DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 590
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

wti oil
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze:
22 cze 2020, 09:51
2) Od multikont tu się aż roi. Kto je stosuje ten niech wie, że ja też już o nich wiem. Proponuję multikonciarzom drogę na skróty, czyli:
- zdecydowanie się na używanie jednego konta -> w innym przypadku polecą blokady stałe na te wcześniej używane i tymczasowe (a może też stałe - jeszcze nie zdecydowaliśmy) na te "główne".
@Raposo

Blokuj konta główne, bo nie ma najmniejszego sensu banować te małe, robione po to aby samego siebie chwalić.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 590
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

susuK pisze:
29 cze 2020, 20:22
aleksandrowicz pisze:
29 cze 2020, 20:00

jeszcze się dużo musisz nauczyć by tu komentować innych xab ma dobry system ale że go nie znasz to się ucz poczytaj uważnie bo ja już rozumiem jego podejście i niech pisze :d
Ty zyjesz w jakiejs innej galaktyce, miesiac temu plakales ze zbankrutowales przez gre pod analizy zaby to cie wysmial. Myslisz ze ludzie nie pamietaja?
Puknij sie w glowe i zastanow co robisz bo tak poza tym to ci powiem ze nic sie nie nauczyles i teraz masz nowego idola do nasladowania a rynek szybciutko sprowadzi cie do poziomu gleby 😂😂😂😂🤣
napisze tak ja już zrozumiałem jak gra xab i żaba wiec traktuje ich pokazy gry tylko poglądowo nie muszę się z nimi zgadzać ale nieraz mają racje

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

susuK
o czym ty pleciesz chociaz wiesz bo widze ze cel i temat forum pomyliles
skad sie tu wziales ze chcesz np mnie pouczac
co ty tu napisales 6 postow
o ktory to tu juz twoj nik
trollllllluuuuuuuu bo tylko tak cie mozna tu okreslic grzecznie :lol:
podaj te niki jakie juz tu miales i pod kogo sie znowu podszywasz? ignorrrrrrrrrrrrrrrr
temat mojej pokazowki drazysz tu tylko ty kolejny raz
i to cie boli ze nic nie umiejac oceniac chcesz czyjas za darmo tu prace
co cie tak boli
twoj matolizm ?
a w to uwierzyc mi łatwo
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 20:40 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

XAB pisze:
29 cze 2020, 20:42
susuK
udowodnij najpierw ze tak zarobivc sie nie da nawet na tym demo bo pewnie na nic innego cie nie stac
moja psycche sie nie obawiaj predzej ty znowu na tydzien stad znikniesz niz ja :D :D :D :D :D zalozymy sie ha ha haaaaaaaaaa
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

Anomalia pisze:
29 cze 2020, 19:24
Pozwolę sobie wkleić wpis raposo bo jak połowę dyskutantów tego działu administracja zablokuje to będzie mi brakowało tego radosnego dt-szczebiotu i codziennej paplaniny :568:
raposo pisze:
22 cze 2020, 09:51
2) Od multikont tu się aż roi. Kto je stosuje ten niech wie, że ja też już o nich wiem. Proponuję multikonciarzom drogę na skróty, czyli:
- zdecydowanie się na używanie jednego konta -> w innym przypadku polecą blokady stałe na te wcześniej używane i tymczasowe (a może też stałe - jeszcze nie zdecydowaliśmy) na te "główne".
Swoją drogą, to co niektórzy tu robicie, multikonciarze, to jest jakieś chore! To jakaś aberracja umysłowa i może warto się zastanowić co powoduje tą patologię i zająć się przyczyną a nie brnąć dalej?
Jak ma tu być dobrze i rzeczowo, jak tu można chcieć zaglądać skoro panuje tu wszechobecnie kłamstwo? Ludzie, co z Wami nie tak?!
:roll:
Ktoś mi kiedyś powiedział:

Kto sie ch..em urodzil, kanarkiem nie zdechnie..

Cebuli z ludzi nie wygonisz niestety :|
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

I co wy na to??? :mrgreen: To jest znowu skalpowanie z trendem grubymi pozycjami, tylko zmodyfikowana troche metoda. Wyglada obiecująco, +170% w dzień!!! Z doskoku!!! :shock: Zobaczymy jutro, będe miał więcej czasu..PS. Nie patrzeć na loty, bo w realu obetne 000 i tak bede grał. Aż zostanbe milionerem i przejde na zasłużona emeryture jak XAB ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2020, 21:12 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

PS. Tutaj nie ma żadnych multikont i wszyscy zarabiają... :)
PS2. Czy dziś Zaorski robił transmisjie??
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 590
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Poniedziałek 29.06.2020

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

Świeżak44 pisze:
29 cze 2020, 21:08
I co wy na to??? :mrgreen: To jest znowu skalpowanie z trendem grubymi pozycjami, tylko zmodyfikowana troche metoda. Wyglada obiecująco, +170% w dzień!!! Z doskoku!!! :shock: Zobaczymy jutro, będe miał więcej czasu..PS. Nie patrzeć na loty, bo w realu obetne 000 i tak bede grał. Aż zostanbe milionerem i przejde na zasłużona emeryture jak XAB ;)
był milion a tu 170 tys no co ty a już myślałem :564: a tu dalej :):

Zablokowany