DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

AU szczyt 6822 wybity trójką
poniewaz jest to imo 123 - do dołu 4 i 5 na wykonczenie
mam nadzieje ze tak
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Dwie zamknięte, dwie zostawione. Jutro powinno się rozstrzygnąć czy poziom się broni czy się nie broni. Na dziś dzień reakcja jest dobra ale nie będzie ostrego spadku w dół wiec albo jutro konsola albo dalej up, a jeśli spadki to dopiero środa po konsoli...

post962472.html#p962472

Co do Kangura to jestem out, Edek pewniejszy i na nim się skupiam o dziwo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

XAB pisze:
18 lis 2019, 19:30
kiedys mnie te formacyjki ciut smieszyly ale od kiedy zaczalem je rozgrywac to mam juz calkiem inne zdanie bo fakt czesto bokiem pokrecone ale w sumie niektore wychodza prawie zawsze kwestia tylko wyczucia ktora i kiedy ????
rope mam lki 2 na razie bo chyba tego nie widac
i jak pisalem chyba juz 7raz ok 6 wala ten sam numer zjazd i pkt w gore
ciekawe kiedy nas dymna na tym cudaku
https://iv.pl/image/Grg5Ydd
Myślę, że najbardziej wychodzą te, które narysowała cena, a nie wyobraźnia tradera :wink:
Kilkanaście kresek, ale aktualnego kanału brak. Dwie kreski, dwie strefy z DT + wybite wsparcia z H4 jako opór.
post962408.html#p962408
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

cajto te o ktorych piszesz sa bardzo istotne tylko z nimi jest nie wiem czy zauwazyles bardzo czesto ten sam problem bo ze tak powiem je spekuła wywala czasem normalnie a przewaznie tylko po to by zamieszac na krotkiej czasowce bo tu u nas malo ludzi puka DT ale swiecie to bardzo duzo gdzies o tym czytalem ale nie pamietam
tak odnoszac sie do twego wykresu stana np na 52-58 i bujaja a ty glowkuj o co im chodzi :D
dla mnie czesto bardziej istorne jest fbo rysowane z gory czyli w tym wypadku 23 fb
23 jest na 66 a 38 chyba na 52 podaje z pamieci bo jak byl szczyt to rysowalem ale nie umiem znalezc
to z wykresu na m15
65xx i 51,xx
na zasadzie szczyt i do 23 fb nic tzn nie nic a dalej wyraznie wzrostowo
a 38fb to juz normalna korekcinka taka lub wieksza
tak mnie uczono by grac dt
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
cajto
Maniak
Maniak
Posty: 1984
Rejestracja: 07 mar 2012, 07:18

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: cajto »

XAB pisze:
18 lis 2019, 20:55
dla mnie czesto bardziej istorne jest fbo rysowane z gory czyli w tym wypadku 23 fb
23 jest na 66 a 38 chyba na 52 podaje z pamieci bo jak byl szczyt to rysowalem ale nie umiem znalezc
to z wykresu na m15
65xx i 51,xx
na zasadzie szczyt i do 23 fb nic tzn nie nic a dalej wyraznie wzrostowo
a 38fb to juz normalna korekcinka taka lub wieksza
tak mnie uczono by grac dt
Zrobią F23 - będą powyżej wybitych oporów i wewnątrz kanału (ew. oscylować wokół dolnej bandy), więc UP pewniejszy
Zrobią F38 - będą poniżej wsparcia, poza kanałem, a impuls wzrostowy zostanie przełamany - bardziej pp S
Dzisiejszy impuls od bandy do bandy IMO kluczowy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 18 lis 2019, 21:16 przez cajto, łącznie zmieniany 2 razy.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

masz tu te moja szkole
https://iv.pl/image/GrgfR7Y
dlatego 1sza oczekujaca lke stawian nizej 23 fb bo nie interesuje mnie wejscie wyzej jeszcze
mnie interesuje korekta mniejsza lub wieksza by wejsc w lki lub wcale
a 1sza u mnie to straznik na straty przewaznie :) czyli 0,1 to takie by cos juz bylo zarobi to cos czy nie
mykam bo juz moj czas tu minal dzis dawno nara
Ostatnio zmieniony 18 lis 2019, 21:21 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
18 lis 2019, 19:30
tomasz
wiesz kiedys mnie te formacyjki ciut smieszyly ale od kiedy zaczalem je rozgrywac to mam juz calkiem inne zdanie bo fakt czesto bokiem pokrecone ale w sumie niektore wychodza prawie zawsze kwestia tylko wyczucia ktora i kiedy ????
Jeżeli statystycznie sprawdzone albo samoistnie Ty sam je wyselekcjonowałeś ze w przeszłosci zadziałały
nie widze problemu,
bo każdy tak robi :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

tomasz nawet z nudow czasem czytasz moje wejscia to glupio tak pisac bo to troche narcyzm ale bardzo rzadko sie myle statystycznie jest git git zwlaszcza w tym roku to wogole za dobrze bo moglem juz w pazdzierniku wg planu rok zamknac tzn 1 pazdziernika juz
a na krotkiej na edku mimo tej lekkiej znizki dalej mam tylko formacje wzrostowe to przy okazji bo mykam nara
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Edek jest w kluczowym miejscu. Po przejściu 1.10800 tylko L
The only way is up

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 18.11.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Co do umowy handlowej USA-Chiny raczej do niej nie dojdzie, ewentualnie jakaś namiastka prawdziwej umowy. USA walczą o utrzymanie statusu quo i ładu światowego jaki funkcjonuje od 70 lat.
The only way is up

Zablokowany