DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Awatar użytkownika
Pawel_FC
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:16

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Pawel_FC »

Kolejny raz rozgrywane to samo miejsce na USDJPY. Próbowali pokonać 108.650 ale kolejny raz nieudanie, widać ostre zejście w dół. Dynamika znikoma, wygląda to bardziej na spadki, przynajmniej dopóki są poniżej tej strefy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Analizy nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

jack19840802
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 sty 2018, 16:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: jack19840802 »

the_driver pisze:
17 cze 2019, 16:33
a co myślicie o L na rzeźniku teraz? u mnie jest po 136.62, wybili LT na h1, wchodzą w flagę chyba. myślę, że może być dzida na północ
https://charts.mql5.com/21/498/gbpjpymi ... t-of-3.png

możliwe że próbują jeszcze dojść do tej LT na W1 czyli jakieś 134,33

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

pr7emo pisze:
17 cze 2019, 17:00
jeśli brok mi nie zamknie pozycji to duży skok equity szykuje się z eDka
Zupełnie tego nie ogarniam. Jak może ci zamknąć? Koniec depo? Ale na to nie wygląda. Masz brokera który zamyka ci pozycje kiedy rosną?
O 19 Mario ale raczej nic z tego nie będzie. Dalej lipa.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

krab29 pisze:
17 cze 2019, 18:21
pr7emo pisze:
17 cze 2019, 17:00
jeśli brok mi nie zamknie pozycji to duży skok equity szykuje się z eDka
Zupełnie tego nie ogarniam. Jak może ci zamknąć? Koniec depo? Ale na to nie wygląda. Masz brokera który zamyka ci pozycje kiedy rosną?
O 19 Mario ale raczej nic z tego nie będzie. Dalej lipa.
jakiś czas temu zamknął na usdjpy przed dużym ruchem spadkowym
https://t.me/pump_upp

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Pisałeś o tym Przemo. Zdziwiło mnie to.No i co z tego wyszło? Kiedyś na Aliorze, na danych rozjechał mi się wykres tickowy, źle otworzyła się pozycja - nie na linii. Zareklamowałem i uwzględnili po właściwej linii - po zalogowaniu chwilę potem drugi raz zupełnie inaczej wyglądały linie. Inna sprawa, że gdybym tak widział wykres to bym wtedy nie otworzył pozycji. Ale ostatecznie była na plus. Dziwi mnie, że jakiś broker może zamknąć pozycję, oczywiście jeśli depo starcza. Toż to oszustwo. Jeszcze zastanów się czy od momentu ostatniego logowania do kolejnego i po drodze do tego wywalenia, wykres nie szedł w twoją stronę i dalej szedł. Pogmatwałem. Chodzi mi o to, że np. wczoraj w południe logowałeś się ostatni raz. Od 15 wykres szedł w twoją stronę. Zalogowałeś się dzisiaj o 7 rano i patrzysz pozycja zamknięta o 13-14. Zastanowiłbym się nad takim brokerem. Opisz to w dziale o brokach, jak tego nie zrobiłeś. Trza ostrzegać ludzi. Powodzenia.
_________
Admiral Market? - ten od konta real? - toż to Market Maker :evil:
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Indeks Dolara H4 Crab ,przeważnie korekta dociera do B lub wyżej z układu -czy tym razem też tak będzie to tego nie gwarantuje :p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

krab29 pisze:
17 cze 2019, 18:46
Pisałeś o tym Przemo. Zdziwiło mnie to.No i co z tego wyszło? Kiedyś na Aliorze, na danych rozjechał mi się wykres tickowy, źle otworzyła się pozycja - nie na linii. Zareklamowałem i uwzględnili po właściwej linii - po zalogowaniu chwilę potem drugi raz zupełnie inaczej wyglądały linie. Inna sprawa, że gdybym tak widział wykres to bym wtedy nie otworzył pozycji. Ale ostatecznie była na plus. Dziwi mnie, że jakiś broker może zamknąć pozycję, oczywiście jeśli depo starcza. Toż to oszustwo. Jeszcze zastanów się czy od momentu ostatniego logowania do kolejnego i po drodze do tego wywalenia, wykres nie szedł w twoją stronę i dalej szedł. Pogmatwałem. Chodzi mi o to, że np. wczoraj w południe logowałeś się ostatni raz. Od 15 wykres szedł w twoją stronę. Zalogowałeś się dzisiaj o 7 rano i patrzysz pozycja zamknięta o 13-14. Zastanowiłbym się nad takim brokerem. Opisz to w dziale o brokach, jak tego nie zrobiłeś. Trza ostrzegać ludzi. Powodzenia.
_________
Admiral Market? - ten od konta real? - toż to Market Maker :evil:
to już stara historia, obiecałem że utrzymam tempo equity nawet bez tego i udało się
pozycja wtedy została zamknięta kiedy ustawiłem pozycję oczekującą
nastawienie miałem na długotrwałe trzymanie co powtarzałem na forum jak mantre
a trudno było odnowić, zastanawiając się nad decyzją w miejscu gdzie wykres działa pod wpływem luki, nie mam tego elementu w systemie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Draghi bujnie rynkiem ? :mrgreen:
The only way is up

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

ta subtelność na małym koncie w przyszłości może negatywnie ramować grę na duże pieniądze
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.06.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Przemo - Ty to jestes pechowiec....trzymasz pol roku pozycje i liczysz na cud, a tu niedobry broker jasnowidz zamyka Ci ja tuz przed wlasciwym ruchem. Ale wiedzial u kogo to zrobic, bo kazdy inny trader by to reklamowal, a TY? Nic sie nie stalo przeciez....

i jak to w przyszłości na Ciebie działa? Ano tak że zamiast martwic sie czy wykres pojdzie w dobra strone to bardziej martwisz sie zeby Ci broker pozycji nie zamknal sam :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany