DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
15 lip 2019, 21:47
zacznij szerzenie kultury od siebie - bo każdego dnia placzesz i jeczysz Kermit i Kermit. Zakochales sie bez wzajemnosci czy co? Jak Ci cos nie pasuje to daj do ignorów i po sprawie, a nie łzy wylewasz tu cały czas. Co mam Cie przytulic bo Ci zle na swiecie?
Róznica diametralna powiedzenie komus tak jak ty w piątek i brak reakcji kogokolwiek a jeczsze obrona ciebie przez innego
wiesz mozesz petlic i powielac swoje niedorzeczne posty
ale ludzie sa madrzy i rozumieją
o kulturze nie rozmawiam z ch...em

i to tyle kermitku :516:

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

tomaszo italiano ? :)
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

yeahman pisze:
15 lip 2019, 21:56
tomaszo italiano ? :)
nie

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

GU ktos tam narzekał
post poranny był o pozycji juz zajetej i wejscie było naH3 12.07 o 0:00
rynek wykonał dokładnie 1d1 do szczytu
nie pisałem rano o wchodzeniu
tylko potwierdzeniach z H3
jest zrobione i na nastepne trzeba miec znowu potwierdzenia
Dopóki 1,25 nie zostanie wybite nadal obowiązuje nizej na wykresie FE m15
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, 22:18 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 2 razy.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

ROPA WTI
https://iv.pl/images/13715264541399621457.png
pozycja zgaszona i BP
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

Tomasz196407 pisze:
15 lip 2019, 21:53

Róznica diametralna powiedzenie komus tak jak ty w piątek i brak reakcji kogokolwiek
ale że dwa posty wcześniej XAB został nazwany analfabeta w piatek to już przeoczyłeś Strażniku Teksasu? Zaczal odpisywac wiec dlatego napisalem zeby trolla nie karmił i afere zrobiles na 20 postów mimo ze Ciebie to nie dotyczyło... Dziś też jak troll nazwał innych uzytkowników pajacami, zarzucił schizofrenie i wysyłal do psychiatry to Ci umknelo. Coś wybiórcze to Twoje szerzenie regulaminu. Klapki na oczach i widzisz co chcesz widziec i u kogo chcesz widziec. Twoje nazwanie mnie w weekend hipokryta mimo że żadnego epitetu nigdy w Twoim kierunku nie wyslalem też pewnie było zgodne z regulaminem, tak? To ciekawe jak nazwiesz siebie w kontekscie tego co powyzej...
EOT
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

Kermit pisze:
15 lip 2019, 22:16
Tomasz196407 pisze:
15 lip 2019, 21:53

Róznica diametralna powiedzenie komus tak jak ty w piątek i brak reakcji kogokolwiek
ale że dwa posty wcześniej XAB został nazwany analfabeta w piatek to już przeoczyłeś Strażniku Teksasu? Zaczal odpisywac wiec dlatego napisalem zeby trolla nie karmił i afere zrobiles na 20 postów mimo ze Ciebie to nie dotyczyło... Dziś też jak troll nazwał innych uzytkowników pajacami, zarzucił schizofrenie i wysyłal do psychiatry to Ci umknelo. Coś wybiórcze to Twoje szerzenie regulaminu. Klapki na oczach i widzisz co chcesz widziec i u kogo chcesz widziec. Twoje nazwanie mnie w weekend hipokryta mimo że żadnego epitetu nigdy w Twoim kierunku nie wyslalem też pewnie było zgodne z regulaminem, tak? To ciekawe jak nazwiesz siebie w kontekscie tego co powyzej...
EOT
Nie obchodzi mnie eot
piszesz to jest post odpostuwujący
O co było postowanie ? jego
nie wiesz? to ci powiem o rynek! co robimy tu - piszemy komentarze o rynku
skąd wyzwanie słowem takim no do jasnego cienkiego skąd?
to ze nie poszedł rynek w tamtym kierunku, daj spokój chopie bo sie osmieszasz
masz tu paru foolerów to mzesz od nich wymagac posłuszenstwa ale nie ode mnie . Tez mnie do psychiatry wysłał w innym poscie
tak jak napisałes zignorowałem go - proste?
Kermit troche sie znamy sam zacząłes to wszystko skoncz to
tyle prośba

Hipokryta to termin, który wywodzi się z języka greckiego, w którym "hypokrisis" znaczy "udawanie". Na udawaniu właśnie hipokryzja jest zbudowana. U hipokryty występuje bowiem rozbieżność między zasadami moralnymi, które głosi, a ich przestrzeganiem we własnym życiu.
nic zdrożnego nie widze w tym
samo powiedzenie nie pisze do Ciebie a potem odpostowywanie imo jest hipokryzją
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, 22:31 przez Tomasz196407, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

chyba szykuje nam się jakiś FAME MMA FOREX NAWIGATOR :)
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

z edkiem trochęzgłupialem, albo trzasną petardę do 1,21 w dwa dni (śmiech) albo nie maja siły i będzie zagranie z wybiciem 1,1280 na maxy 1,1310 ale to będzie tylko zbieranie stop losów i pakowanie się grubasów w szorty. Tak to mi trochęwygląda, ale to ma wygladać inaczej niż zrobią także może jednak stabilnie na 1,1460? :) ciemna ciasna, na razie ograniczam edka bo nie wiem co jest grane
w kościach czuje że EBC jebnie komunikatem że wchdozi w minus ni stąd i z owo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Nieśmiertelny Trader

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.07.2019

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

yeahman pisze:
15 lip 2019, 22:24
chyba szykuje nam się jakiś FAME MMA FOREX NAWIGATOR :)
heheh , tam większe stawki wchodzą w grę :)

--------------------------
GBPCAD mógłby w końcu szarpnąć troszkę do góry. Tutaj funciak dostał bęcki najmocniej. Już ponad 8% down w 3 miechy a to sporo jak na waluty.

Zablokowany