DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

szuler pisze:
23 mar 2020, 12:27
Zastanawia mnie fenomen Świerzaka na tym forum.
Wystarczy, że coś piśnie a tu nagle zjawia się stu doradców, pomocników, exspertów ze wszystkich dziedzin z komentarzem.
mam wrażenie, traktowanie Świerzaka jako dobre dziecko, które upierdliwa mama, każdy jego ruch chce poprawić, naprawić , zmienić.
o co tu biega? nie mam pojęcia
Jest jakaś opcja, żeby moje posty się niektórym nie wyświetlały??? Bardzo by się przydała.. Nie chcę, żeby mnie wszyscy czytali. :roll: PS. Świeżak pisze sie przez Ż geniuszu.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

mario_M pisze:
23 mar 2020, 12:27
https://stooq.pl/n/?f=1343362&c=1&p=4+22
jedyny rozsądny
rząd cały i wszystkich co się przyczyniają do zatrzymania gospodarki i grabieży narodu polskiego - szubienica bo tzw. trybunał stanu to łagodny wymysł na ich zdradę narodową
Na podstawie art.4 konstytucji RP jako przedstawiciel władzy narodu domagam się aby obecna władza(rząd) zaprzestała zniewolenia narodu w postaci rosnącego bezrobocia, kradzieży oszczędności, ograniczeniu wolności itp - lepiej poświęcić kilka jednostek dla ocalenia ogółu narodu.
Powiem grzecznie: WYPIERD...J ZE SWOJĄ POLITYKA gdzieś indziej...
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

cugan pisze:
23 mar 2020, 12:12

Lecimy może nawet na 18
a nawet na 26 :wink:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zwiastun
Gaduła
Gaduła
Posty: 284
Rejestracja: 21 lut 2012, 12:00

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Zwiastun »

mario_M pisze:
23 mar 2020, 12:27
https://stooq.pl/n/?f=1343362&c=1&p=4+22
jedyny rozsądny
rząd cały i wszystkich co się przyczyniają do zatrzymania gospodarki i grabieży narodu polskiego - szubienica bo tzw. trybunał stanu to łagodny wymysł na ich zdradę narodową
Na podstawie art.4 konstytucji RP jako przedstawiciel władzy narodu domagam się aby obecna władza(rząd) zaprzestała zniewolenia narodu w postaci rosnącego bezrobocia, kradzieży oszczędności, ograniczeniu wolności itp - lepiej poświęcić kilka jednostek dla ocalenia ogółu narodu.
Ustawa Prawo Bankowe: punkt 1. Bank jest instytucją zaufania publicznego.
A gdzieś tam dalej są wskazane zadania NBP: Dbanie o złotówkę poprzez zarządzanie inflacją.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Świeżak jak świeżak ale jakie to forum polityczno-populistyczne sie zrobilo to masakra. Na 1 post o AT czy generalnie o fx przypada 10 o koronawirusie i o polityce. Jak widac nie tylko selekcjonerow pilkarskich w Polsce jest 40mln. Politykow rowniez :)
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Świeżak44 pisze:
23 mar 2020, 12:37
szuler pisze:
23 mar 2020, 12:27
Zastanawia mnie fenomen Świerzaka na tym forum.
Wystarczy, że coś piśnie a tu nagle zjawia się stu doradców, pomocników, exspertów ze wszystkich dziedzin z komentarzem.
mam wrażenie, traktowanie Świerzaka jako dobre dziecko, które upierdliwa mama, każdy jego ruch chce poprawić, naprawić , zmienić.
o co tu biega? nie mam pojęcia
Jest jakaś opcja, żeby moje posty się niektórym nie wyświetlały??? Bardzo by się przydała.. Nie chcę, żeby mnie wszyscy czytali. :roll: PS. Świeżak pisze sie przez Ż geniuszu.
oj przepraszam
ŚWIEŻAK

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: szuler »

Świeżak44 pisze:
23 mar 2020, 12:37
szuler pisze:
23 mar 2020, 12:27
Zastanawia mnie fenomen Świerzaka na tym forum.
Wystarczy, że coś piśnie a tu nagle zjawia się stu doradców, pomocników, exspertów ze wszystkich dziedzin z komentarzem.
mam wrażenie, traktowanie Świerzaka jako dobre dziecko, które upierdliwa mama, każdy jego ruch chce poprawić, naprawić , zmienić.
o co tu biega? nie mam pojęcia
Jest jakaś opcja, żeby moje posty się niektórym nie wyświetlały??? Bardzo by się przydała.. Nie chcę, żeby mnie wszyscy czytali. :roll: PS. Świeżak pisze sie przez Ż geniuszu.
https://jaksiepisze.pl/swiezy-czy-swierzy/
czyli nie jesteś świeży a świerzyński z disco polo
https://sjp.pwn.pl/sjp/swiezy;2528341.html

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Ponawiam prośbę o dodatkową opcje do ukrywania postów przed wybranymi użytkownikami..
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 13:06 przez Świeżak44, łącznie zmieniany 1 raz.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Jakiś nius to ruszył? Wie ktoś czemu drgnęło?
Świeżak, niektórzy, w tym ja, zaglądają tutaj dla twoich kolorowych wykresów których ostatnio brak. Nadrabiaj i wrzucaj. Zapodasz ediego, złotko i sreberko?
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 13:07 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Tomasz196407 pisze:
23 mar 2020, 12:23
S Gj
Sytuacja prawie identyczna jak GBP/CHF
Moze być tak
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Zablokowany