DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

titor nie mam nic przeciwko tobie ale przestrzegam
nie pisz o polityce bo cie ktos zgłosi bo tu jest forex
bo niestety nie masz u nas partii ktora jest dobra ani normalna
dlatego to temat glupi do pogaduszek na noc
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
qduaty
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1357
Rejestracja: 01 gru 2019, 18:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: qduaty »

XAB pisze:
23 mar 2020, 01:59
titor nie mam nic przeciwko tobie ale przestrzegam
nie pisz o polityce bo cie ktos zgłosi bo tu jest forex
bo niestety nie masz u nas partii ktora jest dobra ani normalna
dlatego to temat glupi do pogaduszek na noc
Mialem właśnie to pisać :564:
Rynek nigdy nie jest oczywisty. Jest stworzony tak, by oszukiwać większość ludzi przez większość czasu. – Jesse Livermore
Przyjme btc ;)
3B5Nc2Kesdch4E7PNrRVAdt1txm3q5wBZ9

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak napisałeś wczoraj/dzisiaj:
"Słuchajcie. Jest źle.. Znikły wysztkie oferty etanolu z allegro. To jest ostatnia działająca aukcja. Wkrótce możecie płacić tyle za litr.. . Dokupiłem 2 baniaki: https://allegro.pl/oferta/spirytus-rekt ... 9088783215 Mam nadzieje , że admin zrozumie tą reklame. Tu chodzi o życie.."

Błagam cię, nie pij tego. Nie słuchajcie go, nie pijcie tego. Do tego to trzeba mieć wątrobę Prometeusza czy jakiegoś cyklopa.
Ludzie opamiętajcie się.
Świeżak inwestuj mądrze: https://www.google.com/search?client=fi ... destylacji - przestać ciągle skalpować, zacznij wreszcie robić to co obiecałeś Long Term :!: :568: :564:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Bemowo1 pisze:
23 mar 2020, 01:18


Fantastyczny instrument w ostatnim czasie.... :p
Pod fantastyke i fantastyczny instr
i pod buy limit bema :564: ., S :564:


us500
potencjalna formacja odwrócenia
oraz FE
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

eduardo - https://invst.ly/q7dvq - szykuje się kolejny test strefy? Jeśli tak to powinniśmy się rozstrzygnąć co do kierunku. Kiedy? Może dzisiaj?
Pozdrawiam i uciekam.
https://invst.ly/q7dxs - może jeszcze taki skośny. Jak w niego wejdzie to wróżyłbym down, do testu poziomego i decyzja.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Bemowo1 pisze:
23 mar 2020, 00:01
Cugan, kiedy zacznie spadać bo nie mogę się doczekać?
No chyba nadchodzi pora ,Mamy boczniaka
Istnieje możliwość spadku do 22 a nawet do 19
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

Awatar użytkownika
Adam
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 470
Rejestracja: 18 lis 2012, 17:45

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Adam »

Świeżak44 pisze:
23 mar 2020, 00:34
JohnTitor , to teraz napisz o ekipie Tuska, co dawała nas okradać złodziejom VAT-u na grube miliardy, ukradła OFE, a z kraju wyjechało ze 2mln ludzi. PIS to grupa rekonstrukcyjna Sanacji. Tak samo jak Sanacja nie ogarnęła tematu tak oni nie przygotowali się do walki z koronawirusem. Spóźnione, pozorne działania, brak wyposażenia, kompetentnych ludzi, maseczek, testów i brak rozumu, logicznego myśłenia przede wszystkim. Masz otwarte granice i tysiące ludzi walą do kraju, to widomo, ze się tego nie wyłapie.. Ale czy Tusk byłby lepszy? Pewnie by palnął, "no cóż taki mamy klimat" i uciekł w bezpieczne miejsce jak to ma w zwyczaju... A co do sędziów to PIs ma 100% racji i dobrze robi.
Nie ma sie czym bulwersować :) pis i po to jedno zło !! to w zasadzie od lat to samo ! Ja to widzę tak Namiestnik prowincji Polin niejaki Moravitz miał pilnowac zeby sprawy w prowincji szły w odpowiednim kierunku wiec jako doradca miał oko na wszystko. Gdy mocodawcy nie byli zadowoleni dostał polecenie przeprowadzenia zmian ! Zatrudnił kadrowca Kaczyńskiego który dysponował kadrą niezbyt rozgarniętych pożytecznych idiotów ale za to wiernych którzy za kasę zrobią wszystko i przeprowadził zmiany. Widząc jakość tych kadr jako namiestnik wiernie oddany panom ( albo dostał takie polecenie) trzymać osobiście stery żeby znów okręt nie zaczął zbaczać z wyznaczonego kursu !
„chcący szuka sposobu, nie chcący szuka powodu"
Dla kogoś, kto nie wie, do jakiego portu zmierza, każdy wiatr jest niepomyślny
- Seneka

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: cugan »

cugan pisze:
23 mar 2020, 09:00
Bemowo1 pisze:
23 mar 2020, 00:01
Cugan, kiedy zacznie spadać bo nie mogę się doczekać?
No chyba nadchodzi pora ,Mamy boczniaka
Istnieje możliwość spadku do 22 a nawet do 19
Jednak utrzymanie się boczniaka może potrwać
nawet do północy .Az cena wyjdzie z kanału
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cugan pisze:
23 mar 2020, 09:00
Bemowo1 pisze:
23 mar 2020, 00:01
Cugan, kiedy zacznie spadać bo nie mogę się doczekać?
No chyba nadchodzi pora ,Mamy boczniaka
Istnieje możliwość spadku do 22 a nawet do 19
to smieszniezabrzmi ale co tydzien to samo prawie poweekendowe poranki sa na indeksach piekne to zarabiste zyski 8)
ropa wti
https://iv.pl/image/Grxwv35
dax
https://iv.pl/image/Grxwj7Y
tu tez w sumie do przezycia jeszcze
sp500
https://iv.pl/image/GrxwNBb
a jak ktorys ma ochote ujrzec
jak wyglada pralnia kasy
np na dax to sluze uprzejmie bo to to co raczej na razie zostaje na dluzej :568:
Niemcy 30
‎-1,13%‎
8 492,02
8 496,97
8 571,45 / 8 130,96
Pozycja: Kup Wartość: ‪58 113‬ zł Z/S: ‪3 429,00‬ zł
Edycja
Pozycja: Kup Wartość: ‪77 484‬ zł Z/S: ‪2 757,21‬ zł
Edycja
Pozycja: Kup Wartość: ‪38 676‬ zł Z/S: ‪1 066,67‬ zł
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zwiastun
Gaduła
Gaduła
Posty: 284
Rejestracja: 21 lut 2012, 12:00

Re: DayTrading: Poniedziałek 23.03.2020

Nieprzeczytany post autor: Zwiastun »

Trochę to pokręcone, ale przeczuwam S na ropie - przynajmniej do 22 i L na DAX w perspektywie najbliższych godzin.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2020, 09:46 przez Zwiastun, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany