DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 16 kwie 2019, 00:00

Wzrost
2
33%
Bez zmian
1
17%
Spadek
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

[quote="Świeżak44"]Pewnie, że się boje strat. Lepiej dopracować tak technikę, żeby potem się nie pytać, dlaczego są straty..
PS. Ostatnie wejście to wtopa. Zagrałem na dwie świeczki pod DJ i środek bollingera.. a na SP nic takiego nie było. Dlatego poszło tak jak poszło. SP jest bazą do setupów nie DJ.

dwie swice na dji i sp takie same i bollinger? :shock:
kapituluje

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

To jest z M5. TP tylko skóce.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Nagle cisza. To ja coś napiszę.
Ryszard poskalpowałem, ale drobnicą u rzeźnika. Tak dla rozrywki.Rzuciłeś wyzwanie. Na weekend byłem w L, teraz w S. Jedna na 146,67 druga na 146,37. Takie to trochę bez pomyślunku, szczególnie dzisiejsze S na samym dołku. Może trafię na jakiś down. Bo na tę chwilę to bardziej widzę up na rzeźniku. Ale to tylko moja wizja.
Od początku miesiąca jakieś mocne trzy stówki do przodu. Ale to zabawa na mięsnym, a nie rozsądne zajmowanie pozycji. Czasu nie mam co chwilę zerkać i pilnować. Jak jest chwila to patrzę. Tak na dzienny, godzinowy i m15 i "se strzelam". Nie wiem jak tam grall, dalej na S? Na razie wychodzi na moje. Twój sygnał na S był przy 145,50. Napisz do ilu jesteś w stanie wytrzymać - jeśli chcesz. Na tę chwilę widzę wzrosty. Obyś wytrzymał i nie popuścił.
Kongu nie ma cie, co tam u ciebie? Dalej na demo wakacyjnie w TRY :mrgreen:
Świeżak, a ty w realu? Ile dzisiaj euro jeśli wolno spytać?
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2019, 20:30 przez krab29, łącznie zmieniany 1 raz.
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Zamknąłem z z yskiem.. Niewiele brakuje w mojej grze, żebym regularnie zarabiał, ale jeszcze brakuje. Pojawiają się proste błedy, do tego czasem gra naprzeciw trendowi, TP jakoś nie wchodzą..itp. Grajac na M1 widzę jak niezraz rysują świeczki idealne pod spadki, a nagle wywalają albo odwrotnie- świeczki pod wzrosty i tylko wystarczy poczekać na jedną czerwoną.. Zamotałem się tam gdzie pisałem, że będę szukał L, bo jeszcze raz wyczyścili SL-e, co mnie zaskoczyło i przez moment myśłałem, ze będa naprawdę spadać.. Ale poczatkowy plan był dobry. Taka to jest gra niestety. Przerąbane.. :/

-- Dodano: 15 kwie 2019, 19:38 --

Demo tłukę. Za dużo błędów na real jeszcze... Czasami mi to idzie, po kilka zyskownych transakcji pod rząd. Ale potem wystarczy jeden błąd i się gubię. Niby wiem co robią, co testują itp. ale i tak mnie w jakis sposób potrafia zmylic w kluczowych momentach..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Świeżak, ja dając max 0,0x lota jakoś na rzeźniku Ryszarda do przodu. Nie ma stresu, ale przyznaję, żadne SL czy TP nie weszło. Tylko palec. Jeśli zaczniesz "grać" na real to nie szalej z 10 lot. Graj minimum jakie możesz. Masz wtedy komfort z SL czy stratą. Nie ma zysku z takiej gry, ale co ważniejsze nie ma strat (stresu).
Powodzenia i wielu pipsów. :564:
Zostaliśmy sami. 0 zalogowanych, 5 gości
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Patrząc na H4 to SP nawet wygląda wzrostowo. Wsparcie przetestowane, pivot świecy wybicia na D1 ładnie przetestowany.. nic tylko rosnać na nowe szczyty..

Krab- wiadomo. Pozycja musi być mała, żeby mieć komfort. Te 10 lot jest wzglądem demo. W realu bedzie dużo mniej. Chodzi teraz o technike, żeby były profity a nie błędy i straty..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

coolcov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:05

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: coolcov »

Ale numer: Płonie katedra Notre Dame w Paryżu !!!!
VSA

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

coolcov pisze:Ale numer: Płonie katedra Notre Dame w Paryżu !!!!
Zbudują meczet. :roll:
The only way is up

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

coolcov pisze:Ale numer: Płonie katedra Notre Dame w Paryżu !!!!
Teraz będzie łatwiej ja na meczet zamienić.. Co tam jedna katedra. Na youtubie widziałem , jak rozwalali niewiele mniejsza katedre, też w stylu gotyckim.. W tym kraju to norma, więc nie ma się czym przejmować.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

aleksandrowicz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 591
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:24

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.04.2019

Nieprzeczytany post autor: aleksandrowicz »

coolcov pisze:Ale numer: Płonie katedra Notre Dame w Paryżu !!!!


no wiesz prawdopodobnie będzie tego więcej idą zmiany duże najpierw trochę się zadzieje potem pokaz technologi jak z filmów trochę już widziałem na własne oczy tylko religie muszą upaść nie wiara wiara czyni cuda a cuda zobaczysz szok przeżyjesz zapamiętaj nie bój się tych zmian.

Zablokowany