że o to w tym chodzi :) nakrętka brokerska nic więcej, jak chcecie wiedzę to idźcie na YouTube na kanał TJS
Akurat z tym naganianie to się mogę zgodzić bo to o to chodzi w całym rynku. Brokerzy udostępnili tę zabawę przeciętnemu "Kowalskiemu" nie po to żeby ludzi zrobić bogatymi ale po to, żeby można było ich oskubać :)
TJS to też nie jest dobry przykład bo oni też mocno z brokerami są powiązani.
To tylko gra Kotku, to tylko gra...

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

leechang pisze:
29 lip 2019, 20:21
TJS to też nie jest dobry przykład bo oni też mocno z brokerami są powiązani.
jakby to Rafał widział to już miałbyś proces :D

ja jestem blisko z TJS i z brokami tam nie ma nic do czynienia, ale to forum to aż śmierdzi :)
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

yeahman pisze:
29 lip 2019, 20:17
Nieśmiertelny Trader pisze:
29 lip 2019, 18:57
yeahman pisze:
29 lip 2019, 18:56
kurde sami agenci brokerów tu chyba są :D
Niby którzy? Co? Jak? Gdzie? Kiedy? Dlaczego? Skąd ten wniosek? :)
no niestety jest kilku i to ewidentnie widać, stąd też mamy takie te wejścia "za mgłą" niby każdy zarabia ale nikt nie podaje konkretów kiedy wchodzi i za ile :D Jak na rynku są mocne sytuacja jak teraz L na edku to są one kwestionowane, wiadomo strata handlujacego to zysk brokera, o to na tym forum chodzi - naganiać do gry na forex, zero wiedzy zero konkretów, jedynie gra gra gra, każdy zarabia oby do przodu :D
przyglądam się temu forum od dłuższego czasu pod tym kątem i jestem pewny że o to w tym chodzi :) nakrętka brokerska nic więcej, jak chcecie wiedzę to idźcie na YouTube na kanał TJS
Tez tak myslalem i to dosc dlugo ale i tak wiekszosc gra swoje. Wiekszosc lapie dolki w trendach spadkowych i są stopowani. Większość tutaj gra DT. Za TJS nie przepadam, kiedys bardziej. gdy grupa nie byla jeszcze az tak liczna. Graczy wykańcza dźwignia. Przeciez mozna teraz kupic funta za milion zł przy dzwigni 1:2 i poczekać na 20% zysku... Chociaż według mnie Edek jeszcze spadnie.

Zablokowany