DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.
XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

pozycje zwłaszcza us30
fajna taka powtarzalnosc
mozna te sianko trzepac tak do znudzenia
znowu to samo po 2ktr zostaja i 0,25lka edek, nawet nie chcxe mi sie ciagle to samo pokazywac pap
https://iv.pl/image/pozycje-ok-15-godz.GtdKfne
tym razem tez 2ktr marcowego zostawilem na farta /na 750 zgasz bo po co trzymac kiedy kolejne kółko wpada/
no wreszcie zajarało bo juz myslalem ze caly dzien tak beda skubac
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Majk90
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2021, 18:14

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: Majk90 »

Ameryka jedzie w dół, niech się rozpędzają.

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

XAB, jak często piszesz przy Daxie, że dopiero spadek poniżej 100 pkt symbolizuje zmianę trendu.. to przy spadkach co może być sygnałem na powrót w trend wzrostowy ??

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

el_gringo_ pisze:
15 mar 2021, 18:45
XAB, jak często piszesz przy Daxie, że dopiero spadek poniżej 100 pkt symbolizuje zmianę trendu.. to przy spadkach co może być sygnałem na powrót w trend wzrostowy ??
mam wrazenie ze calkiem inaczej to piszę
powyzej 100 pip w dol to mozliwa zmiana kierunku --MOZLIWA :?: :?: nie trendu :?: :?:
i mozesz tez zalozyc odwrotnie jak spadnie powiedzmy o 500 pip to podbicie wyzej 100 pip tez jest mozliwa zmiana kierunku ale to nie musi tak byc a tylko moze :?:
bo z tym slowem trend to wpisz sobie w gogle
trend :568: na forex to bedziesz mial pojecie co to znaczy
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

XAB pisze:
15 mar 2021, 19:43
el_gringo_ pisze:
15 mar 2021, 18:45
XAB, jak często piszesz przy Daxie, że dopiero spadek poniżej 100 pkt symbolizuje zmianę trendu.. to przy spadkach co może być sygnałem na powrót w trend wzrostowy ??
mam wrazenie ze calkiem inaczej to piszę
powyzej 100 pip w dol to mozliwa zmiana kierunku --MOZLIWA :?: :?: nie trendu :?: :?:
tak oczywiście, chodziło mi o kierunek... człowiek spieszy się po pracy i głupoty pisze :D
dzięki :564:

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

masz tu daxa na h1
i to pisze zawsze wszystko co nad 23fb to dalej mamy wzrosty
zejscie nizej 23 fb to tylko sygnalik ze mozliwa zmiana biegow na krotko :568:
zas kierunku to nizej 50fbo dopiero
https://iv.pl/image/dax.GtdSAMy

trend jest caly czas wzrostowy
ale juz ten maly czerwony klin wzrostowy pokazuje mozliwa zmiane na krotkiej czasowce i taki zasieg
ale rynek musi zejsc nizej 23fbo
https://iv.pl/image/dax-klin-czerw.GtdSJ5O
bo patrzac wzrostowo to np ten duzy kanal wzrostowy koloru zoltego pokazuje wzrosty wyraznie wyzej 15k
i by go zanegowac musi rynek do tego kabalu wrocic :)
Ostatnio zmieniony 15 mar 2021, 20:10 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

navik
Maniak
Maniak
Posty: 4493
Rejestracja: 15 sty 2013, 09:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: navik »

Zmianę trendu na H4 ze spadkowego na wzrostowy mamy chyba na nasdaqu .Te trzy piekne świeczki zaznaczone w prostokącie ....tak myśle, zobaczymy czy dolecą do tp. ...tzn czy ja dotrwam do tp :p
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obym dożył takich czasów, że Goldmany będą w popłoch wpadać jak się dowiedzą, że platformę odpalam ...

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

navik pisze:
15 mar 2021, 20:10
Zmianę trendu na H4 ze spadkowego na wzrostowy mamy chyba na nasdaqu .Te trzy piekne świeczki zaznaczone w prostokącie ....tak myśle, zobaczymy czy dolecą do tp. ...tzn czy ja dotrwam do tp :p
ZERKNIJ NA MOJA OCENE
gra 50fbo na razie i jest rgr

https://iv.pl/image/nq.GtdSBd4
dlugoterminowo to trendu nic nie rusza
mozliwa tylko korekta tych szalonych wzrostow i taka techniczna to przydalaby sie zejsc nizej 11k
bo w tej chwili drukarki nie wspomagaja mocno tych firm na nasdgu
te moje wykresy nie odzwierciedlaja calego trendu bo sa po prostu tylko na sredni czas
Ostatnio zmieniony 15 mar 2021, 20:39 przez XAB, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

el_gringo_
Gaduła
Gaduła
Posty: 184
Rejestracja: 20 mar 2020, 23:15

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: el_gringo_ »

XAB, a czemu fibo rysowałeś od punktu 1, a nie np od 2 ??
(wrzuciłem swój wykres dla przejrzystości)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Poniedziałek 15.03.2021

Nieprzeczytany post autor: XAB »

napisalem wyzej
ja po prostu nie mam takich zasiegow na wykresie to u mnie juz D1 dlatego pisze ze na nasdq to tylko byla korekcinka na razie
a chyba zaden z nas tu na forum nie gra formacji dlugoterminowej a co najwyzej srednioterminowa :P
wiekszosc przewaznie krotkoterminowa
i moje graty bo ty jako jeden pokazujesz ze trzymasz nasdq ja juz pęklem wczesnie i skasowalem zyski dawno :564:
a ski boje sie grac bo za duzo miejsca w gore ta chalera ma :P
moze gdzies na 200 dopiero sprobowalbym moze :?:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany