DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
16 gru 2019, 17:54
navik pisze:
16 gru 2019, 17:51
Eee tam ....Tomasz za 3250 to ja nie pracuje , nie chciałoby mi sie :lol:
ile kierowca zarabia bo w sumie twoja praca upierdliwa ale czasem przyjemne widoki przed soba masz
tylko europa ?

navik cos ciezko z tym wyjsciem nad 3,200 jakis se murek zalozyli staranuj ich trochę
Spokojnie ...musza nabrać mocy :wink:
Edit : o juz nabrali :lol: 8)
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ten sp500 to czasem wydaje mi sie bardziej upierdliwy niz edek
podziwiam cierpliwosc z tym ze my sie roznimy graniem bo ja pukam codziennie a ty rzadziej w zasadzie
to moze ci latwiej
moze dlatego wole w sumie daxa jest mniej przewidywalny fakt ale jak jada to z grubej rury i przyjemniej sie pipy liczy
polecieli na tym daxie na kontraktach termin niezle czytalem spekulanta 990o zakldal we wrzesniu
wiadomo on mogl cos mieszac ale ci co maja poziom na 3mce to niezle tylek zmoczyli na 19 grudz
ciekawe kiedy sp500 ma domykanie moze dzis ?
u mojego juz przewineli i kontrakty sa na 13 marca ale to roznie u brokerni
navik ty liczysz zasieg procentami tez
bo 3207 to ok 1 proc dzis :568:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
16 gru 2019, 18:10
ten sp500 to czasem wydaje mi sie bardziej upierdliwy niz edek
podziwiam cierpliwosc z tym ze my sie roznimy graniem bo ja pukam codziennie a ty rzadziej w zasadzie
to moze ci latwiej
moze dlatego wole w sumie daxa jest mniej przewidywalny fakt ale jak jada to z grubej rury i przyjemniej sie pipy liczy
polecieli na tym daxie na kontraktach termin niezle czytalem spekulanta 990o zakldal we wrzesniu
wiadomo on mogl cos mieszac ale ci co maja poziom na 3mce to niezle tylek zmoczyli na 19 grudz
ciekawe kiedy sp500 ma domykanie moze dzis ?
u mojego juz przewineli i kontrakty sa na 13 marca ale to roznie u brokerni
navik ty liczysz zasieg procentami tez
bo 3207 to ok 1 proc dzis :568:
Sapina w porównaniu do edka to żwawa bestia i płaci lepiej i nie liczą swapu .
No a dax dla mnie to wróg publiczny nr1 , za bardzo mnie pokaleczył swego czasu i nawet na niego nie patrzę .

Kawa za to mnie dzis obsypała dukatami aż miło :wink:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: navik »

Nie nie licze
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

navik 3250 to co innego
miałem na myśli profesjonalizm też w pracy

trzeba co wstawić może jakiś opp.. sie dostanie :P
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01:30 AUD Protokół z posiedzenia dot. polityki monetarnej

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

dax
1ska bo cos nie bardzo im do kreski
https://iv.pl/image/GrpOQWE
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

WTI
https://invst.ly/p4c4l
i jedna z opcji
https://invst.ly/p4c5o
te czary na down to raczej jutro
https://invst.ly/p4c7v

Balans
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 01 sie 2019, 21:30

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Balans »

Brak juz na ropie tych impulsów związanych z konfikltem chiny-usa, juz watpie ze bedzie sie tak bujać jak ostatnio. Moze dane o zapasach coś namieszają. Sam stoje na S ale delikatnie.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

Balans pisze:
16 gru 2019, 20:32
Brak juz na ropie tych impulsów związanych z konfikltem chiny-usa, juz watpie ze bedzie sie tak bujać jak ostatnio. Moze dane o zapasach coś namieszają. Sam stoje na S ale delikatnie.
tez buduje ski i w sumie az sie prosi by spadlo ale z ropa niestety bywa roznie a miejsca w gore tez maja sporo
https://iv.pl/image/GrpRqps
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.12.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Znowu pare procent zrobione na kontach DT i to na marnym rynku. Jednak tym razem na longtermie mała strata -1%. Czasem trzeba się przyznać do błędu i uciąć. Jedna strata była, jak za wcześnie wlazłem troszeczkę życzeniowo na tym spadku (widac na wykresie), tam też zrobiłem to stratne wejście na longtermie. Wydawało się z e niżej nie zlecą, a jednak zlecieli. Coś wtedy zawiodło- nie zrozumiałem że falsbreak zrobili i będą cisnąc. Poza tym na takie świece spadkowe trzeba uważć. Ogólnie kolejny dzień udane trejdy, nie uwalam tych kont tylkko codziennie powiększam. I to na niskiej zmienności i przy mocno ograniczonym czasie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Zablokowany