DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
23 gru 2019, 09:58
tomasz
jest kwestia dla mnie tego typu czy pukajac dt mozna tez zarobic na sellll na spx ktore ciagle rosnie niby :)
chce o tym sie przekonac 8)
Xab wiekszej dyskusji nie chce,
czytałem twój post nocny o pozycjach małych i depozycie-niestety jestem innego zdania :d
temat rzeka a tu DT i te ciągłe riposty mijaja sie z celem inwestycyjnym
może jak kto lubi dyskusje głebsze o zyciu i metodach na nie moze inne forum
Tak samo książki kontra dostepność wiedzy w necie, nikt nikogo nie zmusza do czytania ich a ja je mam i polecam każdemu
Chcesz też sprawdzac rynek sprawdzaj, ja pisze swoje a robie u siebie tez swoje
i na tym zakonczmy temat" pukania"
tak samo do kolegi kermita nocne rozmowy to takie radio jest
masz problem do mnie zapytaj grzecznościowo porozmawiamy grzecznie i merytorycznie
i wywnioskujesz co z moich postów wynika i porównasz sobie posty pewego kolegi KRóla
co nic nie wynika z postów tylko chwalenie sie po wykonanym ruchu i tam nie szukasz wniosków a tu sie przy...lasz

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
23 gru 2019, 10:36

tak samo do kolegi kermita nocne rozmowy to takie radio jest
masz problem do mnie zapytaj grzecznościowo porozmawiamy grzecznie i merytorycznie
i wywnioskujesz co z moich postów wynika i porównasz sobie posty pewego kolegi KRóla
co nic nie wynika z postów tylko chwalenie sie po wykonanym ruchu i tam nie szukasz wniosków a tu sie przy...lasz
Tomasz nie odwracaj kota ogonem. Ja sie moge pochwalic po wykonanym ruchu bo przed jego wykonaniem podalem jak wchodze lub jakiego ruchu oczekuje czyli pokazalem wykres i wnioski z tego plynace rowniez podalem.

A Ciebie grzecznie zapytalem jakie wnioski wyciagasz z tego co pokazales bo napisac "3 ostatnie świeczki były zielone" to nie wniosek tylko transmisja z wykresu niczym "Szpakowski forexu". Kazdy głupi widzi ze byly zielone bo każdy ma wykres, ale ja zapytalem jakie wnioski z tego TY konkretnie wyciagnales. I odpowiedzi nie otrzymałem za to piszesz ze sie przy....lam. No to dzieki za wyczerpujaca odpowiedz. Takiej mniej wiecej sie spodziewalem. Po raz kolejny nie zawiodłeś mnie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tomasz piszesz

Xab wiekszej dyskusji nie chce,
to niestety nie moja wina ze dyskusja z toba konczy sie TYLKO na twoich srakcjach dywagacjach
i w co drugim watku masz problem a to z krolem a to z czyms tam innym
ty innego punktu widzenia niz swoje nie uznajesz
punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia i kazdy zalozenie moze miec inne a ty masz ciagle to samo na nawigu wszyscy zarabiaja EOT wszyscy czyli ty tez he he
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

kokosy
Gaduła
Gaduła
Posty: 214
Rejestracja: 16 lip 2018, 12:27

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: kokosy »

navik pisze:
23 gru 2019, 09:48
XAB pisze:
23 gru 2019, 09:40
spx 500
to jak spece od indeksow zalicza linie czy wyzej pojda ? bo do linii pukam sss
https://iv.pl/image/GrptPna
wyrazniej na h4
https://iv.pl/image/Grptavf
pójda wyżej :!: :!: :!: :!: ....ihmo
3250 to poziom do zaliczenia z h4 .
3235 i korekta, żeby złotko mogło pobuszować powyżej 1500. Taki mam plan.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

kokosy
plan znamy a o realizacji ni slowa ha ha ha
tzn co ?
masz s czy masz zamiar postawic lke czy moze masz lke na zlocie ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

kokosy pisze:
23 gru 2019, 11:23
navik pisze:
23 gru 2019, 09:48
XAB pisze:
23 gru 2019, 09:40
spx 500
to jak spece od indeksow zalicza linie czy wyzej pojda ? bo do linii pukam sss
https://iv.pl/image/GrptPna
wyrazniej na h4
https://iv.pl/image/Grptavf
pójda wyżej :!: :!: :!: :!: ....ihmo
3250 to poziom do zaliczenia z h4 .
3235 i korekta, żeby złotko mogło pobuszować powyżej 1500. Taki mam plan.
złoto ma dwa poziomy do pokonania zanim pójdą powyżej 1500 , ihmo ...1491 i 1496 - (Mowie o h1), czy wystarczy im dziś siły żeby przebić sie powyżej 1500?-śmiem wątpić, ale zobaczymy co usa zrobi , do sesji amerykanów raczej bedzie cisza i brak decyzji
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

kabel bardzo ładnie, kangur jeszcze sie przeciąga ;)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4499
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

dobra ... tutaj sie nic nie dzieje , to biore wędke i ide nad staw sąsiada "zakłusować" na karpia - bedą jakieś emocje chociaż :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Jak zwykle na złocie troche zarobiłem , a z S-ek na DAX niewielka strata. Wiadomo, że potrzymają do świąt i ewentualny ruch może w Sylwestra..
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik pisze:
23 gru 2019, 12:08
dobra ... tutaj sie nic nie dzieje , to biore wędke i ide nad staw sąsiada "zakłusować" na karpia - bedą jakieś emocje chociaż :lol:
navik daj na te wędkę eske zobaczysz jakie branie bedzie leszczowe :mrgreen: :mrgreen:

Zablokowany