DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 kwie 2018, 00:00

Wzrost
3
50%
Bez zmian
1
17%
Spadek
2
33%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Jutro kupię trochę eur za pln.
Będzie w sam raz na zbliżające się wakacje
The only way is up

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

widze ożywioną dyskusję na temat AT wiec coś ode mnie....AT jest jak MadiaMarkt - Nie dla ... (sami wiecie). To nie jest tak że widac trojkat i musi on zadziałac. Natomiast trojkat w okreslonych warunkach rynkowych utworzony w określonym miejscu i podparty konfluencja zadziała. W AT nie chodzi o to żeby odłączyć mózg i walic na oślep tylko żeby go używać. Jeśli ktoś uważa że ja wrzucając jakiś wykres tylko na tym co pokazuję się opieram to jest chyba niepoważny. Oprócz formacji używam jeszcze dwóch wskaźników i dywanów (czy taśm jak ktoś woli) które pokazuje na swoich wykresach Bemowo a które kilka lat temu wspólnie opracowaliśmy choć stosujemy je obecnie zupełnie odmiennie. Do tego porównuje kierunek formacji np na h4 z tym co się dzieje na wykresach dziennych, tygodniowych, analizuje to jak wygląda układ świec miesięcznych i tygodniowych i dopiero podejmuję decyzje. Nie ma jednej cudownej metody. Każdy trader IMO powinien wykształcić własną w oparciu o swoją psychikę, predyspozycje i możliwości analityczne i intelektualne. Tyle ode mnie na temat AT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kermit pisze:widze ożywioną dyskusję na temat AT wiec coś ode mnie....AT jest jak MadiaMarkt - Nie dla ... (sami wiecie). To nie jest tak że widac trojkat i musi on zadziałac. Natomiast trojkat w okreslonych warunkach rynkowych utworzony w określonym miejscu i podparty konfluencja zadziała. W AT nie chodzi o to żeby odłączyć mózg i walic na oślep tylko żeby go używać. Jeśli ktoś uważa że ja wrzucając jakiś wykres tylko na tym co pokazuję się opieram to jest chyba niepoważny. Oprócz formacji używam jeszcze dwóch wskaźników i dywanów (czy taśm jak ktoś woli) które pokazuje na swoich wykresach Bemowo a które kilka lat temu wspólnie opracowaliśmy choć stosujemy je obecnie zupełnie odmiennie. Do tego porównuje kierunek formacji np na h4 z tym co się dzieje na wykresach dziennych, tygodniowych, analizuje to jak wygląda układ świec miesięcznych i tygodniowych i dopiero podejmuję decyzje. Nie ma jednej cudownej metody. Każdy trader IMO powinien wykształcić własną w oparciu o swoją psychikę, predyspozycje i możliwości analityczne i intelektualne. Tyle ode mnie na temat AT
True

Awatar użytkownika
harymilloki
Maniak
Maniak
Posty: 1996
Rejestracja: 07 cze 2012, 17:36

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: harymilloki »

Ja sie nie bede tu pompowal na temat AT bo jeszcze by ktos znowu powiedzial ze glupoty robie, DEMO gram , czy "nie rozumiem goscia 40+ kazdy by brał :)" itp. itd ...

Jedyne co to, chce zwrocic uwage na NZD/USD warto sie zainteresowac ...
"cierpliwość popłaca..."
"ZŁOTO i SREBRO to środek płatności który wymyślił Bóg"

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

EU z piątku :D i to by było chwilowo na tyle ,może jutro coś się wykluje :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
TGV2
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 429
Rejestracja: 22 lut 2014, 18:21

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: TGV2 »

:idea:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Inwestowanie nie powinno być łatwe. Każdy, kto uważa, że inwestowanie jest łatwe, jest głupi".
Nie bądź głupi! 8)

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

Częściowo EU pokrywa mi się z analizą Kermita -projekcja Cypcher :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

harymilloki pisze:Ja sie nie bede tu pompowal na temat AT bo jeszcze by ktos znowu powiedzial ze glupoty robie, DEMO gram , czy "nie rozumiem goscia 40+ kazdy by brał :)" itp. itd ...

Jedyne co to, chce zwrocic uwage na NZD/USD warto sie zainteresowac ...
Dzięki za cynk. Musiałem ten instrument wygrzebać gdzieś tam z czeluści rynku. :mrgreen:
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

Awatar użytkownika
MERLIN
Maniak
Maniak
Posty: 3950
Rejestracja: 20 kwie 2011, 14:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 16.04.2018

Nieprzeczytany post autor: MERLIN »

USD-CAD klin
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany