DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Blacktorious pisze:
27 kwie 2020, 14:33
To jest właśnie ten moment kiedy wykres WTI lata mi po pustym polu z rolowania i nie widzę gdzie postawić kolejnego strażnika
Co do strażnika, to musisz sie XAB spytać. On jest specjalistą od wystawiania strażników.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

edek
a no wlasnie niby powinni pojsc w gore ale z tym edkiem to na razie jest dpa blada
bo kto im zabroni zejsc znowu na 108 i dopiero
to takie robienie nas w bambuko i tyle
https://iv.pl/image/GtALu82
to co widac zawsze mozna przyjac jak dopiero teraz falke A czyli B teraz
a na C poczekamy
utrzymaja to co widac u mnie 38pr to wtedy w gore pojda a jak nie to dop ok 108 wsparcia
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2020, 16:30 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

narazie to niech zrobia retest klina na indexie dolara... a potem zobaczy sie co dalej
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Na WTI jeszcze dolar i moim zdaniem możecie zapomnieć o wzrostach, zanim nie odbije od piwnicy. Trafiłem newsa, że OPEC chce się spotkać, żeby ograniczyć wydobycie do 0. Rynek nie zareagował. Wydaje mi się że to koniec reakcji na newsy. Nawet jeżeli zatrzymają wydobycie, co uważam za średnio możliwe, to cena już nie wzrośnie, bo jest jej tyle, że na ten moment nie jest nic warta.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Awatar użytkownika
valkiria
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 955
Rejestracja: 04 kwie 2020, 10:45

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: valkiria »

Była po 6$. U niektórych po -30. Zrolowali na dwa kontrakty żeby sztucznie podnieść cenę. Na investing 12,50 i tak jak piszesz raczej w dół. korekta po korekcie a na tweety nikt nie patrzy.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Blacktorious pisze:
27 kwie 2020, 16:45
Na WTI jeszcze dolar i moim zdaniem możecie zapomnieć o wzrostach, zanim nie odbije od piwnicy. Trafiłem newsa, że OPEC chce się spotkać, żeby ograniczyć wydobycie do 0. Rynek nie zareagował. Wydaje mi się że to koniec reakcji na newsy. Nawet jeżeli zatrzymają wydobycie, co uważam za średnio możliwe, to cena już nie wzrośnie, bo jest jej tyle, że na ten moment nie jest nic warta.
wszystko ok
bo ty rozumujesz logicznie i tu zgoda
ale nie zapominaj ze kasowy jezdzi juz na 7ce
wiec musza puscic jakiegos sorki nawet bączka by podbic do 10 by byl jakis teoretyczny punkt obronny
doskonale wiedza ze spekula jest za mocno na spadanie nastawiona a nie moga sobie pozwolic na cene ropy po pol dolca np bo swiat sie wystraszy
i nie musi byc to 10 ale nawet znowu 9 na szybko to tydzien leca teksty ze swiat sie z ropa uspokoił bo 30 procentow w gore poszlo
psychoza tłumu i tyle
tak samo pompuja przeciez sp500
miliony ludzi bez pracy a oni maja to gdzies wyjda na rynku nad 3kola i co ha ha ha
a czy tak duzo im juz brakuje :?:
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2020, 17:10 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
spiter
Gaduła
Gaduła
Posty: 174
Rejestracja: 29 paź 2015, 20:39

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: spiter »

Zasady działające rynkiem ropy przestałem w ogóle rozumieć.
W AM WTI od 4 dni chodzi w zakresie 7,60 - 8,30 dolara za baryłke.
Nie rozumiem dlaczego na jednym kontrakcie sa jazdy na 30% a na drugim 5-10%

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

XAB pisze:
27 kwie 2020, 17:00
wszystko ok
bo ty rozumujesz logicznie i tu zgoda
ale nie zapominaj ze kasowy jezdzi juz na 7ce
wiec musza puscic jakiegos sorki nawet bączka by podbic do 10 by byl jakis teoretyczny punkt obronny
doskonale wiedza ze spekula jest za mocno na spadanie nastawiona a nie moga sobie pozwolic na cene ropy po pol dolca np bo swiat sie wystraszy
i nie musi byc to 10 ale nawet znowu 9 na szybko to tydzien leca teksty ze swiat sie z ropa uspokoił bo 30 procentow w gore poszlo
psychoza tłumu i tyle
Staram się tylko złapać rytm jakim się porusza. Oczywiście mogę się mylić, ale spędzam bardzo dużo czasu gapiąc się w WTI. Uwazam, że wzrost z C na D który rysowaliscie jest właśnie zbyt oczywisty. Ale prawda jest taka, że w dalszym ciągu mam 50% szans, spadnie albo nie. Bardziej zależy mi na samej obserwacji, niż trafionych wróżbach. Zarabiać i tak coś zarabiam idąc z trendem. Pilnuje tylko pkt wsparcia i pipsy się zbierają.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

spiter pisze:
27 kwie 2020, 17:04
Zasady działające rynkiem ropy przestałem w ogóle rozumieć.
W AM WTI od 4 dni chodzi w zakresie 7,60 - 8,30 dolara za baryłke.
Nie rozumiem dlaczego na jednym kontrakcie sa jazdy na 30% a na drugim 5-10%
Bo to zależy na jaki wykres patrzysz. Spadek z 22 na 20 daje inny % niż z 9 na 7. A różnica w cenie ta sama.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 27.04.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

wg mnie to nie my mamy problem z ropa
pilnujesz depo to w zasadzie da sie zarobic
to problem jest wielkich bo oni na tej ropie siedza
fundusze i inne cudaki dlatego wymyslaja jakies krwa kontrakty jakies cuda by ten bajzel sztucznie bronic ulica na tym malo straci na dzis na teraz
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany