DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 26 sie 2014, 00:00

Wzrost
10
45%
Bez zmian
3
14%
Spadek
9
41%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: rexex »

highend pisze:Soja na mforex po 1123.
Rolowanie na mforex nie ma znaczenia nawet jak teraz otworze.
Oni uczciwie przekształcają pozycje, a różnica w jej wielkości po rolowaniu jest niwelowana swapem.

Edit: poszło male L na soję.

ale jesteś niecierpliwy , wiem że jest niwelowana ale będzie potężny swap minusowy a tego nie lubię . I w sumie okrągły poziom 1000 byłby idealny

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

rexex pisze:
highend pisze:Soja na mforex po 1123.
Rolowanie na mforex nie ma znaczenia nawet jak teraz otworze.
Oni uczciwie przekształcają pozycje, a różnica w jej wielkości po rolowaniu jest niwelowana swapem.

Edit: poszło male L na soję.

ale jesteś niecierpliwy , wiem że jest niwelowana ale będzie potężny swap minusowy a tego nie lubię
bo bałem się, że urośnie, a stoi w miejscu :d
a co ma do tego swap minusowy, jak pozycja urośnie i suma summarum wyjdzie na jedno?
ja mam tak na cottonie, tyle, że tam swap dodatni bo rolowanie było w dół, a ja miałem L i wieeelka luka na wykresie ;)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: rexex »

highend pisze:
rexex pisze:
highend pisze:Soja na mforex po 1123.
Rolowanie na mforex nie ma znaczenia nawet jak teraz otworze.
Oni uczciwie przekształcają pozycje, a różnica w jej wielkości po rolowaniu jest niwelowana swapem.

Edit: poszło male L na soję.

ale jesteś niecierpliwy , wiem że jest niwelowana ale będzie potężny swap minusowy a tego nie lubię
bo bałem się, że urośnie, a stoi w miejscu :d
a co ma do tego swap minusowy, jak pozycja urośnie i suma summarum wyjdzie na jedno?
ja mam tak na cottonie, tyle, że tam swap dodatni bo rolowanie było w dół, a ja miałem L i wieeelka luka na wykresie ;)
liczę jeszcze na szybki test 1000 i wtedy mocne odbicie . A swapu nie da się odrobić , lukę prędzej więc pewnie dlatego

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

a bawełną się interesujesz? bo to co się dzieje nie można nazwać niczym innym niż początkiem trendu wzrostowego obecnie....
dziś był fajny zjazd i za chwilę wróciło... spodziewam się ceny 68 w niedługim czasie....
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: rexex »

highend pisze:a bawełną się interesujesz? bo to co się dzieje nie można nazwać niczym innym niż początkiem trendu wzrostowego obecnie....
dziś był fajny zjazd i za chwilę wróciło... spodziewam się ceny 68 w niedługim czasie....
Mnie na bawełnie raczej interesuje 86 i czekam aż przebije 70 . Chyba muszę przejść na xtb , zobacz sobie demo profesional to będziesz w szoku jakie spredy mają i od dziś komplet surowców

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

rexex pisze:
highend pisze:a bawełną się interesujesz? bo to co się dzieje nie można nazwać niczym innym niż początkiem trendu wzrostowego obecnie....
dziś był fajny zjazd i za chwilę wróciło... spodziewam się ceny 68 w niedługim czasie....
Mnie na bawełnie raczej interesuje 86 i czekam aż przebije 70 . Chyba muszę przejść na xtb , zobacz sobie demo profesional to będziesz w szoku jakie spredy mają i od dziś komplet surowców
właśnie sprawdzam to XTB bo od rana piszesz o tym ;)
mówisz, że jak bawełna przebije 70 to doleci do 86 ? :) to by mnie też urządzało :564:

edit: xtb professional nie ma apple... nie ma tesli ;)
ale na indeksy ma zero swapu - wszystkie inne jakie miałem naliczały swap... hhmmmm
a xtb standard nie ma surowców?

edit: wklejam fotkę z pozycji na koncie XTB demo professional. na rachunku wirtualne 10.000 PLN
usd/pln zagrałem za 1 lota na sell. choć miało być na buy ;) w pośpiechu pomyłka, haha....
rynki surowcowe pozamykane już.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2014, 21:14 przez highend, łącznie zmieniany 1 raz.
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
rexex
Gaduła
Gaduła
Posty: 336
Rejestracja: 26 sty 2013, 20:28

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: rexex »

highend pisze:
rexex pisze:
highend pisze:a bawełną się interesujesz? bo to co się dzieje nie można nazwać niczym innym niż początkiem trendu wzrostowego obecnie....
dziś był fajny zjazd i za chwilę wróciło... spodziewam się ceny 68 w niedługim czasie....
Mnie na bawełnie raczej interesuje 86 i czekam aż przebije 70 . Chyba muszę przejść na xtb , zobacz sobie demo profesional to będziesz w szoku jakie spredy mają i od dziś komplet surowców
właśnie sprawdzam to XTB bo od rana piszesz o tym ;)
mówisz, że jak bawełna przebije 70 to doleci do 86 ? :) to by mnie też urządzało :564:

edit: xtb professional nie ma apple... nie ma tesli ;)
ale na indeksy ma zero swapu - wszystkie inne jakie miałem naliczały swap... hhmmmm
a xtb standard nie ma surowców?
No ma ale waluty nie są w ecn wtedy , a ja szukam żeby było wszystko w jednym miejscu . Spredy na surowce jednak mają naprawdę dobre a do tego ecn na walutach i jest ok . XTB chyba zmienia się na lepsze bo pewnie zrozumieli że nie ma innej drogi . A gdzie znajdziesz spred na bawełnie 0,14 albo na kawie 0,20 , soja 0,50 i tak dalej
Ostatnio zmieniony 25 sie 2014, 21:14 przez rexex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

gramy pod co jutro ;) na kablu

-- Dodano: pn 25-08-2014, 21:17 --

jakies ORGR na 1 h
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

rexex pisze: No ma ale waluty nie są w ecn wtedy , a ja szukam żeby było wszystko w jednym miejscu . Spredy na surowce jednak mają naprawdę dobre a do tego ecn na walutach i jest ok . XTB chyba zmienia się na lepsze bo pewnie zrozumieli że nie ma innej drogi . A gdzie znajdziesz spred na bawełnie 0,14 albo na kawie 0,20 , soja 0,50 i tak dalej
no OK, ale jednak mforex ma surowce bez swapów i ładnie rolowane.... jakkolwiek xtb wart spróbowania :)
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
laik0
Gaduła
Gaduła
Posty: 103
Rejestracja: 30 wrz 2013, 11:17

Re: DayTrading: Poniedziałek 25.08.2014

Nieprzeczytany post autor: laik0 »

Dzisiaj dodali chyba jeszcze Professional flat fee w XTB, rano tego nie widziałem. Opłaty niezłe ;)

Zablokowany