DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
arniarni
Gaduła
Gaduła
Posty: 208
Rejestracja: 07 maja 2010, 12:17

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: arniarni »

navik pisze:
24 sty 2022, 12:12
Gdzieś słyszałem/ czytałem ( nie pamietam gdzie) ze USA ma uwolnić zapasy ropy , wtedy cena poleci w dol. Taka informacja obiła mi sie o uszy
Goldmany podniesli prognoze cene ropy na ten rok do 100dolarow

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

navik pisze:
24 sty 2022, 12:12
Gdzieś słyszałem/ czytałem ( nie pamietam gdzie) ze USA ma uwolnić zapasy ropy , wtedy cena poleci w dol. Taka informacja obiła mi sie o uszy
Nie tylko USA, ale też i Chiny. Tylko nie wiem, czy czasem to już nie było grane.. tylko, że w tym samym czasie wysadzili im na wschodzie trochę infrastruktury i sumie cena została w miejscu
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Ostatnio zmieniony 24 sty 2022, 13:02 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

No tak . Ale jakiegos anala oglądałem i coś gadał ze USA prowadzi rozmowy nt uwolnienia rezerw w walce z drożyzną. Nie wiem na ile to jest prawda oczywiście , taka informacja obiła mi sie o uszy.
Źródła nie podam bo nie pamietam co to było i generalnie nie skupiałem sie na ropie a raczej na indeksach .
Ale malutkie S na wti wzialem w razie „ w”
Na D1 wyglada ze dostali zadyszki.
Edit . Źle to ująłem . Nie rozmowy tylko spekulacje
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Blacktorious
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 08 kwie 2020, 17:02

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: Blacktorious »

Ceny ropy naftowej na giełdzie w USA są na stabilnym poziomie po tym, jak w trakcie dwóch poprzednich sesji zyskały niemal 4 proc. Inwestorzy czekają na sygnały z Białego Domu o możliwym uwolnieniu strategicznych rezerw ropy, a taka akcja prawdopodobnie będzie skoordynowana z działaniami innych państw. - 9-go listopada

Administracja prezydenta Joe Bidena zwróciła się do państw zużywających największe ilości ropy naftowej, w tym Chin i Indii, o uwolnienie przetrzymywanych zapasów surowca w ramach wspólnych wysiłków na rzecz obniżenia globalnych cen energii - podała w czwartek Agencja Reutera. - 18-go listopada

Rząd Japonii rozważa uwolnienie swoich rezerw w odpowiedzi na rosnące ceny ropy naftowej, podała w sobotę agencja informacyjna Kyodo, nie powołując się na źródła. - 20-go listopada

Po tym jak Stany Zjednoczone zaapelowały do najbardziej paliwowo chłonnych gospodarek o uwolnienie części zapasów ropy, głos w sprawie zabrały Chiny. Pekin „pójdzie własną ścieżką” - 24-go listopada

Agencja Reutera sugeruje, że Chiny mogą uwolnią ropę naftową ze swoich państwowych zapasów strategicznych podczas świąt Księżycowego Nowego Roku 1 lutego - 17-go stycznia

Taki rzut historyczny

Edit, w załączniku bonus sprzed paru dni
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są co najmniej abstrakcyjne. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych, jest czystym szaleństwem, żeby nie napisać zwykłą głupotą.

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: jkar »

post1022314.html#p1022314
...jak dla mnie: pora na Telesfora -
US500H1_pora.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

Awatar użytkownika
anturo
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 11 maja 2013, 00:17

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: anturo »

Żaba tu jeszcze zagląda, czy już niet?

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4482
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: navik »

anturo pisze:
24 sty 2022, 15:10
Żaba tu jeszcze zagląda, czy już niet?
To forum wyglada jakby zostali tylko ci co „ gaszą światło” .... w sumie to szkoda ze tak mało osób dzieli sie swoim punktem widzenia .
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

jkar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1433
Rejestracja: 13 kwie 2014, 19:29

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: jkar »

... też pora - przynajmniej częściowo :
USDPLNM15_tez pora.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jak by powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął.

mikser32
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2015, 13:59

Re: DayTrading: Poniedziałek 24.01.2022

Nieprzeczytany post autor: mikser32 »

:D Dax 30 kupuj 14890--15000?pytam,bo jestem leszczem.A tak mi wychodzi z kresek :568: .

Ale jestem samoukiem 😉

Zablokowany