DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
15 mar 2021, 20:34
navik pisze:
15 mar 2021, 20:10
Zmianę trendu na H4 ze spadkowego na wzrostowy mamy chyba na nasdaqu .Te trzy piekne świeczki zaznaczone w prostokącie ....tak myśle, zobaczymy czy dolecą do tp. ...tzn czy ja dotrwam do tp :p
ZERKNIJ NA MOJA OCENE
gra 50fbo na razie i jest rgr

https://iv.pl/image/nq.GtdSBd4
dlugoterminowo to trendu nic nie rusza
mozliwa tylko korekta tych szalonych wzrostow i taka techniczna to przydalaby sie zejsc nizej 11k
bo w tej chwili drukarki nie wspomagaja mocno tych firm na nasdgu
te moje wykresy nie odzwierciedlaja calego trendu bo sa po prostu tylko na sredni czas
mysle podobnie tzn w okolicy 13240-50 ( zasieg z h4) decyzja czy w góre po jakiejs korekcie ( niekoniecznie az do 11k! , bo to byłoby juz wiecej niz " jakaś korekta") czy w dól . Mysle ze jednak bedzie w góre w ślad za pozostałymi indeksami. ihmo
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik klasyka 10-15 procent , nie zapominaj ze to walilo w gore od 2xxx na prawie 14k
z tym ze ja nie mowie o zejsciu w tym mcu :?: :?: :?: teraz to do ramek i juz wtedy byloby git
a te policzylem 10800 to raczej niemozliwe w marcu jak piszesz
bo raczej w kwietniu jeszcze szczyty wywala raz w gore tak mysle
teraz to tylko sie liczy czy po fedzie w srode jakas tam zwałke rynkowi zgotuja :?:
bo zamieszac czyms musza gdyz ostatnio jest za slodko wg mnie :568:
kontraktowcow wydymali bez mydła bo w sumie wszyscy na skach potracili sporo
procz tych co nasdqa mieli bo oni przezyli mmniej bolesnie
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4495
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

XAB pisze:
15 mar 2021, 21:45
navik klasyka 10-15 procent , nie zapominaj ze to walilo w gore od 2xxx na prawie 14k
z tym ze ja nie mowie o zejsciu w tym mcu :?: :?: :?: teraz to do ramek i juz wtedy byloby git
a te policzylem 10800 to raczej niemozliwe w marcu jak piszesz
bo raczej w kwietniu jeszcze szczyty wywala raz w gore tak mysle
teraz to tylko sie liczy czy po fedzie w srode jakas tam zwałke rynkowi zgotuja :?:
bo zamieszac czyms musza gdyz ostatnio jest za slodko wg mnie :568:
pamietaj Xab ze ja 14400 wieszczyłem na nasdaqu bo mi taki zasieg z miesiecznych swieczek wychodzi i cały czas mysle ze to jest do zrobienia . Tylko timing trzeba wyczuc .... bo na wybory w usa miało byc a nie ma tego zrobionego do teraz i nie wiadomo kiedy bedzie :lol:
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik ja to pamietam bo zartowalismy wtedy i ja chyba pisalem magie cyfr czyli 14444 z tym ze ja zartowalem bo nigdy nie gralem nasdqa ale teraz przy takiej mocy drukowanego pieniadza to moja zgoda na kazdy poziom :P
bo w sumie wszystko sie przeciez zmienilo zwlaszcza wartosc pieniadza
ale mysle ze w tym roku rynki musza troche dla przykladu choc troche przeczyscic teren
nie wiem kiedy ale walek zrobia
moze słynne sell may ,,,,,,,,,,,,, :?: :?: :?: :?:
ja jeszcze gram ski i na razie jest bardzo bezpiecznie wyjscia w gore
bo nowy szczyt masz na sp500 ale co to za szczyt pare pipow zadne ryzyko skowac
mykam bo chyba w nocy moze byc tyrka
33k na us 30 by sie przydalo i choc 4ka na sp500 i tyle ale to chyba przyszly miesiac :564:
a teraz do świąt poprosze o walek w dol i moze byc miesiac na gitttttttttttt
a ze cos wkrotce zacznie sie dziac to juz widac
bo mam na edku spred 12 pipsow w tej chwili a to rzadkosc bo jak zamykaja na pol godz to spred gora 4-5
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany